Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Praca w Forbo Flooring Systems

Forbo Flooring Systems jest światowym liderem w produkcji wykładzin linoleum, PVC, wykładzin dywanowych, flokowanych oraz systemów mat wejściowych. Grupa Forbo jest obecna na Szwajcarskiej Giełdzie.

Praca w Forbo Flooring Systems

Forbo, Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Forbo Flooring Systems jest światowym dostawcą rozwiązań podłogowych, które łączą w sobie innowacyjność, kolorystykę i wzornictwo. Wyróżnia nas dbałość o drugiego człowieka, o przyszłość naszej planety, o jakość naszych produktów i zadowolenie naszych klientów. Możemy tego dokonać dzięki zaangażowaniu ponad 3000 oddanych pracowników.

Zobacz nasz Magazyn

Forbo Kim jesteśmy?**
Forbo Gdzie jesteśmy?

Gdzie jesteśmy?

Posiadamy sieć oddziałów sprzedaży i marketingu w ponad 20 krajach.

Jakie są nasze wartości?

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i zapewniamy ciekawe oraz stymulujące warunki otoczenia i pracy. Dokładamy wszelkich starań, by nasi pracownicy byli doświadczonymi, profesjonalnymi, lojalnymi i oddanymi partnerami w biznesie. Nasze działania skupiają się wokół 3 najważniejszych wartości, którymi są: inspiracja, pewność i odwaga w działaniu, dbałość o innych.

Inspiracja: Nastawić wszystkie zmysły na „odbiór”. Interesować się wszystkim co wywołuje emocje. Być zawsze o jeden krok przed innymi. Myśleć w kategoriach lepszych rozwiązań, nie problemów. Koncentrować się na tym, co naprawdę ma znaczenie. Podejmować decyzje z rozwagą i wizją. Wybierać proste i naturalne rozwiązania. Realizować nowe idee i tworzyć rzeczy wyjątkowe. Motywować siebie i innych. Być entuzjastycznie nastawionym do świata.

Pewność i odwaga w działaniu:
Wymagać od siebie i innych. Nie zgadzać się na przeciętność i akceptować tylko to, co najlepsze. Jasno myśleć, zdecydowanie działać. Wierzyć we własne możliwości. Wykorzystywać szanse, zanim wykorzystają je inni. Dążyć do najlepszych rozwiązań i wierzyć, że „dobre” to za mało. Działać szybko i precyzyjnie. Korzystać z jasnej, bezpośredniej formy komunikacji. Podążać własną drogą z entuzjazmem i pasją. Posiadać w sobie determinację i wytrwałość, niezbędną w osiągnięciu celów.

Dbałość o innych: Traktować siebie i innych z szacunkiem. Rozpoznawać potrzeby i oczekiwania zanim zostaną wypowiedziane. Dzielić się wartościami i zgodnie z nimi postępować. Posiadać w sobie siłę i obdarzać nią innych. Dotrzymywać danego słowa i iść naprzód razem. Brać odpowiedzialność za sytuację. Budować zaufanie dbając o najmniejszy detal. Budować wieloletnie i wartościowe relacje.


Dowiedz się więcej o Forbo Flooring Systems w dziale "O nas" Przejdź do strony O nas

Forbo Jakie są nasze wartości?

Nasze lokalizacje

Tworząc lepsze środowisko

Zrównoważenie w naszym sercu

Społeczna i ekologiczna odpowiedzialność od dziesięcioleci stanowiła nadrzędną wartość dla Forbo. Wyróżnia nas dbałość o drugiego człowieka, jakość naszych produktów, zadowolenie naszych klientów, a także o przyszłość naszej planety. Wartości te są dla nas bardzo ważne i są motorem wszystkich naszych działań.

Dowiedz się więcej o naszej działalności na stronach poświęconych zrównoważonemu rozwojowi Przejdź

Praca w Forbo Flooring Systems

Połącz się z nami

social media Forbo