Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum Striato

Ruume määratlev. Meie uuendatud Marmoleum Striato kollektsioon esitleb põnevaid lineaarseid põrandakujundusi nii soojades neutraalsetes kui ka selgetes erksates värvitoonides. Orgaaniline lineaarne muster annab teie põrandale loodusliku kodususe. Striato Textura lisab meie Striato põrandatele oma loodusliku reljeefiga kombitavuse mõõtme, luues elava põranda, mis mängib valgustulva vaevumärgatavate varjudega. Klõpsake allolevatel piltidel, et avastada Marmoleum Striato 3 valikut.

 • Marmoleum Striato
 • Marmoleum Striato
 • Marmoleum Striato
 • Marmoleum Striato
 • 5221 Marmoleum Striato Colour colour stream
  Marmoleum Striato Colour

  Marmoleum Striato Colour

  Marmoleum Striato Colouri neli erksat värvitooni pakuvad võimalust luua põrandakujundust värvikirevateks lahendusteks, näiteks õppeasutustes. Visuaalefektid on kujundatud hästi koos töötama, mis tekitab silmatorkavaid kombinatsioone. Need kujundused varjavad ka suurepäraselt mustust.

 • 5225 Marmoleum Striato Original compressed time
  Marmoleum Striato Original

  Marmoleum Striato Original

  Marmoleum Striato Originali palett on neutraalne, soojade toonide ja hallikate värvidega heledast tumedani. Neutraalne palett pakub loodusliku väljanägemisega põrandaid, mis on suurepärased nii üksinda kui ka kombinatsioonis teiste põrandakatetega. Vaevumärgatav lineaarne muster toob ümbrusest hõlpsasti esile värve ja sulandab neid teiste materjalidega.

 • e3573 (zoomed-in) Marmoleum Striato Textura trace of nature
  Marmoleum Striato Textura

  Marmoleum Striato Textura

  Ärata oma põrand ellu!
  Marmoleum Striato Texturaga lisame Marmoleumi põrandatele uue dimensiooni, muutes linoleumi reljeefseks kahe tekstuuriga: Flow ja Driftwood. Reljeefsuse lisamine linoleumile toob põrandasse elu; see muutub iga erineva nurga alt vaadates.

Marmoleum Lineari kohta

Marmoleum Linear Striato määratleb ruumi

Olles kas jõuliselt esilekerkiv elavaloomuline põrand või siis tagasihoidlik alus, millel muud esemed võivad silma paista: Marmoleum Linear Striato määratleb ruumi.

Uuendatud Striato valik esitleb põnevaid joonelisi põrandakujundusi nii moodsates neutraalsetes kui ka selgetes erksates värvitoonides. Marmoleum Striato Textura & Originali loomulikkus vastab kombitava põranda ootustele ja loob hubase tunde.

Vastandina rõhutab Marmoleum Striato Colourist erksust ja värvikirevaid ruume, mida saab Marmoleumi põrandakatetega tekitada.
Forbo Marmoleumi põrandaid iseloomustavad mitmekülgsus, jätkusuutlikkus, vastupidavus ja nüüd ka kombitavus. Striato Textura valik muudab linoleumi reljeefseks kahe abstraktse reljeeftekstuuriga: Flow ja Driftwood. Kombitavuse lisamine avab suurepärase võimaluse mängida valgustulva vaevumärgatavate varjudega.

Marmoleum Striatol on olemas kõik eelised mis meie teistelgi Marmoleumi põrandatel
● Äärmiselt vastupidav
● Hõlpsasti puhastatav Topshield2 viimistlusega
● Väikseimate kuludega põrandakattelahendus
● Jätkusuutlik põrandakattevalik, mis on tehtud taastuvatest loodusressurssidest
● Ei sisalda PVC-d

Marmoleum Linear linoleum flooring

Jätkusuutlik ja vastupidav

Jätkusuutlik ja vastupidav põrandakate

97% looduslik tooraine
72% kiiresti taastuv
43% taaskasutatud sisu

Looduse antud tippomadused
Looduslikest taastuvatest materjalidest valmistatud Marmoleum on kõige jätkusuutlikum saadaolev elastne põrandakate. See ei sisalda ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid. Tähtsaimad Marmoleumi tootmisel kasutatavad toorained on:
● linaseemneõli, mida saadakse linataime seemnetest;
● puidujahu kindlatest kontrollitud metsadest ja
● džuut, looduslik aluskiht, millele linoleum kalandreeritakse.

Marmoleumi on hinnatud kõigi tähtsamate jätkusuutlike ülemaailmsete ökomärkidega, nagu Nordic Swan ja Blue Angel.

Topshield2 on Forbo Flooringsi tippomadustega UV-viimistlus, mida kantakse kõigile Marmoleumi põrandakatetele. Topshield2 väldib plekke, hõõrdumist ja kriime välimuse püsivaks säilitamiseks ning tagab hõlpsa puhastamise ja hoolduse väiksema sagedusega.

sustainable flooring

Pildigalerii

Floorplanner Marmoleum Striato

Tehniline kirjeldus

Techn. specs. Marmoleum Striato

Puhastamine ja hooldamine

Puhastamine ja hooldamine

Forbo Marmoleumist põrandaid on lihtne puhastada ja hooldada tänu Topshield2-le, uuenduslikule ja kestvale tehaseviimistlusele, mida me ei soovita eemaldada.

Laadige siit alla Marmoleumi puhastus- ja hooldusjuhendid

Marmoleum floorcare