Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex van gogh

Mūsu dizaineri ir radījuši 5 grīdas dizainus, iedvesmojoties no slavenām van Goga gleznām. Šo veltījumu van Goga mākslai bija iespējams radīt, pateicoties Flotex grīdas seguma šķiedru unikālajām īpašībām.


Flotex blīvās šķiedras padara segumu ideāli piemērotu digitālās apdrukas veikšanai, kā rezultātā spējām radīt gleznainas grīdas. Flotex grīda ir izturīga un uzticama, tāpēc, neskatoties uz intensīvu noslodzi, attēls laika gaitā nezaudēs savu pievilcību.

Katram dizainam pamatā ir savs stāsts - Flotex van Gog stāsti

Materiāli

Flotex Van Gogh

  Par Flotex Vision

  Flotex Vision digitālā pasaule

  Flotex Vision klāstā ietilpst vairāk nekā 500 digitāli apdrukātu dizainu. Lielais šķiedru blīvums ļauj radīt reālistisku dizainu ar augstu fotoattēla izšķirtspēju. Dizainus var apskatīt Flotex digitālajā bibliotēkā, kas tiek pastāvīgi atjaunināta.

  Augstas izšķirtspējas digitālā druka
  Tā kā Flotex grīdas segumam ir vairāk nekā 80 miljoni šķiedru katrā m2, tas nodrošina unikālu blīvu virsmu apdrukāšanai. Rezultātā ir iespējams uzdrukāt dzīvīgus dizainus un reālistiskus attēlus ar augstu fotogrāfisku izšķirtspēju. Ir iespējams panākt visas krāsu ēnas, toņus un nokrāsas.

  Nebeidzamas dizaina iespējas
  Digitālā druka ir arī lieliski piemērota kolekcijām, kam nepieciešamas vizuālās detaļas un efekti, kurus ir grūti panākt ar parasto druku. Flotex Vision ietver vairāk nekā 500 individuālu dizainu.

  Izvēlieties savu krāsu
  Vai jums patīk dizains, bet nevarat atrast vēlamo krāsu? Flotex Vision piedāvā mainīt un izvēlēties savas krāsas jau esošiem dizainiem.

  Dizains pēc pasūtījuma
  Ja jums ir savs redzējums par to, kādai jāizskatās grīdai, mēs nodrošinām arī individuāla dizaina iespējas. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums.

  Flotex Vision flocked flooring

  Digitālā bibliotēka

  Flotex digitālā bibliotēka

  Ar vairāk nekā 500 rakstiem un iespēju veidot savu krāsu kombināciju vai pat dizainu pēc pasūtījuma, Flotex Vision klāsts jums tiek piedāvāts Digitālajā bibliotēkā, kas tiek pastāvīgi atjaunināta.

  Ja jums ir nepieciešama palīdzība saistībā ar naviģēšanu Flotex digitālajā bibliotēkā, noskatieties šo video:

  Flotex Digitālā biblitēka jums dod iespēju aplūkot visas Flotex Vision kolekcijas un to dažādos pielietojuma veidus, piemēram, slimnīcās, skolās, mazumtirdzniecības telpās un birojos.

  6 dizainu tēmas
  Lai sniegtu jums padomus un piedāvātu loģiskus dizaina virzienus, esam radījuši sešas galvenās bibliotēkas sadaļas. Katra no tām pārstāv dažādus dizaina novirzienus. Papildus bibliotēkas attēliem dažiem dizainiem mēs piedāvājam iespēju izvēlēties savu krāsu kombināciju.

  Unikāls dizains
  Ja jums ir savs redzējums par to, kādai jāizskatās grīdai, mēs nodrošinām arī individuāla dizaina iespējas. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums.

  Flotex online library

  Allergy UK

  Grīda ar pretalerģijas sertifikātu

  Flotex grīdas segumam ir piešķirts Allergy UK sertifikāts, kas apliecina, ka šis grīdas segums pozitīvi ietekmē to cilvēku labsajūtu, kuri cieš no alerģijas. Tam piemīt spēja piesaistīt alergēnus un drošā veidā atbrīvot tos standarta tīrīšanas reizēs.

  Salīdzinājumā ar parasto paklāju tīrīšanas procesu Flotex tīrīšanas laikā atbrīvo divreiz vairāk alergēnu. Tiek iztīrīts daudz vairāk kaitīgo alergēnu, radot komfortablāku vidi cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijām.

  Floors for allergy

  Ieklāšana un kopšana

  Flotex ieklāšana un kopšana

  Flotex unikālā konstrukcija atbrīvo netīrumus daudz vienkāršāk nekā citas tekstila grīdas. Gludās, taisnās Flotex šķiedras neaiztur netīrumu daļiņas, bez grūtībām atbrīvojot tās tīrīšanas laikā.

  Flotex kopšanas instrukciju meklējiet sadaļā Lejupielādes

  Noskatīties Flotex ieklāšanas video

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Tehniskā informācija

  Technical Specifications