Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nuway Connect

Nuway Connect on kohapeal kujundatav ja mõõtu kohandatav väga paindlik ülesrullitav ühepoolne sissepääsuala süsteem, mis võimaldab ülimalt kiiret paigaldust isegi siis, kui sissepääsuala ei ole tüüpilise kujuga.

Nuway Connect Castle Quay 01

Nuway Connect

Kus seda kasutada?

Toote valikut mõjutavad asukoht, liikumise tüüp ja tase. Nuway Connect on sobiv väga rohke liikumisega sissekäikude jaoks. Sissekäikudele, kus võib eeldada intensiivset liikumist või suuri punktkoormusi, võivad Tuftiguardi või Tuftiguard HD sarjad paremini sobida.

Nuway connect Traffic

Sissepääsu sise- või välisalad

Väljapoole paigutatud matid kaitsevad pori ja jalgadega sissekantava rohke mustuse eest. Seespool kaitsevad need jalgadega sissekantava niiskuse ja väiksemate mustuseosakeste eest.
Nuway Connect on saadaval nii sissepääsu sise- kui ka välisalade jaoks, sõltuvalt täitematerjali valikust.

Nuway connect internal - external

Ümberpööratav

Nuway Connect on ühepoolne porimatt, nii et seda ei saa mõlema poole kasutamiseks ümber keerata nagu Tuftiguardi sarju.

Nuway connect single

Viimistlus

Olemas on lai valik täitematerjale, mida saab kokku segada. See võimaldab kohandada Connecti eri vajadustele. Nende hulka kuuluvad harjas-, kummi-, Ultragrip-kummi ja Corali tekstiiltäidised. Kõiki täitematerjale saab ka kohapeal vahetada, mis aitab pikendada toote kulumisiga.

Connect koos Corali täitematerjalidega võimaldab jäiga sissepääsusüsteemi sobitada kokku Coral Classicu rulltootega kooskõlas olevate värvidega sissepääsualade kujundamiseks.

Nuway connect finishes

Niiskuse eemaldamine

Niiskuse eemaldamine jalatsite taldadelt on ülitähtis, et vältida inimeste libastumist sisepindadel. Connect koos Corali täidistega eemaldab rohkem niiskust kui teised Connecti täitematerjalid.

Nuway connect moisture removal

Garantii

Teabe saamiseks garantiireeglite kohta võtke palun ühendust kohaliku müügiesindajaga.

Nuway connect Guarantee

Sarja valikud

Sarja valikud

Kõiki nelja Nuway Connecti elementi, kummi-, Ultragrip-kummi-, harjas- ja Coral Classicu täidist saab kokku segada ja sobitada täpselt teie vajadustele vastava sissepääsusüsteemi kujundamiseks.

Nuway connect

Valige oma täitematerjal

Neljarealine harjastäide – suurema mustuse eemaldamiseks. Saadaval ainult mõõtmetega 17 mm ja 22 mm. Kasutamiseks nii sees kui ka väljas.

Ultragrip-kummitäide – kindla jalgealuse jaoks mitmesuunalistes sissepääsudes. Kasutamiseks nii sees kui ka väljas.

Coral Classic – niiskuse ja väiksema mustuse eemaldamiseks. Kasutamiseks ainult sees.

Nuway Connect

Segage kokku ja sobitage oma valikud

Igal sissepääsualal on unikaalne keskkond. Connect võimaldab täidiseid kokku segada ja sobitada täpselt vajaduste järgi. Väga poriste alade korral võib vaja minna harjastäidet, aga kui probleemiks on peamiselt niiskus, võib optimaalsem olla Coral Classicu täitematerjalidega porimatt.

Nuway connect mix and match

Valige oma konstruktsioon

Avatud – see vorm võimaldab mustuse kokku koguda pigem matisüvendist kui pinnalt ja seda saab puhastamiseks hõlpsasti kokku rullida.

Suletud – see vorm annab sissepääsu porimatile parema funktsionaalsuse, sest seal on täitematerjalide pindala suurem.

Nuway connect open-close

Valige sügavus

Kõrguse valik sõltub suurel määral matisüvendi sügavusest.

Erineva konstruktsiooni tõttu on 10 mm sügavusega toote alumiiniumist kandurid rohkem nähtaval kui kahe teise kõrguse korral.

Nuway Connect

Kaalutlused
Nagu kõigi seda tüüpi alumiiniumist matisüsteemide korral, võib heleda alumiiniumist kanduri ja tumedat värvi täidise vaheline kontrast tekitada väga eredasti valgustatud aladel mõnikord stroboskoobiefekti, mida tuleks vältida. Sedalaadi visuaalsest efektist mõjutatud jalakäijate orientatsioonikaotuse vältimiseks kaaluge vähem kontrastse täitematerjali kasutamist.

Kui kaalute katmata sissepääsu korral välismatil kummitäite kasutamist, soovitame kasutada maksimaalse libastumiskindluse saamiseks kombinatsiooni kummist ja harjastest või Ultragrip-kummist.

Tehniline kirjeldus

Tehniline kirjeldus

 • Nuway Connect technical specifications

  Tehniline kirjeldus
  Laadige

Toote konstruktsioon

Toote konstruktsioon

 • Nuway connect overview

  Toote konstruktsioon
  Laadige

Paigaldamine, Puhastamine ja hooldamine

Paigaldamine, Puhastamine ja hooldamine

 • Nuway connect C&M

  Paigaldamine, Puhastamine ja hooldamine
  Laadige