Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura decibel wood


Allura Decibel on Forbo akustiline LVT-põrandakate. LVT-põrandaplaadid pakuvad kombinatsiooni akustiliste nõuete (19 dB) täitmisest ja parimatest tehnilistest omadustest. Põrandakatted Allura Decibel 0,35 sobivad mõõduka kasutuskoormusega pinnale ja need on spetsiaalselt disainitud kasutamiseks mistahes eluruumides.
Kollektsiooni Wood 25 põrandakujundust pakuvad tasakaalustatud segu klassikalisest looduslikust puidust ja moodsast puidudisainist. Kollektsioonis on lai värvi- ja vormivalik ning eri lauamõõdud, mis sobivad suurepäraselt kalasabaparketi paigaldamiseks. Allura Decibel vastab kõigile LVT-põrandaplaatide esteetikanõuetele, arvestades sealhulgas plaadinurkade sobitumist ja iga üksikmustri ning eri plaatide ja laudade kuju täiuslikku sobivust.

Toode

Allura Decibel Wood

  Teave Allura Decibeli kohta

  Tehkem häält!

  Allura Decibel on Forbo akustiline LVT-põrandakate. LVT-põrandaplaadid pakuvad ainulaadset kombinatsiooni akustiliste nõuete (19 dB) täitmisest ja suurepärastest tehnilistest omadustest, nagu suurim mõõtmete stabiilsus ja tooteklassi parimad muljumisomadused. Paigaldamise teeb kiireks ja lihtsaks võimalik lahtine paigaldus nakkeliimiga. Kui põranda kasutusaeg lõpeb, saab selle hõlpsasti eemaldada taaskäitluseks või -kasutuseks, minimeerides keskkonnamõju ja sobitudes ringmajandusse.

  Kollektsioon Allura Decibel 0.35 Wood pakub 25 naturaalse puidu imitatsiooniga kujundust eri lauamõõtudes.
  Kollektsioon Allura Decibel 0.35 Material pakub 12 ainulaadset kujundust eri vormis.

  KESTLIKKUS
  • Ftalaadivaba, vähene heitkogus siseruumides
  • Toodetud parimal keskkonnahoidlikul viisil ja sisaldab ringlussevõetud materjale
  • Kerge eemaldada, taaskasutada ja -töödelda, et vähendada keskkonnamõju
  Lihtsalt ja kiirelt paigaldatav, kasutades ainult liimi, et kinnitada toode pikaajaliseks kasutuseks
  DISAIN
  • Loomulikud puidu- ja muud imitatsioonid eri materjalides ja värvides, mille on välja töötanud meie disainimeeskond
  • Lai tootevalik, mille hulgast kombineerida endale sobiv
  Vastab kõigile LVT-põrandaplaatide esteetikanõuetele, arvestades sealhulgas plaadinurkade sobitumist ja iga üksikmustri ning eri plaatide ja laudade kuju täiuslikku sobivust.
  KVALITEET
  • D3S-põhitehnoloogia tagab seda tüüpi toodete mõõtmete parima võimaliku stabiilsuse
  • Täiuslik tasakaal suurepäraste akustiliste näitajate (19 dB) ja silmapaistva jääkmuljumise vahel
  • Madal müratase ruumis ja mugav pind jalge all

  Allura Decibel on põrandakattelahendus igasuguse kasutuspinna jaoks. Saadaval on kahte liiki tooted: 0,8 mm kulumiskihiga toode intensiivseks kasutuseks ja 0,35 mm kulumiskihiga toode mistahes eluruumi tarvis.

  Allura Decibel

  Pildid

  Allura Decibel pildid

  Allura Decibeli kollektsioon pakub sarjade Wood ja Material laia disainivalikut, mis annab lõputult palju kujundusvõimalusi. Allura LVT-põrandaplaate saab suurepäraselt kombineerida ka teiste Forbo põrandakollektsioonidega.
  Koguge inspiratsiooni kõigist võimalustest, mida pakuvad meie Allura LVT-põrandaplaadid!

  NCS ja LRV

  NCS-i koodid ja valguspeegeldustegur

  Laadige siit alla Allura NCS-i ja LRV dokument Allura Decibel NCS & LRV

  Download here the

  LRV
  Arhitektuuris tähendab valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määra protsentides, mis peegeldub pinnalt, kui seda valgustab mõni valgusallikas. Valguspeegeldustegur võib mõjutada mitmesuguseid värvitooni valiku otsuseid. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõigile Forbo toodetele on märgitud valguspeegeldustegur. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist.

  NCS
  NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS-i määratluste abil (nagu NCS S 1080-Y70R) saab täpselt kirjeldada igat värvitooni. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määranud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste ruumis asuvate värviliste objektidega.

  Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et määrata kindlaks värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel saab värve ja värvirühmi määrata ja sobitada olenemata kasutatavast materjalist. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõigile Forbo toodetele on märgitud NCS-i kood. Selle võib leida pealispinna suurenduse kõrval olevast tekstist ja meie allalaadimiskeskusest.

  Allura NCS & LRV

  Täpsustused

  Allura Decibel

  Brošüür

  Allura Decibel brošüür


  Paigaldus ja hooldus

  Allura Dryback and Coral entrance flooring