Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Materiāli mājām

Allura dizaina vinila flīzes

Vai jūs meklējat modernu grīdu, kas būtu komfortabla, izturīga un viegli kopjama? Mūsu Allura un Enduro dizaina vinila flīzes ir tieši tas! Allura & Enduro LVT apvieno koka, akmens un betona grīdas dizaina skaistumu ar LVT grīdas izturīgumu un vienkāršo kopšanu. Katram dēlim un flīzei ir unikāls, dabisks reljefs, kas rada skaistu un autentisku izskatu.

 • Allura dizaina vinila flīzes
 • Allura dizaina vinila flīzes
 • Allura dizaina vinila flīzes
 • Allura dizaina vinila flīzes
 • Allura dizaina vinila flīzes
 • Enduro 69184 white pine
  enduro dizaina vinila flīzes

  enduro dizaina vinila flīzes

  Mūsu Enduro LVT flīzes un dēļi ir pieejami ieklāšanai ar līmi un click sistēmu, kas dod jums iespēju izvēlēties, sev piemērotu risinājumu.

  Wood dēļu izmērs ir 121,9 x 17,8 cm, flīžu izmērs ir 60,96 x 30,48 cm. Enduro Click dēļi ir 121,2 cm x 18,5 cm, un Click flīzes ir 61 x 30,5 cm.

 • Allura 60084 bleached rust pine
  Allura all-in-one

  Allura all-in-one

  Allura LVT all-in-one klāstu veido 51 skaists dizains, kur katrs ir pieejams 3 dažādās konstrukcijās: pilnībā līmējamā, ar klik sistēmu savienojamā un uz fiksācijas ieklājamā. Daži dizaini ir pieejami arī ar “puzzle” sistēmu un pilnīgi bez līmes ieklājami.

Par Allura LVT

Allura dizaina vinila flīzes

Allura 0,55/0,7 ir mūsu LVT dizaina vinila flīžu klāsta PILNĪBĀ LĪMĒJAMĀ versija. Allura dizaina vinila flīzes piedāvā plašāko izvēli dizaina, krāsu, izmēru un formu ziņā - no klasiskiem koka dēļiem līdz modernām betona un terrazzo flīzēm, kas apvieno maksimālu sniegumu un lieliskas dizaina iespējas.

Kolekcija piedāvā vairāk nekā 100 dažādus dizainus dažādos dēļu un flīžu izmēros. Mēs piedāvājam izmērus, sākot no maziem 50 x 15 cm dēļiem līdz XXL dēļiem - 180 x 32 cm, kā arī 100 x 100 cm izmēra flīzes. Kolekciju esam papildinājuši arī ar jauniem, mūsdienīgiem mazajiem dēļiem, kuru izmērs ir 150 x 15 cm, kā arī ar jauno apļveida flīzi, ar kuras palīdzību var radīt krāsainus akcentus.

Kolekcijai ir divi dizaina virzieni: WOOD and MATERIAL.

WOOD
Allura Wood kolekciju veido gan klasiski, gan mūsdienīgi koka dizaini ar kontrastējošiem un vientoņa rakstiem. Jaunā patentētā tekstūra padara reālus koka dizainus.
Wood klāstā ir 4 dizaini ar digitālo apdruku, kas paver iespēju vēl interesantākiem grīdas risinājumiem.

MATERIAL
Allura Material dizainu veido gan klasisks akmens, gan mūsdienīgs betons ar jaunu reljefu struktūru. Jaunās apļveida flīzes nodrošina papildu dizaina iespējas. Lasīt vairāk par Circle flīzēm.

Visi dizaini ir pieejami ar 0,7 un 0,55 nodiluma slāni.

Allura dryback icon

Radīts ar iedvesmu

Allura, radīta ar iedvesmu

Mūsu Allura LVT kolekcija ir izgatavota ar iedvesmu un zināšanām. Tā atspoguļo LVT grīdas segumu nākamo paaudzi, kuru ir radījuši Forbo profesionāļi. Tā ir paredzēta gala lietotājiem un grīdas segumu speciālistiem.

Forbo pēta to, kā cilvēki strādā, dzīvo un mijiedarbojas mūsdienu vidē. Šīs zināšanas mēs sasaistām ar nākotnes tendencēm un ēku mainīgo dinamiku. Mēs izmantojam savus atklājumus, lai radītu inovācijas un diferencētu mūsu klāstu ar dizaina un funkciju palīdzību.

Mēs risinām tagadējos un nākotnes izaicinājumus, sniedzot atbildes uz tādiem būtiskiem jautājumiem kā dīkstāves laika samazināšana, grīdu atkārtota izmantošana un ietekmes uz vidi samazināšana.

Mēs mīlam dizainu un nebeidzamās iespējas, ko piedāvā Allura gan kā atsevišķa kolekcija, gan apvienojumā ar citiem Forbo materiāliem.

Mūsu darbinieki lepojas ar Allura LVT klāstu un vēlas pastāstīt, kā viņi strādā un kā ir tapušas Allura kolekcijas.
Noskatieties 6 Forbo darbinieku stāstus, kur katram ir dažādi pienākumi un pieredze Allura dizaina vinila flīžu radīšanā.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Attēli & Video

Allura attēli & video

Allura klāstā ir vairāk nekā 100 dizainu dažādos dēļu un flīžu izmēros, kas paver nebeidzamas dizaina iespējas. Allura LVT var teicami kombinēt arī ar citiem Forbo grīdas segumiem, piemēram, Tessera paklājflīzēm un Flotex. Atveriet tālāk redzamo attēlu galeriju un smelieties iedvesmu no iespējām, ko sniedz Allura dizaina vinila flīzes.

Tehniskā informācija

Allura technical specifications table