Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kompleksowe rozwiązania podłogowe w biurach

Podłogi w placówkach biurowych to nie tylko powierzchnie ogólnobiurowe do zagospodarowania. Dobierając odpowiednią wykładzinę należy pamiętać o odpowiednich rozwiązaniach przy wejściach do budynku, w sanitariatach lub miejscach, które chcemy zaakcentować w przestrzeni biurowej. Forbo oferuje kompleksowe rozwiązania podłogowe od jednego dostawcy.

1119575_small_p35-A
Coral - maty wejsciowe - wyładziny podłogowe

Systemy mat wejściowych

Wysokiej jakości maty wejściowe Coral są zaprojektowane tak, by sprostać wymaganiom związanym z utrzymaniem czystości w różnych miejscach aplikacji.
Zobacz więcej

Płytki dywanowe Tessera i Flotex

Płytki Tessera, od lat cenione na naszym rynku, to najczęściej wybierane rozwiązanie podłogowe do biur. Ogromną zaletą płytek dywanowych jest ich trwałość, łatwość instalacji oraz, dzięki różnorodnej kolorystyce i fakturze, wiele możliwości dekoracyjnych.
ZOBACZ WIĘCEJ

Wykładzina Flotex Colour oraz większość wzorów z kolekcji Flotex Linear jest również dostępna w płytkach. Flotex to jedyna dostępna na rynku całkowicie wodoodporna i zmywalna wykładzina dywanowa.
Forbo Flotex – pokaz czyszczenia
ZOBACZ WIĘCEJ

Flotex Linear Stratus - wykładziny flotex
Allura Flex

Dekoracyjne płytki podłogowe Allura Flex

Płytki i panele Allura Flex to produkt typu „loose-lay”, który instaluje się w prosty sposób bez użycia kleju i 3 razy szybciej niż inne panele winylowe. Ogromnym atutem płytek jest ich trwałość, łatwość pielęgnacji, oraz nowoczesny wygląd drewnianej lub kamiennej podłogi w biurze. Allura Flex idealnie sprawdza się przy podłogach podniesionych i można ją dowolnie łączyć z płytkami dywanowymi.
Zobacz więcej

Wykładzina ogólnego zastosowania Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.
Zobacz więcej

Eternal wykładzina podłogowa ogólnego zastosowania
Synergy WYKŁADZINA W PŁYTKACH

Synergy - płytki dywanowe i LVT

Kolekcja Synergy to skoordynowane kolorystycznie i wzorniczo połączenie płytek dywanowych Tessera oraz LVT Allura Flex w systemie bezklejowym.
Wykładzina dywanowa zapewnia komfort i akustykę, natomiast płytki LVT to doskonałe rozwiązanie w miejscach, gdzie liczy się łatwość pielęgnacji i zmywalność (kuchnie, kantyny, hole, obszary przy recepcyjne).
Synergy to unikatowe na rynku, gotowe rozwiązanie do biur. Skoordynowana kolorystyka, jeden proces instalacji, jeden format i jedna cena. ZOBACZ WIĘCEJ
INSTALACJA PŁYTEK DYWANOWYCH I LVT

Wykładzina w płytkach Marmoleum Modular

Marmoleum Modular to kolekcja płytek linoleum, która daje niezmiernie szerokie możliwości aranżacji powierzchni podłogowych. Dostępność w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach płytek, które można dowolnie łączyć, pozwala na stworzenie unikalnych wzorów podłogowych niespotykanych w żadnym innym biurze. Bogata kolorystyka we wnętrzu sprzyja kreatywności oraz może podkreślać indywidualny charakter budynku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Marmoleum Modular WYKŁADZINY W BIURZE
nedlefelt

Wykładziny igłowane Markant, Akzent, Forte

Wykładziny igłowane charakteryzują się trwałością, wytrzymałością i odpornością na zużycie (również krzesła na kółkach), dzięki czemu idealnie sprawdzają się w takich miejscach zastosowania jak biura, pomieszczenia administracyjne czy przedsiębiorstwa handlu detalicznego.
Tekstylna jakość oraz właściwa gama kolorystyczna sprawiają, że wykładziny te harmonijnie dopasowują się do każdego wnętrza. Wykładziny igłowane stanowią alternatywę dla tradycyjnych wykładzin dywanowych.