Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum — visizturīgākā grīda

Marmoleum, Forbo Flooring Systems linolejs, ir CO2 neitrāls produkts (dzīves cikla ietvaros), kas neietekmē globālās klimata pārmaiņas. Tas apvieno ekoloģiskās vērtības un mūsdienīgu dizainu, un ilgtspējīgai pasaulei tas ir svarīgs devums.

Tree
co2 neutral

Padariet pasauli labāku, sāciet ar grīdu!

Pēdējos gados klimata pārmaiņu dēļ var novērot daudz dabas parādību. Padomājiet par sausumu, kas valda lielā daļā pasaules, plūdiem un postošajām viesuļvētrām. Ar Marmoleum CO2 neutral (dzīves cikla ietvaros) Forbo Flooring palīdz uzlabot vidi, ražojot produktu, kas neietekmē pasaulē notiekošās klimata pārmaiņas.

Forbo Marmoleum ir ekoloģisks grīdas segums un labākā izvēle katram ilgtspējīgam interjeram. Izmantojot izturīgus materiālus mājās, birojā, skolā, vilcienā, slimnīcā vai mazumtirdzniecības veikalā, jūs varat sniegt ieguldījumu labākas vides izveidē!

Ilgtspējīgs grīdas seguma risinājums

Linolejs ir izgatavots no dabīgiem atjaunojamiem materiāliem, ko var iegūt no ikgadējas linu un džutas ražas vai koka miltiem, kas iegūti no sertificētām mežiem. Marmoleum sešas galvenās sastāvdaļas ir: linsēklu eļļa, priedes sveķi, koksnes milti, kaļķakmens, džuta un dabīgie pigmenti.

Marmoleum radīšana tiek uzskatīta par mākslu, ko nevar apgūt nevienā arodskolā vai amatniecības skolā. Pareizo sastāvdaļu izvēle, pareizais laiks, kas nepieciešams, lai izejmateriāli nostabilizētos, pareizā temperatūra un spiediens ir iemaņas, kas jāapgūst Forbo Flooring ekspertiem.

Linolejs ir oglekļa dioksīda (CO2) neitrāls produkts (dzīves cikla ietvaros), jo džutas, lina un koku dabīgā raža absorbē lielu daudzumu oglekļa dioksīda un ražošanas procesā ir zemas elektroenerģijas izmaksas. Patiesi unikāla ir iespēja ražot CO2 neitrālu grīdu, kas ne vien kalpo vairāk kā 30 gadus, bet arī pēc tam bioloģiski noārdās.

100 % pārredzamība attiecībā uz EPD

Lai pierādītu mūsu linoleja produkta ekoloģiskumu, Forbo izmanto vairākus novērtējumus. Pirmais no tiem ir aprites cikla izvērtējums (Life Cycle Assessment — LCA), kā rezultātā tiek noformēta izstrādājuma vides deklarācija (Environmental Product Declaration — EPD). Šī deklarācija, kas ir pārskatāma un trešo personu apstiprināta, ir balstīta uz tehniku, kas novērtē produkta aprites cikla ietekmi uz vidi visos posmos, sākot no izejvielu ieguves, materiālu apstrādes, ražošanas, izplatīšanas, pielietojuma, labošanas un apkopes līdz pat likvidēšanai vai otrreizējai pārstrādei.

Šajā tehnikā tiek ņemti vērā visi tālāk minētie aspekti: izejmateriālu ieguves ietekme uz vidi, elektroenerģijas izmantošana un efektivitāte, materiālu un ķīmisko vielu sastāvs, gaisā, augsnē un ūdenī atstātās emisijas, kā arī atkritumu daudzums.

Apskatiet mūsu linoleja produktu EPD

Marmoleum 2.0 and 2.5 mm EPD
Quality Marks Linoleum

Ekomarķējums un sertifikācija

Atbildības sajūta pret vidi un nākamajām paaudzēm ir ļoti svarīga daļa no mūsu ikdienas darbībām. Mēs pastāvīgi strādājam pie tā, lai attīstītu savus produktus un padarītu ražošanas procesu videi draudzīgāku.

Mūsu produkti saņem daudz pasaulē atzītu kvalitātes marķējumu un sertifikātu par to, ka tie ir videi draudzīgi. Forbo Marmoleum ir visizturīgākā grīda pasaulē. Mēs lepojamies, ka arī vides eksperti šo apgalvojumu apstiprina.

Uzzināt vairāk par mūsu ekomarķējumu