Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
chroma

Kromaatilisus on värve iseloomustav omadus. See kirjeldab värvitooni puhtust, teisisõnu selle sügavust ja küllastumust. Nii ongi see lähtepunktiks, mille alusel saame tekitada värvide vahel seoseid, lastes neil luua ruumis tasakaalu ja kooskõla.

See poolühevärviline tekstuurne silmusplaatvaip on saadaval 27 väljapeetud ja stiilses värvitoonis, mis annavad moodsa ja maitseka lõpptulemuse. Igas värvivalikus on kasutatud koos kolme tooni, et saavutada soe ja mahe üldmulje ning meeldivas tasakaalus värvigamma.

Need loovad kauni mulje üksinda, aga ka kombineerituna teiste plaatvaipade või Allura Flexi vinüülplaatidega, mille paigaldamiseks kasutatakse sama liimi.

Tessera Chroma erijooned
● Karusriie massiga 750 g/m2 annab rikkaliku tekstuuri ja tagab mugava jalgealuse.
● Valmistatud täielikult Aquafili ketrusvärvitud polüamiid 6 lõngast, mis tagab vastupidavuse ja värvikindluse.
● 62% ringlussevõetud materjali (massiprotsent).
● Vastab Ska kriteeriumite kohaselt pehmete põrandakatete klassi M12 nõuetele.

Toode

Tessera Chroma

  Puhastus ja hooldus

  Forbo põrandahooldusmeetod Tessera

  Forbo Tessera plaatvaibad on valmistatud polüamiidkiust (nailonkiust), et tagada vastupidavus ja välimuse säilimine ka kõige rahvarohkematel äripindadel. Forbo põrandahooldusjuhiste järgimine tagab plaatvaipade välisilme säilimise.

  Laadige siit alla Tessera puhastus- ja hooldusjuhised.

  Cleaning Tessera Carpet Tiles

  Plaatvaiba konstruktsioon

  Silmusvaiba ehitus

  Tavapärase silmusehitusega plaatvaibad on loodud säilitama oma hea välimuse hoonete kõige nõudlikemates suure käidavusega kohtades nagu vastuvõtualad. Tekstuursed silmusplaatvaibad pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava ehitusega.

  Loop pile construction

  Pildigalerii

  Pildigalerii Tessera Chroma

  Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada innustust kujundusvõimalustest, mida pakuvad kollektsiooni Tessera Chroma põrandakatted.