Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
acousticplusi plaadid

Segavad helid on töökeskkonnas kaebuste hulgas teisel kohal. Paremad helisummutusomadused aitavad rohkem keskenduda. Kui vajate suuremat helisummutust, saame pakkuda oma Flotexi plaatidele erilist aluskihti, mis suurendab löögimüra vähenemist 3 dB võrra, kokku 22 dB-ni: Flotex AcousticPlusi.

Toode

Flotex AcousticPlusi plaadid

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Tehnilised andmed

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Teave AcousticPlusi kohta

  Flotex AcousticPlus

  Forbo Flooring Systems pakub Flotexi plaatidele erilist aluskihti, mis suurendab löögimüra vähenemist kokku 22 dB-ni. See on lisafunktsioon näiteks haridusasutustes, kontorites ja üldkasutatavates ruumides. AcousticPlusi saab tellida ainult plaadina müüdavate toodete jaoks.

  Flotex AcousticPlus on hea helineelduvusega 0,25, mis on võrreldav enamiku levinud vaibapaanide ja -plaatidega. Peale helineelduvuse pakub Flotex AcousticPlus ka väga head põrutuste amortiseerimist. See on tähtis kohtades, kus inimesed peavad pikemat aega püsti seisma ja on tähtis, et jalgadel oleks mugav.

  * AcousticPlusi saab tellida erilisandina kõigile plaatidele, vähemalt 700 m2 iga värvitooni kohta. AcousticPlus 746006 (hall) on laotoode.

  Flotex Colour floor - s290004, s290021