Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
flex 0.55 wood

Allura Flex 0.55 Wood pakub kvaliteetseid, stabiilsete mõõtmetega heterogeensest vinüülist plaate, mis on välja töötatud just lahtiselt paigaldamiseks. Sarja Wood kujundused on naturaalse materjali välimusega. Seda täiustab viimistlus PUR Pearl®, mis tagab, et ehtsailmelist matti pinda on ühtlasi kerge hooldada.

Sarja Wood kutsuvad tõetruud kujundused täiendavad kontori-, kaupluse-, puhke- ja esindusruume. Sarja Allura Flex 0.55 Wood lauakujulised plaadid on saadaval kolmes mõõdus: 20 x 100, 20 x 120 ja 28 x 150 cm.

Toode

Allura Flex 0.55 Wood

Teave Allura Flex 0.55 kohta

Lahtiselt paigaldatav kordumatu kujundusega imitatsioonkate

Allura Flex 0.55 lahtiselt paigaldatavad ruudu- ja lauakujulised plaadid kujutavad endast universaalset imitatsioonkattelahendust. Kollektsioon pakub kvaliteetseid, stabiilsete mõõtmetega heterogeensest vinüülist plaate, mis on mõeldud just lahtiselt paigaldamiseks nakkeaine abil.

Klaasfiiberpõhimik ja mitu hästi tasakaalus kalandreeritud kihti annavad tugevuse, vastupidavuse ja pikaealisuse.

Allura Flex 0.55 kujunduskontseptsiooni töötas välja meie kogenud rahvusvaheline kujundusmeeskond. Allura Flex 0.55 pakub abstraktseid, nüüdisaegseid ja traditsioonilisemaid puidu- ning kiviilmelisi kujundusi, andes võimaluse luua ligitõmbavaid ja kordumatuid interjööre.

Meie Allura Flexi plaatidega kaetud põrandaid on lihtne puhastada. Need aitavad luua hügieenilise keskkonna. Rabavalt tõetruu kujundus suudab tekitada heaolutunde, rikastades igasugust äriinterjööri. Lahtiselt paigaldatavad plaadid on valmistatud ftalaadivaba tehnoloogia abil ja on sama mugavad kui ilusad.

Hõlbus lahtiselt paigaldamine
Allura Flex 0.55 vinüülplaadid sobivad suurepäraselt kasutamiseks renoveerimisel, tõstetud põrandatel või mujal, kus kas alaline või ajutine asukoht nõuab kiiret paigaldust. Seega on lahtiselt paigaldatavate plaatide kollektsioon Allura Flex 0.55 suurepärane lahendus jaemüügi- ja esindusasutustele, restoranidele, hotellidele ning kortermajadele.

Stabiilsete mõõtmetega konstruktsioon
Allura Flex 0.55 eriline ehitus tagab vastupidavuse kogu kasutuseaks. Klaasfiiberpõhimik ja mitu kalandreeritud kihti muudavad selle erakordselt tugevaks, vastupidavaks ning mõõtmetelt stabiilseks. Kõik konstruktsiooni osad annavad oma panuse lõpptulemusse.

Kindel kaitse
Allura Flex 0.55 vinüülplaatidel on 0,55 mm paksune läbipaistev kulumiskiht, mis koos ainulaadse viimistlusega PUR Pearl© annab kindla kaitse ja hea plekikindluse. See vähendab puhastamisel vee, pesuaine ja energia vajadust, mis tähendab hõlpsat hooldust ning odavat hinda. Kiire ja lihtne paigaldada – kõigest nakkeaine kasutamine hoiab kokku aega ja raha ning annab alati veatu tulemuse.

Säästvad vinüülplaadid
Allura Flex 0.55 on ka säästvuse poolest suurepäraste näitajatega – see vastab REACH-i nõuetele, sisaldab 22% ringlussevõetud sisu ja kasutusea lõpul võib materjali ringlusse võtta. Allura Flexi tootmisel kasutatakse ftalaadivaba tehnoloogiat.

Allura Flex 0.55 durable vinyl tiles

Kujundusidee

Loodud kajastama uusimaid suundumusi

Meie lahtiselt paigaldatavate vinüülplaatide sarja Allura Flex 0.55 kujunduskontseptsiooni töötas välja meie kogenud rahvusvaheline kujundusmeeskond. Allura Flex 0.55 pakub abstraktseid, nüüdisaegseid ja traditsioonilisemaid puidu- ning kiviilmelisi kujundusi, andes võimaluse luua ligitõmbavaid ja kordumatuid interjööre.

Wood
Puiduilmelise kujundusega plaatidel on ehtsa laua formaat (20 x 100 cm ja 20 x 120 cm). Saadaval on ka uues mõõdus plaat: 28 x 150 cm.

Stone
Sarja Stone plaate paigaldades saab luua soovitud dekoratiivse efekti plaadimõõtude 50 x 50 cm, 50 x 75 cm ja 80 x 80 cm abil. Naturaalse materjali välimusega kujunduse efekti täiustab viimistlus PUR Pearl®, mis tagab, et ehtsailmelist matti pinda on ühtlasi kerge hooldada.

Ka täiendab Allura Flex 0.55 paljusid meie Tessera ja Westbondi plaatvaibasarju , sest tooted paigaldatakse samale nakkeainele ega nõua tavaliselt üleminekuliistu.

Allura Flex 0.55 1944 & 1987

Säästvus

Säästvad vinüülplaadid

Euroopa toodang
Sarja Allura Flex 0.55 lahtiselt paigaldatavad imitatsioonkatteplaadid on toodetud Euroopas, kus meie kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise süsteemid on sertifitseeritud standardite ISO 9001 ja 14001 kohaselt. Kõik meie Allura Flex 0.55 plaadid on ladudes olemas.

REACH-i kohane
Forbo Allura Flex vastab praeguste ja teadaolevate tulevaste REACH-määruste nõuetele. Toodete heitkogused on vastavuses kõige rangemate eeskirjade nõuetega.

Pühendunud inimese tervisele
„Pühendunud inimese tervisele” juhib tähelepanu meie murele säästvuse pärast. Selle keskmes on kõik need aspektid, mis puudutavad inimeste tervist, heaolu ja mugavust seoses meie toodete ning teenustega nii tänapäeval kui ka tulevaste põlvede jaoks.

Allura Flex 0.55 sustainable vinyl tiles

Tehnilised andmed

Allura Flex 0.55 Technical Specifications

Allura Flex brošüür

Allura Flex 0.55 brošüür

Kui soovite Allura Flexi 0.55 kohta lisaks lugeda, siis laadige alla Allura Flexi teabeleht. Allura Flex 0.55 brošüür


Allura Flex 0.55 leaflet

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura