Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
material

Allura Material hõlmab eriilmelisi uue reljeefse struktuuriga tooteartikleid alates klassikalisest kivist ja lõpetades nüüdisaegse tsemendiga. Pakume mõõte 50x50cm ja 100x100cm.

Uued ümmarguse väljalõikega plaadid pakuvad rohkem kujundusvõimalusi.

Toode

Allura Material

  Teave Allura kohta

  Teave Allura kohta imitatsioonkatteplaadid

  Sari Allura 0.55/0.7 on meie Allura imitatsioonkatete tootevaliku TÄIELIKULT KINNILIIMITAV versioon. See kinniliimitav imitatsioonpõrandakate tagab suurima kindluse ja parimad toimivusnäitajad ning annab lõputult kujundusvõimalusi.

  Allura 0.55/0.7 pakub suurimat kujunduste, värvitoonide, mõõtude ja vormide valikut. See on saavutatud hoolikalt valitud kujundustega, mille värvitoonid ja välimus on teadlikult omavahel kooskõlla viidud.

  Kollektsioon toob kasutaja ette üle saja kujunduse mitmesuguses mõõdus laudade ja plaatidena. Pakume mõõte alates väikestest 50 × 15 cm laudadest kuni XXL-laudadeni ning 180 × 32 cm ja 100 × 100 cm plaate. On lisandunud uus moodne pikk ja kitsas laud mõõtmetega 150 × 15 cm ning samuti uus ümmarguse väljalõikega plaat Circle, mille abil saab luua värvikaid aktsente.

  Kollektsioon hõlmab kahte kujundussuunda: WOOD ja MATERIAL.

  WOOD
  kollektsiooni Allura Wood kuuluvad puiduilmelised kujundused alates klassikalistest ja lõpetades nüüdisaegsetega. Nende hulgast võib leida nii kontrastseid kui ka lihtsaid puidumustreid. Uus mustrit järgiv reljeef äratab puitu imiteeriva kujunduse tõeliselt ellu.
  Puidumustrite sari sisaldab nelja digitaalselt prinditud tooteartiklit, mille abil saab luua veel rabavamaid põrandakujundusi.

  MATERIAL
  Allura Material hõlmab eriilmelisi uue reljeefse struktuuriga tooteartikleid alates klassikalisest kivist ja lõpetades nüüdisaegse tsemendiga. Uued ümmarguse väljalõikega plaadid pakuvad rohkem kujundusvõimalusi. Lisateave sarja Circle plaatide kohta

  Kõik kujundused on saadaval 0,55 mm ja 0,7 mm kulumiskihiga.

  Allura dryback icon

  Leidke oma Allura lahendus

  Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

  KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

  Kuidas tellimust kirjeldada?
  Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
  DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
  DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
  DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
  FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
  FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
  CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
  EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
  PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

  Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

  Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Tehnilised andmed

  Allura technical specifications

  Paigalduse ja hoolduse

  Paigalduse ja hoolduse

  Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

  Allura

  Pildid ja video

  Allura Material pildid ja video

  Kollektsiooni Allura Material nüüdisaegsed betooni-, klassikalised kivi- ja elavad terratsotekstuurid võimaldavad luua kauneid põrandakujundusi. Lisaks sobivad rahulikud värvitoonid ülihästi segamiseks ja sobitamiseks Forbo muude põrandakatete, näiteks Tessera plaatvaipade ja Flotexi flokeeritud põrandakatetega. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakuvad Allura Materiali imitatsioonkatteplaadid.

  Allura Circle

  Allura Circle

  Sarja CIRCLE plaadid on kollektsiooni Allura Material uustulnukad: 50 × 50 cm plaadid, millest on välja lõigatud 40 cm läbimõõduga ring. Ringe ja väljalõikega ruute saab segada ning sobitada kollektsiooni teiste ringiplaatidega. Ringiplaadid on saadaval vaid 0,7 mm kulumiskihiga (DR7).
  Vaadake näiteid altpoolt pildigaleriist.