Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum striato

Uuenenud Marmoleum Striato kollektsioon on funktsionaalne, vastupidav ja ajatu linoleumpõrandakatete valik, mille abil saate luua looduselähedasi ruume, kus tunnete end tõeliselt koduselt. Striato triibuline muster annab pehme ja õdusa ilme ning võib toimida ka hoone eri alade vahelise suunava ja ühendava elemendina.

Eri mustreid on lihtne kombineerida ja see annab suurepärase võimaluse ruumi teatud osa, näiteks suure fuajee ootealade või klassiruumi mängunurga esiletõstmiseks.
- Valmistatud looduslikest toorainetest, näiteks linaseemneõlist ja puidujahust
- Kliimapositiivne (toormest kliendini) ja PVC-vaba
- Suurepäraselt mustust varjav välimus
- Lihtne puhastada ja hooldada
- Soovi korral saadaval 18 dB helisummutava versioonina

Toode

Marmoleum Striato

  Teave Marmoleum Linear

  Loomult mugav

  Marmoleum Lineari kollektsiooni põrandakatted viivad mõtte iseenesest loodusele, võimaldavad luua ruumi mitmesugust õhustikku ja kohaneda muutuvate vajadustega. Rikkalikud neutraalsed värvitoonid sobituvad kergesti ja ärkavad ellu kombineerituna nii teiste materjalidega kui ka omavahel. Linear võib muuta põranda lõuendiks, mis pakub lõputuid võimalusi.

  Loomult mugav
  • Kestlik põrandakattelahendus kliimapositiivne (toormest kliendini) ja PVC-vaba
  • Valmistatud looduslikest toorainetest, näiteks linaseemneõlist ja puidujahust
  • Välja töötatud tervisliku interjööri loomiseks

  Loodud mugavaks
  • Kollektsioon, kust leiab ajatud neutraalsed värvitoonid, mis ärkavad ellu kombineerituna nii omavahel kui ka teiste materjalidega
  • Suunaga muster, mis toetab tee juhatamist ja tsoonideks jaotamist
  • Sobituv, toetav, lihtsalt loetav ja lihtne töös kasutada

  Mugav kasutada
  • Homogeenne toode, mis on loodud kestma
  • Suurepäraselt mustust varjav välimus
  • Lihtne puhastada ja hooldada

  Marmoleum Linear

  Keskkond

  Marmoleum: looduse hiilgav looming

  97% looduslik tooraine
  72% kiiresti taastuv
  43% ringlussevõetud sisu

  Looduslikest taastuvatest materjalidest valmistatud Marmoleum on saadaolevatest kõige jätkusuutlikum elastne põrandakate. See ei sisalda ftalaate, plastifikaatoreid ega mineraalõlisid.

  Tähtsaimad Marmoleumi tootmisel kasutatavad toorained on:

  ● linaseemneõli, mida saadakse linataime seemnetest;
  ● puidujahu kindlatest kontrollitud metsadest ja
  ● džuut, looduslik aluskiht, millele linoleum kalandreeritakse.

  Marmoleumi põrandakate on pälvinud rohkesti üleilmseid kvaliteedimärgiseid ja keskkonnasäästlikkust tõendavaid sertifikaate. Tunneme uhkust, et meie väiteid kinnitavad ka keskkonnaasjatundjad. Lugege lisateavet meie ökomärgiste kohta.

  Kliimapositiivne põrandakate
  Oma ainulaadsete omaduste, loodusliku päritoluga koostisosade ja nüüdisaegse tootmisprotsessi tõttu on Marmoleum kliimapositiivne toode (from cradle to gate). Marmoleumi kestliku olemuse kohta saate lisateavet meie kliimapositiivsete põrandakatete jaotisest.

  Topshield pro on Forbo Flooringsi tippomadustega UV-viimistlus, mida kantakse kõigile Marmoleumi põrandakatetele. Topshield pro väldib plekke, hõõrdumist ja kriime välimuse püsivaks säilitamiseks ning tagab hõlpsa puhastamise ja väiksema sagedusega hoolduse.

  Marmoleum magnificent by nature

  Pildigalerii

  Marmoleum Striato pildigalerii

  Soojades ja looduslikes värvitoonides joonelised põrandakujundused jätavad põrandast koduse mulje. Striato sobib suurepäraselt kokku ka meie muude linoleumpõrandakatetega nagu Marmoleum Marbled ja Marmoleum Solid. Klõpsake allolevatel piltidel, et saada ideid kujundusvõimalustest.

  NCS & LRV

  NCS & LRV

  LRV ja NCS-i koodid Marmoleum Linear NCS & LRV koodid

  Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

  NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.
  Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

  Marmoleum Linear NCS & LRV

  Tehnilised andmed

  Marmoleum Striato

  Hooldus

  Marmoleum Hooldus

  Tänu Topshield pro-le on Forbo Marmoleumi põrandaid kerge hooldada ja puhastada. See on innovatiivne ja kestev tehasepoolne viimistlus, mida ei eemaldata.


  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine.

  Marmoleum floorcare