Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nuway

Ükski sissepääsuala ei ole Nuway jäikade porimattide jaoks liiga suur, liiga väike ega liiga imeliku kujuga. Liikumiskoormus ei ole kunagi liiga suur ja pori ei ole kunagi liiga palju.

Ükskõik millise jäiga projekteeritud süsteemi peale te mõtlete, Nuway kogenud müügi- ja tehniline meeskond suudavad leida täpselt teie vajadustele vastava lahenduse.

Nuway Birmingham station

Miks valida Nuway?

Miks valida Nuway?

Tulemuslikkus ja suurepärane teenindus!
Nuway pakub laia valikut jäikasid ühe- ja kahepoolseid tellimusel valmistatud porimatte, mis tagavad suurepärase esimese kaitsejoone jalatsitaldade ning ratasvahendite rehvidega hoonesse kantava pori ja niiskuse vastu.

Ükski sissepääsuala ei ole Nuway porimattide jaoks liiga suur, liiga väike ega liiga imeliku kujuga. Liikumiskoormus ei ole kunagi liiga suur ja pori ei ole kunagi liiga palju. Ükskõik millise jäiga projekteeritud süsteemi peale te mõtlete, Nuway kogenud müügi- ja tehniline meeskond suudavad leida täpselt teie vajadustele vastava lahenduse.

Nuway Castle Quay

Nuway ja keskkond

Nuway ja keskkond

Me pakume erinevaid sissepääsuala põrandakatteid, mis takistavad kuni 94% pori hoonesse kandmise.

- Välised jäigad porimatid eemaldavad jalatsitelt koreda pori.
- Sisemine esimene hõõrdekarvaga porimatt eemaldab niiskuse ja väiksemad poriosakesed.
- Sisemine teine porimatt eemaldab libastumise vältimiseks lõplikud niiskuse jäljed.

Väiksem puhastamisvajadus
Üheskoos vähendavad porimatid puhastamisvajadust, säästavad raha ja energiat ning vähendavad keskkonnamõju.
Peale selle on meie jäigad sissepääsuala Nuway sarja porimatid ümberpööratavad, mis võimaldab lihtsa pööramisega kahekordistada nende kasutusiga.

Meie Nuway sarja jäik sissepääsuala süsteem sisaldab taaskasutatavat alumiiniumi. Me võtame ringlusse kõik terase- ja alumiiniumijäätmed ning kummijäätmeid kasutatakse ratsaspordirajatistes.