Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Segment wypoczynkowy - Podróże, bary i restauracje

Zrób sobie przerwę

Simply Fish

Wygodne miejsce

Zarówno w podróży jak i w życiu codziennym relaksujemy się spędzając czas w barach i restauracjach, dlatego niezwykle istotne jest stworzenie przyjaznego i wygodnego miejsca, zachęcającego do spędzania w nim czasu wolnego.

W naszym portfolio znajdziesz podłogi o wzorze drewna i naturalnych materiałów, które idealnie sprawdza się w takich wnętrzach!

Tworzenie szykownego, ale wygodnego miejsca

Produkty do zastosowania:

 • By Jarmusch

  Marmoleum

  Naturalny zwycięzca

  Marmoleum

  Wykładziny Forbo Marmoleum, produkowane zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, są synonimem trwałości i wysokiej jakości, a bogata kolorystyka i wzornictwo dostarczają niezapomnianych wrażeń estetycznych. W naszym portfolio znajduje się ponad 300 kolorów do wyboru o zróżnicowanej strukturze i dostępności w rolce lub formacie modułowym.

 • Coop Norrbotten Arena Flotex by Starck

  Flotex

  Mocne i higieniczne

  Flotex

  Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Flotex to wykładzina dywanowa, która jest wytrzymała i higieniczna, całkowicie wodoodporna i zmywalna.

 • Alegro Montijo Portugal - Allura and Eternal

  Eternal

  Bez ftalanów

  Eternal

  Zaufaj wykładzinie Eternal. W każdym momencie. Każdego dnia.
  Eternal to znana ze swojej niezawodności, ceniona na rynku wykładzina PCV, którą można zastosować w obiektach o różnym przeznaczeniu. Eternal to znacznie więcej niż praktyczna i funkcjonalna podłoga. To materiał, który łączy pokolenia i podłoga, której możesz zaufać.

 • Fabscrap F50004 & F50037

  Sphera

  Optymalna wydajność

  Sphera

  Dzięki bogatej kolorystyce oraz odpowiednim parametrom użytkowym (higiena, trwałość, wydajność, łatwość pielęgnacji) znajduje zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, edukacyjnych, budynkach użyteczności publicznej, jak również w biurach.
  Sphera jest produktem w 100% bezftalanowym, co pomaga tworzyć zdrowsze środowisko wewnątrz budynku.

 • Allura

  Allura

  Mocne i wygodne

  Allura

  Kolekcja dekoracyjnych płytek i paneli Allura inspirowana naturalnymi materiałami podłogowymi: drewnem i kamieniem, posiada wszystkie właściwości elastycznej wykładziny winylowej: daje uczucie ciepła pod stopami, pochłania dźwięki, jest łatwa w instalacji i pielęgnacji, mocna i niezwykle trwała.

 • Safestep

  Wykładziny antypoślizgowe Step

  Bezpieczeństwo. Projekt. Pewność

  Wykładziny antypoślizgowe Step

  Wykładziny PCV antypoślizgowe Forbo Step to specjalistyczne rozwiązanie podłogowe zarówno do pomieszczeń ogólnego zastosowania, jak również do obszarów o podwyższonym ryzyku poślizgu takich jak np.: kuchnie przemysłowe, pomieszczenia mokre (również pod bosą stopę) czy zakłady przemysłowe.

 • 1180x664_Surestep_Digital-print_1799_B.jpg

  Wykładziny personalizowane

  Wykładziny na specjalne zamówienie klienta

  Wykładziny personalizowane

  Nie możesz znaleźć odpowiedniego projektu? W Forbo oferujemy możliwość realizacji zamówienia na specjalne życzenie klienta. W ramach poszczególnych kolekcji na wykładzinach Flotex, PVC oraz na matach wejściowych Coral istnieje możliwość nadruku cyfrowego według projektu Klienta. Natomiast technologia Aquajet pozwala na wycinanie dekoracyjnych wstawek, logo i innych elementów nadających podłodze indywidualny charakter.