Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pomieszczenia użyteczności publicznej i biura

Wykładziny Forbo znajdują zastosowanie w przestrzennych jak i indywidualnych pomieszczeniach biurowych, szczególnie tam gdzie zachodzi potrzeba częstych renowacji lub zmian w układzie biura. Oferujemy duży wybór wykładzin o estetycznym i atrakcyjnym wyglądzie i dobrych parametrach użytkowych.
Wszystkie nasze rozwiązania do pomieszczeń biurowych: płytki dywanowe, dekoracyjne płytki i panele winylowe czy wykładziny flokowane, pięknie się prezentują na podłodze, posiadają właściwości akustyczne oraz tworzą motywujące, inspirujące i bezpieczne środowisko pracy.

Flotex linear stratus and cirrus combined
Tessera wykładziny podłogowe w przemysle

Płytki dywanowe

Współczesne pomieszczenia biurowe są projektowane tak by mogły z łatwością dostosowywać się do zmian w układzie biura. Rozwiązania modułowe takie, jak wykładziny dywanowe w płytkach są odpowiedzią
na rosnące potrzeby klientów w sektorze budownictwa obiektowego: redukują koszty związane z przeorganizowaniem pomieszczeń biurowych oraz oferują więcej możliwości dekoracyjnych, niż tradycyjne wersje w rolkach.
Zobacz więcej

Flotex

Wykładzina Flotex zbudowana jest z ponad 70 milionów gęsto flokowanych włókien nylonu o gęstości 6.6 na m2, które tworzą gładką, antypoślizgową powierzchnię w warunkach suchych jak i mokrych. Miękka warstwa spodnia zapewnia również właściwości akustyczne.
Flotex jest unikalną wykładziną łączącą zalety elastycznego, trwałego i trudnościeralnego materiału podłogowego z ciepłem i wygodą, jakie daje wykładzina dywanowa. Powraca do swojej pierwotnej formy niczym mech, a jego wytrzymałość porównywana jest do łodygi bambusa.
Zobacz więcej

Flotex Linear Cirrus wykładziny podłogowe w przemysle
Allura Flex wykładziny podłogowe w przemysle

Płytki i panele winylowe Allura

Kolekcja Allura to najwyższa jakość wykładzin
w formie płytek i paneli stworzona przy użyciu
najnowocześniejszych procesów i technologii
produkcyjnych, dzięki czemu uzyskano wrażenie
bardzo realistycznego i naturalnego wyglądu
drewna, kamienia oraz wzorów abstrakcyjnych.
Produkowana w Europie zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i przyjazna środowisku naturalnemu,
kolekcja płytek i paneli Allura oferuje przyciągające spojrzenia wzory oraz charakteryzuje się wyjątkową trwałością.
Zobacz więcej