Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

sarlon material 15db

Kollektsioon Sarlon Material pakub moodsaid mustreid, mille loomisel olid inspiratsiooniks populaarsed põrandakattematerjalid, näiteks tsement, betoon, kivi ja tekstiil. Tsemendi- ja betooniilmelised mustrid on kõrgelt hinnatud ja laialt kasutusel. Nüüd kuulub sarja ka õrnalt metalne Slabstone, loomulik ja elav kivi välimusega Stromboli ning hübriidne betooni- ja kiviefektiga Dissolved Stone. Nairobi ja Canvas kasutavad eri mastaabis ja keerukusega tekstiilikoe efekti. Mõlemad mustrid sobivad värvitoonide kombinatsioonilt väga hästi kohtadesse, kus on vaja tagasihoidlikku kontrasti.

Toode

Sarlon Material 15dB

  Teave Sarlon 15 dB kohta

  Teave Sarlon 15 dB kohta

  Kompromissitu hübriidlahendus.
  Meie Sarlon 15 dB põrandakate on turul ainulaadne. See on mõeldud just väga nõudlike olukordade jaoks, kus koormus ja käidavus on suured, ning pakub samal ajal väga häid helisummutusomadusi ja toimivusnäitajaid, mida võiks tavaliselt oodata kompaktselt põrandakattelt. Tõeline kompaktne helisummutav põrandakate.

  Tootevalikusse kuulub üle 90 toote, mis on jaotatud erilaadse kujundusega sarjadeks Wood, Colour, Material ja Graphic, ning seda on juba aastaid edukalt kasutatud mitmesugustes nõudlikes projektides.

  Tänu laiale mustrite ja värvitoonide valikule sobivad selle kollektsiooni põrandakatted paljudesse dünaamilistesse keskkondadesse. XtremPUR™-i kaitsekiht, mille koos uue kollektsiooniga turule toome, tagab paljudeks kasutusaastateks kvaliteetse toimimise ja lihtsa hoolduse.

  Sarlon 15 dB on tunnustatud põrandakattelahendus kohtadesse, kus kasutatakse raskeid ratastega seadmeid, näiteks haiglakoridoridesse.

  Sarlon 15 dB pakub järgmist:
  • 15 dB löögiheli summutusvõime,
  • suurepärane jääktäkkekindlus,
  • uuenduslik XtremPUR™-i kaitselakk, mis tagab kauakestva toimivuse,
  • libisemiskindlus R10,
  • oma klassi parim vastupidavus kemikaalidele,
  • sertifitseeritud antibakteriaalne toime,
  • väga väike lenduvate orgaaniliste ühendite üldsisaldus (alla 0,01 mg/m2),
  • matt pealispind,
  • täiustatud kriimustuskindlus,
  • ftalaadivaba põrandakate.

  Sarlon 3812 grey cristal

  Müra summutus ja täkestus

  Müra summutus ja täkestus

  Forbo Flooring on asjatundja mürasummutuse alal. Teie töö- või elukeskkonda võivad mõjutada kaks erinevat müratüüpi: löögimüra summutus ja ruumisisese löögimüra summutus.

  Ruumisisese löögimüra summutus
  Ruumisisese löögimüra summutus on seotud ruumis endas esineva löögimüraga. Standardis NF-S31-074 on kõik põrandakatted liigitatud eri kategooriatesse. Kõik Forbo Sarloni põrandakatted on liigitatud klassi A: oma klassi parimaks!

  Löögimüra summutus
  Löögimüra summutus on seotud läbi põranda ühest ruumist alumistesse korrustesse kanduva müraga. See on kõige levinum mürasummutuse meede. Forbo on selles valdkonnas teenäitajaks ja meie Sarloni põrandad pakuvad ülal paiknevatest ruumidest tuleva löögimüra erineval tasemel summutamist. Normiks on EN ISO 717-2 ning meie Sarloni põrandakatete summutusvõimeks selle löögimüra summutamise meetme põhjal on 15 ja 19 dB.

  Täkestus
  Et põrandad jääksid kauniks, peavad need olema tugevad. Üheks suureks probleemiks võib olla surve all tekkinud täkestus. Täkkekindlus peab aja jooksul ja tippsurve juures säilima. Jääktäkete kindlus on põrandakatete peamine omadus ja Forbo Sarlon pakub teile oma klassi parimat vastupidavust.

  Sarlon 19 dB
  Meie Sarlon 19 dB põrandad pakuvad teile iga projekti jaoks parimaid võimalikke akustilisi omadusi sellise jääktäkestusega, mis on seda tüüpi põrandakatte puhul oma klassi parim.

  Sarlon 15 dB
  Rangete nõudmiste korral on oluline rullitavus ja põranda võtavad enda alla rasked koormused. Sarlon 15 dB tagab teile parima võimaliku akustilise põrandakatte lahenduse koos väga hea jääktäkkekindlusega.

  Olukord määrab selle, mis toimib teie projekti puhul kõige paremini, kuid Forbo garanteerib, et saate parima saadaoleva akustiliste põrandate lahenduse.

  Sarlon acoustic flooring

  Mitmekesisuse kontseptsioon

  Mitmekesisus, üheskoos parem

  Sarlon 15 dB on osa meie uuest kontseptsioonist „Mitmekesisus, üheskoos parem“: üks kujunduskontseptsioon, mis hõlmab enneolematult paljusid erilaadseid põrandakattetooteid – helisummutavaid, kompaktseid, liimitavaid või täiesti lahtiselt paigaldatavaid.

  Selle kontseptsiooni alla kuuluvad meie helisummutavate põrandakatete kollektsioonid Sarlon 15 dB ja 19 dB ning Modul'upi lahtiselt paigaldatavad põrandakatted. Need tootevalikud pakuvad funktsioonilist mitmekesisust, kuid neid seob üks värvilahenduste kontseptsioon. See värvilahenduste kontseptsioon hõlmab üle 90 värvitooni ja mustri.

  See tähendab, et erinevad tootevalikud saavad üksteist täiendada, ja kui projekti jaoks läheb vaja eri omadusi, on alati võimalik kombineerida erinevaid põrandakattetooteid, olgu need siis lahtiselt paigaldatavad, helisummutavad või kompaktsed.

  Sarlon ja Modul'up on üheskoos paremad.

  Vaadake alltoodud videot, et saada lisateavet mitmekesisuse kontseptsiooni kohta ja lasta end innustada põrandakujunduse näidetest.

  Sarlon diversity

  Pildid ja video

  Sarlon pildid ja video

  Vaadake alltoodud videot, et saada lisateavet mitmekesisuse kontseptsiooni kohta ja lasta end innustada põrandakujunduse näidetest.

  Tehnilised andmed

  Sarlon | Modul'up technical specifications table