Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Materiāli mājām

Materiāli mājām

Forbo Flooring piedāvā interesantus un daudzveidīgus grīdas segumus jūsu mājoklim. Tie ir izstrādāti, lai radītu patīkamu atmosfēru jūsu interjerā. Ļaujiet mūsu grīdām jūs iedvesmot un izvēlieties kādu no mūsu piedāvātajiem zīmoliem un dizainiem.

Mūsu klāstu veido dažādi materiāli — no dabīgā linoleja Marmoleum loksnēs un flīzēs līdz izturīgajām Allura un Enduro vinila flīzēm un loksnēm. Tā pat ir pieejami arī materiāli ar klik sistēmu – vieglai un ātrai ieklāšanai!

 • Materiāli mājām
 • Materiāli mājām
 • Materiāli mājām
 • Materiāli mājām
 • Materiāli mājām
 • Marmoleum Cocoa_3592 salted caramel
  Marmoleum

  Marmoleum

  Marmoleum ir dabīgs un videi draudzīgs grīdas segums, kura sastāvā ir 97 % dabīgu izejmateriālu un 43 % otrreizēji pārstrādātu materiālu. Marmoleum kolekcija piedāvā autentiskus marmora rakstus un aizraujošus jaunus dizainus, kas līdzinās vienkāršai betona grīdai ar smalkām krāsu niansēm un antīku līniju dizainu.

 • Marmoleum Modular Textura / Shade te5217 te5235 t3717 t3718
  Marmoleum Modular flīzes

  Marmoleum Modular flīzes

  Radošuma brīvība! Marmoleum Modular ļauj radīt grīdu pēc savas izvēles. Kolekcija aicina jūs eksperimentēt, kombinēt un savienot izvēlēto flīžu formas, izmērus un krāsas. Šādi tiek radīta pilnīgi jauna grīdas koncepcija, kas pārspēj tradicionālos grīdas piedāvājumus, kuru gadījumā jūsu izvēli nosaka tikai dizains. Tagad jūs varat eksperimentēt ar formu, izmēru un flīžu formātu, lai izveidotu tādu grīdu, kādu esat iztēlojies. Atklājiet plašākas iespējas ar mūsu Marmoleum Modular!

 • Allura_63706 bleached timber_63712 blond timber
  Allura dizaina vinila flīzes

  Allura dizaina vinila flīzes

  Vai jūs meklējat modernu grīdu, kas būtu komfortabla, izturīga un viegli kopjama? Mūsu Allura un Enduro dizaina vinila flīzes ir tieši tas! Allura & Enduro LVT apvieno koka, akmens un betona grīdas dizaina skaistumu ar LVT grīdas izturīgumu un vienkāršo kopšanu. Katram dēlim un flīzei ir unikāls, dabisks reljefs, kas rada skaistu un autentisku izskatu.

Iedvesma

Gūstiet iedvesmu no mūsu grīdas segumu idejām

Mūsu daudzveidīgie materiāli palīdzēs jums radīt iedvesmojošas koncepcijas individuālam stilam. Vai vēlaties neitrālu grīdu, lai varētu brīvi rīkoties ar grīdas noformējuma elementiem, padarot tos par akcentiem? Vai arī vēlaties, lai grīda būtu spilgta un pamanāma, un izvēlēsieties neitrālas mēbeles, lai viegli mainītu telpas iekārtojumu? Tā ir jūsu izvēle. Ja vēlaties gūt iedvesmu, sekojiet mūsu Pinterest profilam "at home" un uzziniet, ko varat paveikt ar savu grīdu un interjeru.

Sekojiet mūsu Pinterest profilam "at home"

Pinterest

Vizualizējiet mūsu grīdas

Grīdas plānotājs

Ja vēlaties aplūkot, kā izvēlētā grīda izskatās dzīvojamā vidē, izmantojiet mūsu grīdas plānotāju. Jums būs pieejamas visas mūsu grīdas segumu kolekcijas, ar kurām varat eksperimentēt dažādās vidēs — virtuvē, dzīvojamā istabā, guļamistabā, darba telpā utt.

Forbo grīdas plānotājs

FloorVisualizer consumer

Kur iegādāties Forbo materiālus

Kur iegādāties Forbo materiālus

Sazinieties ar Forbo Flooring pārstāvniecību:
Kontaktinformācija:
67066116
E-pasts: info.lv@forbo.com

Biroja adrese:
Forbo Flooring
K.Ulmaņa gatve 5
Rīga, LV-1004
Latvija


Display