Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

TREND DIRECTIONS 2023

trend report

Szeroka wiedza i zrozumienie przyszłych zmian architektonicznych pozwalają nam na tworzenie wzorów podłóg odpowiadających współczesnym trendom i wymaganiom odbiorców.

Podążanie za trendami budowlanymi i projektowymi.

Aby mieć pewność, że projekty naszych klientów zawierają w sobie najbardziej aktualne wzory podłóg, musimy być świadomi nowych trendów i zmieniających się postaw społecznych oraz rozumieć, w jaki sposób wpływają one obecnie na środowisko budowlane.

Na podstawie wyników wewnętrznych badań przeprowadzanych przez zespół projektowy Forbo Flooring, sporządzany jest roczny raport z przeglądem zidentyfikowanych trendów. Raport jest cennym źródłem inspiracji, daje jasną wizję przyszłych potrzeb rynku i pomaga włączyć je do nowych, inspirujących kolekcji.

trend report

Temat na ten rok: “Świat płynności”

Na progu wielu globalnych wyzwań świat reaguje płynnie. Wszystko i każdy może się zmienić, przekształcić lub stać się czymś lub kimś innym. Fakty i fikcja łączą się. Rozpoczęła się oddolna ponowna ocena wszystkiego.

Płynność można znaleźć również w projektach archetypowych. Przedstawione jako asamblaże, dające się przystosować i balansujące między towarem a sztuką. W świecie architektury kształtuje się dialog między dziedzictwem architektonicznym a współczesnym designem. Starożytne budynki są odnawiane i dostosowywane do najnowszych wymogów zrównoważonego rozwoju, przynosząc nowe spojrzenie na przeszłość, nasze środowisko i nasz wpływ na świat.

Przeczytaj raport i zainspiruj się

Ponieważ pełny raport trendów składa się z dużej kolekcji starannie dobranych obrazów, opisów, kolorów i referencji produktów, stworzyliśmy podsumowanie najważniejszych trendów, które uznaliśmy za istotne w środowisku budowlanym.

Przeczytaj poniższe podsumowanie raportu, aby się zainspirować, obejrzyj również nasz webinar na temat trendów projektowych 2023, w którym udział biorą: Christoph Brach (Raw Color) i Thomas Eurlings (starszy projektant wykładzin winylowych w firmie Forbo Flooring Systems), aby poznać całe tło raportu na temat trendów.


OBEJRZYJ WEBINAR

Trend directions 2023 | chapter 2, Through the looking glass | Forbo Flooring Systems

Przeczytaj podsumowanie