Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Materiāli mājām

Marmoleum

Marmoleum ir dabīgs un videi draudzīgs grīdas segums, kura sastāvā ir 97 % dabīgu izejmateriālu un 43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu. Marmoleum kolekcija piedāvā autentiskus marmora rakstus un aizraujošus jaunus dizainus, kas līdzinās vienkāršai betona grīdai ar smalkām krāsu niansēm un antīku līniju dizainu.

Papildus dabiskajai ārienei Marmoleum ir arī ļoti izturīga un viegli tīrāma grīda, un, pateicoties tās konstrukcijai, skaistās krāsas neizbalos. Marmoleum arī atvieglo dzīvi cilvēkiem ar astmatiskām alerģijām un līdzīgiem traucējumiem. Šī grīda ir ne tikai antistatiska (atgrūžot putekļus), bet tai ir arī pierādītas bakteriostatiskas īpašības, kas atgrūž mikroorganismus.

 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • Marmoleum
 • 3032 Marmoleum Real
  Marmoleum Marbled

  Marmoleum Marbled

  Veidojot dabīgu vidi. Atklājiet CO2 neitrālā grīdas seguma (dzīves cikla ietvaros) dabisko skaistumu. Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem plašā krāsu izvēlē. Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgu grīdas dizainu un teicami sader ar citiem materiāliem, piemēram, koku un akmeni. Aplūkojiet mūsu Marbled klāstu Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra.

 • 3573 Marmoleum Striato Original trace of nature
  Marmoleum Striato

  Marmoleum Striato

  Mūsu papildinātā Marmoleum Striato kolekcija piedāvā aizraujošus lineāros grīdas dizainus gan siltās un neitrālās, gan izteiksmīgās un spilgtās krāsās. Organiskais lineārais raksts piešķir grīdai dabisku un mājīgu izskatu. Striato Textura sniedz mūsu Striato grīdām taustāmu dimensiju, kuras dabiskā tekstūra rada rezonējošu grīdu, kas rotaļājas ar gaismas ēnām.

 • Marmoleum Walton_3371 cement
  Marmoleum Solid

  Marmoleum Solid

  Atklājiet harmonisku saikni ar mūsdienu dabu, pateicoties Marmoleum Solid — videi draudzīgam linoleja grīdas segumam, kas vairo labsajūtu.
  Speriet soli dabā ar mūsu 4 dažādajām Marmoleum Solid tekstūrām:
  Cocoa, Walton, Concrete un Piano

Kolekcija

Marmoleum kolekcija

Dabīgs uzvarētājs! Mūsu linoleja materiāli ar Forbo Marmoleum zīmolu ir dabīgi grīdas segumi, kas asociējas ar ilgtspējību, izturību, augstas kvalitātes un inovatīvu dizainu. Plašais Marmoleum klāsts ietver risinājumus praktiski jebkura veida pielietojumam. Atklājiet sev daudzveidīgo Marmoleum pasauli ar vairāk nekā 300 krāsām un vismaz 12 dažādām struktūrām, no kā izvēlēties.

Marmoleum ir vispazīstamākais Forbo dabīgā linoleja zīmols, ar tā neierobežoto krāsu un dizainu daudzpusību. Turklāt šis dabīgais grīdas segums ir ļoti izturīgs un piedāvā visilgtspējīgāko izvēli elastīgo grīdas segumu klāstā.

Tagad visiem Marmoleum segumiem ir jaunais Topshield pro pārklājums, kuru veido divi izturīgi slāņi. Marmoleum ir dabīgs grīdas segums, kas izgatavots no dabīgām izejvielām.


Marmoleum_concrete_3713

Vide

Marmoleum: dabas iedvesmots

97 % dabīgu izejvielu
72 % ātri atjaunojamu izejvielu
43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu

Marmoleum grīdas segums, kas radīts no dabīgiem, atjaunojamiem materiāliem, ir ilgtspējīgākais tirgū pieejamais elastīgais grīdas segums. Tas nesatur ftalātus, plastifikatorus un minerāleļļas.

Galvenās Marmoleum produktu izejvielas:
● linsēklu eļļa, ko iegūst no linu sēklām;
● koksnes milti, kas iegūti no sertificētas koksnes;
● džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek kalandrēts linolejs.

Marmoleum grīdas segumam ir piešķirts daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tas ir videi draudzīgs. Mēs lepojamies, ka vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina. Lasiet vairāk par mūsu ekomarķējumu.

Klimatam pozitīvs grīdas segums
Pateicoties Marmoleum unikālajām īpašībām, dabīgajām sastāvdaļām un modernajam ražošanas procesam, Marmoleum ir klimatam pozitīvs produkts mērot visa dzīves cikla ietvaros. Vairāk par Marmoleum ilgtspējīgajām īpašībām lasiet sadaļā klimatam pozitīvs grīdas segums.

Topshield pro ir Forbo Flooring izstrādāts virsmas pārklājums, kas tiek uzklāts visiem Marmoleum grīdas segumiem. Topshield pro pasargā no traipiem, nodiluma un skrāpējumiem, ilgāk saglabājot ārējo izskatu, un nodrošina vienkāršu regulāro tīrīšanu un kopšanu.

Marmoleum magnificent by nature

Attēlu galerija

Marmoleum attēlu galerija

Marmoleum dizainu krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgus grīdas dizainus gan atsevišķi, gan kombinācijā ar citām virsmām. Noklikšķiniet uz tālāk redzamajiem attēliem un iedvesmojieties no dizaina iespējām, ko piedāvā Marmoleum Marbled.

Grīdas kopšana

Marmoleum grīdas kopšana

Jūsu Marmoleum grīda ir aizsargāta ar jauno Topshield pro pārklājumu, novatorisku un izturīgu, rūpnīcā uzklātu aizsargkārtu, kura nav jānoņem. Topshield pro pārklājums ir daļa no Marmoleum un ir ideāls pamats turpmākajai grīdas seguma lietošanai.

Tīrīšanas un kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

Marmoleum floorcare

Tehniskās specifikācijas

Marmoleum Marbled technical table image