Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Allura Fusion

Allura Fusion on meie uusim imitatsioonkatete sari, mida saab hõlpsalt kombineerida Allura põhisarja toodetega. See kollektsioon on saanud 2018. aastal disainiauhinna Red Dot parima tootekujunduse eest.

See kuiva tagaküljega 0.70 imitatsioonkatete sari sisaldab seitset uuenduslikku ja ainulaadset põrandakatteartiklit (neli pikliku plaadi formaadis ja kolm plaatidena). Kujundused ja värvitoonid on loodud inspireerima disainereid, sisearhitekte ja muid kliente, kes hindavad kujundust ning suhtuvad avatult uuenduslikesse, tavapärasest erinevatesse põrandakattetoodetesse, mis on mõeldud suure liiklusega kaubanduspindadele ja nüüdisaegsetesse ruumidesse.

Retail environment with Allura Fusion floor designs

Ainulaadne põrandakattekontseptsioon

Sarja Allura Fusion korral kasutasime osa oma menukamatest kujundustest ja värvitoonidest, et luua uus ja ainulaadne põrandakattekontseptsioon. Allura Fusioni kollektsioon on saanud ainet elusloodusest ja seetõttu pole ükski plaat täpselt samasugune kui teised, samuti pole kasutatud korduvaid mustreid.

Võttes aluseks meie Allura põhisarja kivi- ja puiduilmelised kujundused, lõi Forbo Flooring värske uuendusliku imitatsioonkatte, mida saab kombineerida Allura originaalsarja toodetega. See pakub lõputuid võimalusi omanäoliste mustrite loomiseks.

Lisateavet vaadake meie Allura Fusion ajakirjast.

Allura on Forbo imitatsioonkatete (LVT) kaubamärk. Viimase kümnendi jooksul on see end tõestanud ühe meie tootesortimendi menukama kaubamärgina. Tänapäeval ei ole turul teisi imitatsioonkatteid, mis oleksid kujunduse, tehnoloogia ja säästvuse poolest võrdsed Allura imitatsioonkatetega.

Allura Fusion pakub kõiki eeliseid, mida meie olemasolev kvaliteetne imitatsioonkatete sari. See tähendab, et on tagatud soe jalgealune, müra neeldumine ning hõlbus paigaldamine ja hooldus.

Kas olete huvitatud meie Allura sarja toodetest? Siit võite leida lehekülje Allura ja eraldi Allura Fusioni kohta.

2018. aasta disainiauhind Red Dot

Allura Fusioni kollektsioon on saanud 2018. aastal disainiauhinna Red Dot parima tootekujunduse eest. Juba 1955. aastal alguse saanud tootekujundusauhinna Red Dot andmiseks hinnatakse igal aastal parimaid loodud tooteid. Hindamisprotsessi aluseks on erinevad otsustuskriteeriumid, mida pidevalt kohandatakse uute tehniliste, sotsiaalsete, majanduslike ja ökoloogiliste nõuetega.

Žürii ütleb: „Allura Fusion on tõeliselt värske ja uuenduslik imitatsioonkatete kollektsioon, kus on kombineeritud erinevaid trüki- ja värvitehnoloogiaid. Tulemuseks on loovad ja loodusest inspireeritud värvikombinatsioonid, kus ei kordu ükski muster.“

Vaadake kogu meie pressiteadet siin:
Allura Fusion receives Red-Dot Design Award 2018

Reddot Design Award 2018