Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ekomarķējums un sertifikācija

Atbilstoši mūsu ilgtspējības stratēģijai, mēs izmantojam dažādas pārredzamas sertifikācijas sistēmas no neatkarīgām trešajām pusēm visā pasaulē, kas regulāri pārbauda un novērtē mūsu grīdas segumus.

Tas ir pozitīvs aspekts uzņēmumam Forbo Flooring Systems, jo pievērš uzmanību mūsu ilgtspējības stratēģijai un nosaka pilnveides iespējas. No otras puses, tas ir apliecinājums arī mūsu klientiem, jo šie ekomarķējumi apstiprina vides ekspertu pārliecinātību par to, ka mūsu grīdas segumi ir vieni no ilgtspējīgākajiem un spēcīgākajiem tirgū.

Šajā lapā jūs uzzināsiet vairāk par dažādiem ekomarķējumiem, kas piešķirti mūsu produktiem.

Quality Marks Linoleum

Der Blaue Engel

Der Blaue Engel

Marķējums “Der Blaue Engel” ir piešķirts mūsu linoleja grīdas segumiem Marmoleum, Linoflex, Linoleum Tile, Sport Linoleum, Decibel un Acoustic, kā arī mūsu tekstila grīdas segumiem Object Needle Fleece Forte/Forte Graphic un Markant/Markant Graphic.

“Der Blaue Engel” ir pasaulē vecākais produktu un pakalpojumu ekomarķējums. Šis ekomarķējums identificē produktus un pakalpojumus ar vislabākajām ekoloģiskajām īpašībām un ievērojami veicina ekonomikas strukturālās pārmaiņas, kas vērstas uz ilgtspējīgu attīstību. Šobrīd aptuveni 15 000 produktu un pakalpojumu aptuveni 200 produktu kategorijās ir piešķirts “Der Blaue Engel” marķējums.

Elastīgo un tekstila grīdas segumu kategorijās “Der Blaue Engel” patērētājus iepazīstina ar veselīgu alternatīvu. “Blaue Engel” marķējumu piešķir elastīgiem grīdas segumiem, kas ir ražoti videi draudzīgā veidā, ir droši no veselības viedokļa dzīves vidē un nesatur piesārņotājus, kas kavē atkritumu pārstrādi. Tekstila grīdas segumu kategorijā marķējumu piešķir produktiem, kas telpās izdala īpaši mazu daudzumu organisko savienojumu un formaldehīda un kas no veselības viedokļa ir uzskatāmi par nekaitīgiem dzīves vidē.

Papildinformāciju par “Der Blaue Engel” skatiet vietnē:
www.blauer-engel.com

Der Blaue Engel logo

Nordic Swan Ecolabel

“Nordic Swan” ekomarķējums

“Nordic Swan” ekomarķējums paredz samazināt ietekmi uz vidi no ražošanas un preču patēriņa, kā arī atvieglo iespēju patērētājiem un profesionāliem pircējiem izvēlēties videi draudzīgākās preces un pakalpojumus.

Grīdas segumi ir heterogēna projekta grupa, kas ietver vairākus atšķirīgus materiālus/izejmateriālus un materiālu kombinācijas. Grīdas segumi, kuriem var būt “Nordic” ekomarķējums, ir koka grīdas (gan masīvkoksnes grīdas, gan parkets), lamināta grīdas, linoleja grīdas, korķa grīdas, bambusa grīdas, tekstila grīdas un plastmasas grīdas, kas nesatur PVC. Tā kā “Nordic” ekomarķējums ir daudzpusējs, tas nosaka prasības visās svarīgajās dzīves cikla jomās, kas ir viegli pārvaldāmas.

Grīdas segums ar “Nordic” ekomarķējumu:
• augsta atjaunojamo un/vai otrreizēji pārstrādāto materiālu proporcija,
• atbilst stingrām prasībām attiecībā uz ķīmiskajām vielām, kas ir kaitīgas veselībai un videi,
• garantē zemu emisiju daudzumu un labu vidi telpās,
• ir ražots, efektīvi izmantojot elektroenerģiju,
• ir ļoti izturīgs.

Papildinformāciju par “Nordic Swan” ekomarķējumu skatiet vietnē:
www.nordic-ecolabel.org

Nordic Swan eco label

UL certified EPD

UL sertificēta izstrādājuma vides deklarācija

Izstrādājuma vides deklarācija (Environmental Product Declaration — EPD) ir visaptverošs, saskaņots ziņojums, kurā ir dokumentēti veidi, kādos produkts savā dzīves ciklā ietekmē vidi.

EPD var izstrādāt pēc produkta aprites cikla izvērtējuma (Life Cycle Assessment — LCA) veikšanas, un tās pamatā ir atbilstošās produkta kategorijas noteikumi (Product Category Rules — PCR).

Kā EPD programmas operators UL Environment palīdz ražotājiem atrast esošos vai izveidot jaunus PCR un pēc tam apliecina, ka visa informācija, kas iekļauta ražotāja LCA un pabeigtajā EPD, ir pareiza. UL Environment nodrošina arī pārredzamības kopsavilkuma dokumentus, lai EDP iekļauto informāciju padarītu vieglāk novērtējamu.

Vairāk par UL:
www.ul.com

Vai jūs interesē Marmoleum EPD?
EPD Linoleum

UL certified environmental product declaration

natureplus

natureplus

Marmoleum 2,5 mm un Linoflex ir vienīgie linoleja grīdas segumi, kuriem ir piešķirts “natureplus” kvalitātes marķējums kā ilgtspējīgiem mājas un celtniecības izstrādājumiem.

“natureplus” ir Starptautiskā Ilgtspējīgas celtniecības un dzīves asociācija, kurā ir aptuveni 100 biedru no daudzām Eiropas valstīm. Asociācijas mērķis ir ieviest ilgtspējīgu attīstību būvniecības nozarē. Šajā nolūkā asociācija piešķir “natureplus” kvalitātes marķējumu.

“natureplus” kvalitātes marķējums nozīmē atbilstību no veselības viedokļa, videi draudzīgu ražošanu, ierobežotu resursu aizsargāšanu un lietojamību. Ar šo simbolu marķētie produkti pārsvarā sastāv no atjaunojamiem vai dabiskā veidā saglabātiem izejmateriāliem. Stingrie kritēriji un Eiropā noteiktie ierobežojumi attiecībā uz kaitīgām vielām garantē sertificēto produktu drošību.

Papildinformāciju par “natureplus” skatiet vietnē:
www.natureplus.org

natureplus label

Österreichisches Umweltzeichen

Österreichisches Umweltzeichen

Mūsu linoleja grīdām Marmoleum un Linoflex, Linoleum Modular, Linoleum Decibel un Linoleum Acoustic ir piešķirts “Österreichisches Umweltzeichen” marķējums.

To piešķir produktiem un pakalpojumiem, kas atbilst augstiem vides un kvalitātes standartiem. Produktiem ar šo ekomarķējumu ir jāatbilst vairākiem vides kritērijiem un šī atbilstība ir jāpierāda neatkarīgā ziņojumā. Marķējumu piešķir tikai sertificētiem videi draudzīgiem produktiem, kuriem ir saprātīga piemērotība un kvalitāte. Tādējādi ekomarķējums apvieno augstus vides standartus ar kvalitāti un produkta drošību.

Papildinformācija par “Österreichisches Umweltzeichen” ir pieejama vietnē:
www.umweltzeichen.com

Oesterreichisches Umweltzeichen

Papildinformāciju par mūsu linoleja produktiem atradīsiet šajā lapā: Marmoleum