Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pomieszczenia biurowe

Wykładziny Forbo znajdują zastosowanie we wnętrzach wielkoprzestrzennych jak i pomieszczeniach indywidualnych, a szczególnie tam gdzie zachodzi potrzeba renowacji lub zmian w układzie biura. Oferujemy duży wybór wykładzin o estetycznym i atrakcyjnym wyglądzie oraz dobrych parametrach użytkowych. Dodatkowo, dzięki możliwości instalacji naszych płytek bezkierunkowo, nasi klienci znacznie ograniczają odpad instalacyjny, który wynosi mniej niż 2%.

Linoleum
Tessera płytki dywanowe

Płytki dywanowe

Współczesne pomieszczenia biurowe są projektowane tak by mogły z łatwością dostosowywać się do zmian w układzie biura. Rozwiązania modułowe takie, jak wykładziny dywanowe w płytkach, są odpowiedzią
na rosnące potrzeby klientów w sektorze budownictwa obiektowego: redukują koszty związane z przeorganizowaniem pomieszczeń biurowych oraz oferują więcej możliwości dekoracyjnych, niż tradycyjne wersje w rolkach.
Zobacz więcej

Dekoracyjne płytki winylowe

Kolekcja Allura to najwyższa jakość wykładzin
w formie płytek i paneli stworzona przy użyciu
najnowocześniejszych procesów i technologii
produkcyjnych, dzięki czemu uzyskano wrażenie
bardzo realistycznego i naturalnego wyglądu
drewna, kamienia oraz wzorów abstrakcyjnych.
Produkowana w Europie zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i przyjazna środowisku naturalnemu, kolekcja płytek i paneli Allura oferuje przyciągające spojrzenia wzory oraz charakteryzuje się wyjątkową trwałością.
Zobacz więcej

dekoracyjne płytki winylowe
dywanowe

Wykładziny dywanowe igłowane

Wykładziny igłowane charakteryzują się trwałością, wytrzymałością i odpornością na zużycie (również krzesła na kółkach), dzięki czemu idealnie sprawdzają się w takich miejscach zastosowania jak biura, pomieszczenia administracyjne czy przedsiębiorstwa handlu detalicznego.

Tekstylna jakość oraz właściwa gama kolorystyczna sprawiają, że wykładziny te harmonijnie dopasowują się do każdego wnętrza. Wykładziny igłowane stanowią alternatywę dla tradycyjnych wykładzin dywanowych.
ZOBACZ WIĘCEJ