Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
concrete

Marmoleum concrete video!

Marmoleum Concrete'i ühevärviline marmoriilmega kujundus eristub klassikalisest Marmoleumi põrandakattest oma peene kivitaolise struktuuri poolest. Värvipalett on neutraalne, hõlmates nii sooje toone kui ka moodsaid jahedaid betoonivarjundeid, ent laiendusena ka kuut eredat värvitooni, millega saab põrandakujunduses luua võimsa aktsendi.

Aktsenditoonid on loodud spetsiaalselt kasutamiseks koos vastava „kumava“ tootega – need on neutraalset betoonitooni, ent lisatud on kerge värviläige, mis kumab läbi pinna. Nende kahe visuaalselt sobiva toote abil saate luua vapustavalt kauneid põrandakujundusi.

Toode

Marmoleum Concrete

  Keskkond

  Säästev ja vastupidav põrandakate

  97% looduslik tooraine
  72% kiiresti taastuv
  43% ümbertöötatud sisu

  Looduse antud tippomadused
  Looduslikest taastuvatest materjalidest valmistatud Marmoleum on kõige säästvam saadaolev elastne põrandakate. See ei sisalda ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid. Tähtsaimad Marmoleumi tootmisel kasutatavad toorained on:

  ● linaseemneõli, mida saadakse linataime seemnetest;
  ● puidujahu kindlatest kontrollitud metsadest ja
  ● džuut, looduslik aluskiht, millele linoleum kalandreeritakse.

  Marmoleumi on hinnatud kõigi tähtsamate jätkusuutlike ülemaailmsete ökomärkidega, nagu Nordic Swan ja Blue Angel.

  Topshield2 on Forbo Flooringsi tippomadustega UV-viimistlus, mida kantakse kõigile Marmoleumi põrandakatetele. Topshield2 väldib plekke, hõõrdumist ja kriime välimuse püsivaks säilitamiseks ning tagab hõlpsa puhastamise ja hoolduse väiksema sagedusega.

  Marmoleum raw materials

  Pildid ja video

  Marmoleum Solid pildid ja video

  LRV ja NCS-i koodid

  LRV ja NCS-i koodid

  Laadige siit alla Marmoleum Solid LRV ja NCS-i koodid

  Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.
  NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.
  Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

  Marmoleum Solid NCS & LRV

  Tehnilised andmed

  Techn. specs. Marmoleum Solid

  Hooldus

  Marmoleum Hooldus

  Tänu Topshield2-le on Forbo Marmoleumi põrandaid kerge hooldada ja puhastada. See on innovatiivne ja kestev tehasepoolne viimistlus, mida ei eemaldata.

  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

  Marmoleum floorcare

  Video

  Marmoleum Solid video

  Ruumi või pinna pilgupüüdja, mis teiste materjalide omadusi rõhutab; Vaata Solid videot, milles meie peadisainer Tamar Gaylord ja tootejuht Bregje Smulders tutvustavad kollektsiooni:  Või vaata Marmoleum Concrete videot: