Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

modul'up 19 db wood

Sarlon Woodi tootevalik loob sooja õhkkonna kõikjal, kus seda vaja läheb. Selles on ühendatud puitpõranda ehe ja looduslähedane välimus ning tippkvaliteediga vinüülpõrandakatte eelised.
Valikusse kuuluvad mitmekesised puiduilmelised mustrid ja nendega sobivad värvitoonid, sealhulgas kujundus Chill Oak, mille laudade värvitoon tõetruult varieerub. Hybrid Wood Concrete on tõeliselt silmatorkava disainiga – siin on kalasabamustris puit pandud kokku piklike betoonplaatidega, ja see sobib hästi kokku nii puidu- kui ka betooniilmeliste kujundusvariantidega. Korduva osa mõõtmed on 300 × 200 cm.

Toode

Modul'up 19 dB Wood

  Teave Modul'upi kohta

  Teave Modul'upi kohta

  Modul'upi lahtiselt paigaldatav põrandakate – tulevikule pühendunud.
  Modul'up on parim lahtiselt paigaldatav põrandakate suure käidavusega kohtadesse. Selle saab paigaldada kiiresti ja liimita, ent väljavahetamine on veelgi ajasäästlikum ja kulutõhusam.

  Seda on kogu maailmas müüdud miljoneid ruutmeetreid, mis tõestab, et Modul'upi liimivaba kontseptsioon on usaldusväärne ja töökindel. Tänu korduskasutatavusele sobib see kollektsioon kestlike lahenduste loomiseks.

  Modul'up on saadaval helisummutava (19 dB) ja kompaktse versioonina. Mõlemad variandid pakuvad parimat võimalikku kvaliteeti ja vastupidavust, mida nüüd täiustab kõigile toodetele lisatud XtremPUR™-i kaitse.

  Mõlema eeliseks on liimita paigaldamine ja need sobivad suurepäraselt käidavatesse kohtadesse: võrreldes tavaliste liimitavate põrandakatetega lüheneb paigaldusaeg kuni poole võrra, tavapärast tegevust häiritakse minimaalselt ja ruumidesse ei jää liimilõhna.

  Modul'upiga kaetud põrandal saab käia kohe pärast paigaldamist. Et aluspõrand vajab väga vähest ettevalmistamist, annab Modul'upi kasutamine võrreldes tavaliste liimitavate põrandakatetega maksumuselt üle 20% kokkuhoidu.

  Kogu helisummutavate ja kompaktsete toodete valik on saadaval rohkem kui 90 mustri ja värvitooniga. Nii saab kontseptsiooni kasutada väga mitmesugustes valdkondades ja erilaadse dünaamikaga.


  Sarlon | Modul' up 307 pastel blue Nairobi | 337 Indigo blue canvas

  Müra summutus ja täkestus

  Müra summutus ja täkestus

  Forbo Flooring on asjatundja mürasummutuse alal. Teie töö- või elukeskkonda võivad mõjutada kaks erinevat müratüüpi: löögimüra summutus ja ruumisisese löögimüra summutus.

  Ruumisisese löögimüra summutus
  Ruumisisese löögimüra summutus on seotud ruumis endas esineva löögimüraga. Standardis NF-S31-074 on kõik põrandakatted liigitatud eri kategooriatesse. Kõik Forbo Sarloni põrandakatted on liigitatud klassi A: oma klassi parimaks!

  Löögimüra summutus
  Löögimüra summutus on seotud läbi põranda ühest ruumist alumistesse korrustesse kanduva müraga. See on kõige levinum mürasummutuse meede. Forbo on selles valdkonnas teenäitajaks ja meie Sarloni põrandad pakuvad ülal paiknevatest ruumidest tuleva löögimüra erineval tasemel summutamist. Normiks on EN ISO 717-2 ning meie Sarloni põrandakatete summutusvõimeks selle löögimüra summutamise meetme põhjal on 15 ja 19 dB.

  Täkestus
  Et põrandad jääksid kauniks, peavad need olema tugevad. Üheks suureks probleemiks võib olla surve all tekkinud täkestus. Täkkekindlus peab aja jooksul ja tippsurve juures säilima. Jääktäkete kindlus on põrandakatete peamine omadus ja Forbo Sarlon pakub teile oma klassi parimat vastupidavust.

  Sarlon 19 dB
  Meie Sarlon 19 dB põrandad pakuvad teile iga projekti jaoks parimaid võimalikke akustilisi omadusi sellise jääktäkestusega, mis on seda tüüpi põrandakatte puhul oma klassi parim.

  Sarlon 15 dB
  Rangete nõudmiste korral on oluline rullitavus ja põranda võtavad enda alla rasked koormused. Sarlon 15 dB tagab teile parima võimaliku akustilise põrandakatte lahenduse koos väga hea jääktäkkekindlusega.

  Olukord määrab selle, mis toimib teie projekti puhul kõige paremini, kuid Forbo garanteerib, et saate parima saadaoleva akustiliste põrandate lahenduse.

  Sarlon acoustic flooring

  Mitmekesisuse kontseptsioon

  Mitmekesisus, üheskoos parem

  Sarlon 15 dB on osa meie uuest kontseptsioonist „Mitmekesisus, üheskoos parem“: üks kujunduskontseptsioon, mis hõlmab enneolematult paljusid erilaadseid põrandakattetooteid – helisummutavaid, kompaktseid, liimitavaid või täiesti lahtiselt paigaldatavaid.

  Selle kontseptsiooni alla kuuluvad meie helisummutavate põrandakatete kollektsioonid Sarlon 15 dB ja 19 dB ning Modul'upi lahtiselt paigaldatavad põrandakatted. Need tootevalikud pakuvad funktsioonilist mitmekesisust, kuid neid seob üks värvilahenduste kontseptsioon. See värvilahenduste kontseptsioon hõlmab üle 90 värvitooni ja mustri.

  See tähendab, et erinevad tootevalikud saavad üksteist täiendada, ja kui projekti jaoks läheb vaja eri omadusi, on alati võimalik kombineerida erinevaid põrandakattetooteid, olgu need siis lahtiselt paigaldatavad, helisummutavad või kompaktsed.

  Sarlon ja Modul'up on üheskoos paremad.

  Vaadake alltoodud videot, et saada lisateavet mitmekesisuse kontseptsiooni kohta ja lasta end innustada põrandakujunduse näidetest.

  Sarlon diversity

  Pildid ja video

  Sarlon pildid ja video

  Vaadake alltoodud videot, et saada lisateavet mitmekesisuse kontseptsiooni kohta ja lasta end innustada põrandakujunduse näidetest.

  Tehnilised andmed

  Sarlon | Modul'up technical specifications table