Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum tellimustööna

Marmoleumi põrandakatte abil saate luua kõige maitsekamaid põrandakujundusi. Meie väga täpne Aquajeti lõiketehnoloogia pakub võimalust kasutada kujunduses keerulisi detaile, mis sobivad ülihästi põrandale isikupära andmiseks: logo, tekst, kunstiteos. Või valige tellimustööna tehtav lasergraveering, mille korral lõigatakse laseriga linoleumi sisse teie oma kujundus. Uurige oma võimalusi allpool.

Marmoleum tellimustööna

  • Rijnstate Ziekenhuis Arnhem, The Netherlands
  • Panta Rhei Amstelveen, The Netherlands
  • Kindergarten Berlin, Germany
  • Spiegel Amsterdam, tailor made laser engraving
  • Sygehus Sønderjylland, Denmark
  • M HKA – Museum van Hedendaagse Kunst Antwerpen, Belgium
  • museum
  • Aquajet William Morris Gallery 01
  • Graaf Engelbrecht College, The Netherlands

Aquajeti kujundused

Aquajet tehnoloogia

Aquajet tehnoloogia abil võime linoleumist välja lõigata väga peenete detailidega ilusaid mustreid. Meil on olemas lai valik olemasolevaid mustreid, kuid me pakume võimalust tellida oma mustri. Üksens pildist on võimalik kujundada oma ainulaadne muster sinu linoleum põrandasse. Sa võid valida toonid Marmoleumi kollektsioonist või kasutada olemasolevaid mudeleid.

Aquajet cutting machine
MHKA Museum van Hedendaagse Kunst

Las teie põrand püüab pilku

Dekoratiivne põrandakate on taskukohane ja tõhus viis autentse välimuse kujundamiseks. Forbo Marmoleumi põrandakate pakub valimiseks rohkem kui 300 värvitooni, alates värvikast marmorist ja lõpetades delikaatse betooniga. Uurige oma lõputuid kujundusvõimalusi.

Laske end inspireerida meie Marmoleumi näidisprojektidest

Ühtaegu kaunis ja funktsionaalne

Dekoratiivne põrandakate võib olla korraga nii kaunis kui ka funktsionaalne. Mõelge põrandale märgitud suunaviitadele näiteks haiglates või muuseumites või tsoonideks jagamisele, et eristada hoone erinevaid osi.

Uurige lisa meie Marmoleumi näidisprojektidest

Marmoleum Solid 3724 XT hallway
Fuji film logo Aquajet Arch28
Kindergarten Letten
William Morris Gallery

Pange ajalugu elama

Kujutlege end möödunud aegadesse ja laske legendaarsete kunstnike mustritel ning tekstuuridel oma põrandal ellu ärgata.

Vaadake vasakul William Morris galerii näidet. William Morris (1834–1896) oli Inglise tekstiilidisainer, kunstnik ja kirjanik, kelle pöördelisi lillekujundusi võib näha mööblil, tapeedil ja nüüd – tänu meie Aquajeti rafineeritud tehnoloogiale – ka põrandakattematerjalil.

Seinal kasutamine

Või kasutage eneseväljenduseks seina, kandes tellimustööna tehtud Marmoleumi vertikaalselt seinale või koguni sammastele.

Laske end inspireerida Sygehus Sønderjylland projektist Taanis, kus haigla vastuvõturuumis on sammastele paigutatud Marmoleumi portreed.

Sygehus Sønderjylland Denmark
Aquajet Bulletin Board LIKE

Tellimisel tehtud Bulletin Board

Meie Aquajeti lõiketehnoloogiat saab kasutada ka muudel materjalidel peale Marmoleumi põrandakatte, näiteks meie teadetetahvli linoleumil Bulletin Board.

Minge Bulletin Boardi kollektsiooni lehele

Kui soovite lisateavet meie tellimustööna tehtavate Marmoleumi kujunduste kohta, võtke ühendust kohaliku Forbo Flooringi esindusega.

Lasergraveeritud kujundused

Lasergraveeritud kujundused

Lasergraveerimine lisab meie Marmoleumi põrandakattele uue mõõtme, täiendades linoleumi valguse abil graveeritud kujundustega.

Marmoleumi jaoks kasutame täiesti uut graveerimistehnoloogiat. Kontaktivaba teostusega luuakse graveering, mis järgib materjali loomulikul viisil, vormides jooned sõna otseses mõttes läbi materjali, järgides samal ajal linoleumi struktuuri ja arvestades selle vastupidavust.

Marmoleum laser engraving
Ravioli stool laser engraving

Hämmastavad varjuefektid

Graveering rikastab meie linoleumi mängulist olemust ja tekitab hämmastavad varjuefektid.

Seda saab kasutada nii Marmoleumi põrandakattel kui ka meie pinnakattematerjaliks mõeldud mööblilinoleumil, et anda mööblile kordumatu ja autentne välimus.

CIRCLE 3242 detail top

Vastupidav lahendus

Graveerimine on trükivärvivaba dekoreerimismeetod ja niisugune vastupidav dekoratiivne põrandakattelahendus, mis laseb teil nautida oma põrandakujundust aastast aastasse.

Lisateabe saamiseks meie kohandatud marmorist disainilahenduste kohta võtke meiega ühendust võtke meiega ühendust.