Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
flex stone

Forbo Allura Flex Stone’i lahtiselt paigaldatavatel plaatidel on loodusliku kivi- või betoonpõranda välimus, kuid vinüülimitatsioonkatte mugavus ja jalgealune soojus. Plaadid on stabiilsete mõõtmetega ja välja töötatud just lahtiselt paigaldamiseks.

Tagasihoidlikud neutraalsed kivi välimusega mustrid pakuvad kujundusvõimalusi igasugust tüüpi ruumidele.

Toode

Allura Flex Stone

Teave Allura Flexi kohta

Mugavus ja stiil

Allura Flexi lahtiselt paigaldatavad ruudu- ja lauakujulised plaadid on täiuslik imitatsioonkattelahendus. Kvaliteetsed stabiilsete mõõtmetega heterogeensest vinüülist plaadid, mis on välja töötatud just lahtiselt paigaldamiseks.

Allura Flexi sari sisaldab lihtsalt paigaldatavaid kauneid puidu-, kivi- ja abstraktse kujundusega plaate, mille abil saate tulemuseks lummavad ning väärikad lahtiselt paigaldatavad põrandad.

Klaasfiiberpõhimik ja mitu kalandreeritud kihti teevad selle lahtiselt paigaldatavate vinüülplaatide sarja erakordselt tugevaks, vastupidavaks ja kvaliteetseks.

Allura Flex sobib suurepäraselt kasutamiseks renoveerimisel, tõstetud põrandatel või mujal, kus kas alaline või ajutine asukoht nõuab kiiret paigaldust. Seega on Allura Flexi lahtiselt paigaldatavate plaatide kollektsioon suurepärane lahendus büroodele, jaemüügiasutustele ja paljudele muudele kasutuskohtadele ning täiendab ülihästi meie põrandaplaatide valikut.

Lihtne nakkeaine hoiab põrandaplaadid paigal ja lihtsustab vajaduse korral nende asendamist või eemaldamist.

Allura Flex 9057 HP

Allura Flex ja keskkond

Säästlik alternatiiv LVT näol

Kõik Allura Flex sarjad on välja töötatud rangeid keskkonnanõudeid silmas pidades. Lugege altpoolt, mida me teeme, et muuta Allura nii säästvaks kui võimalik.

Taastuvenergia
Forbo tootmistehas Euroopas tagab parima kvaliteediga imitatsioonkatted, mille valmistamisel kasutatakse taastuvenergiat. Tekkiv jäätmevoog on minimaalne ja võetakse omakorda tootes ringlusse.

Vähem vedusid
Tootes kliendile lähedal, vähendame kaugvedudest tingitud koormust ja suudame reguleerida laovarusid selliselt, et materjal on vajaduse korral kättesaadav ega aegu.

Ftalaadivaba
Kõik Allura Flex on täielikult ftalaadivabad.

Ringlussevõtt
Forbo Allura põhimik sisaldab üle 20% ringlussevõetud materjali.

Väiksemad lõikamisjäägid
Allura laua- ja ruudukujulised plaadid lõigatakse automaatse ultrahelilõikuriga, mis ei jäta plaate lõigates üksikute tükkide vahele tühja ruumi ega tekita materjalijäätmeid. Lõikamiseks antakse ette pidev leht, mis tähendab, et jäätmeid tekib minimaalselt, ainult 4 m laiuse lehe kahes servas.

Hoolikalt valitud toormaterjalid
Allura on valmistatud hoolikalt valitud ühtlase koostise ja kvaliteediga toormaterjalidest. Toote erinevad kihid on välja töötatud meie enda tehases ja tootmiseks ei kasutata mingeid eeltoodetud täite- ega kattekihte. See tähendab, et tootmise käigus ei teki mingeid toormaterjali ülejääke.

Allura Wood w60350-w60354 detailshot

LRV & NCS-i koodide vahekaart

Allura Flex LRV & NCS-i koodide vahekaart

Laadige alla Allura Flex NCS & LRV

LRV & NCS-i koodide vahekaart
Arhitektuuris on valguse peegeldumise väärtus (LRV) valgusallikaga valgustamisel pinnalt peegelduva nähtava ja kasutatava valguse protsent. LRV-ga tuleb värvi valimisel arvestada. Värvi ligikaudne LRV näitab nähtava valguse hulka, mida värv peegeldab. Musta värvi valguse peegeldamise väärtus on 0% ja see neelab kogu valguse. Valge värvi valguse peegeldamise väärtus on 100% ja see hoiab hoone heleda ning jahedana. Samuti on see seotud elektri kasutamisega, kuna heledamate värvide puhul on vaja vähem valgustust, mis otseselt keskkonda säästab. Kõigil Forbo toodetel on valguse peegeldamise väärtus, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.
NCS-värvikoodid kirjeldavad iga materjali värvi. Värvi numbrikoodidega (nn NCS-tähistega), näiteks NCS S 1080-Y70R, saab iga värvi täpselt kirjeldada. NCS on määratlenud 1950 standardiseeritud värvi värviruumi iga kümnendiku juures, kajastades kogu värviskaalat. Iga tähistuse värviproov on visuaalselt identne iga teise sama tähisega värviprooviga, olgu see siis standardiseeritud värv või 1950 standardvärvi vahele jääv värv. Sel viisil leiate ruumis teiste värviliste esemetega sobivad põrandakatte värvid.

„Looduslike värvide süsteem” (NCS) on välja töötatud toote värvi väärtuse, intensiivsuse ja tooni tuvastamiseks. NCS-i mõõtmissüsteemi kasutades saab tuvastada ja sobitada värve ja värvigruppe olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab määratleda hoone interjööri eri aspektide värvikoordinaadid. Kõigil Forbo toodetel on NCS-kood, mille leiate kollektsiooni lehekülgedelt koos iga kauba kirjeldusega.

Allura NCS & LRV

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura

Tehniline teave

Allura Flex Technical Specifications