Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Tellitavad Flotexi põrandakatted

Forbo pakub ainulaadset Flotexi kollektsiooni, mis koosneb üle 500 digitaalselt trükitud fotograafialähedase kõrglahutusega kujundusest. Flotexi flokeeritud põrandakate on täiesti ainulaadne tekstiilpõrandakate, mis on kulumiskindel ja vastupidav nagu elastsed põrandakatted, ent samas mugav ja soe nagu vaipkate.

 • Tellitavad Flotexi põrandakatted
 • Tellitavad Flotexi põrandakatted
 • Tellitavad Flotexi põrandakatted
 • Tellitavad Flotexi põrandakatted
 • Tellitavad Flotexi põrandakatted
 • Tellitavad Flotexi põrandakatted
 • Flotex Floral Tulip Field
  Flotex Floral

  Flotex Floral

  Põrandakatete kollektsioon Flotex Floral sisaldab lillelisi kujundusi alates abstraktsetest ja graafilistest lillemotiividest ning lõpetades romantiliste roosi- ja liblikapiltidega. Pakume koguni mõningaid maailmakuulsa maalikunstniku Van Goghi lilletõlgendusi.

  Forbo kõrglahutustrüki tehnoloogia võimaldab luua loomulikule keskkonnale omased heaolueelised ning muuta siseruumi meeldivamaks ja tervislikumaks.

  Digitaalne teek

 • Geometric Graphic_Terrazzo
  Flotex Geometric/Graphic

  Flotex Geometric/Graphic

  Forbo digitaalselt trükitud Flotexi kollektsioon pakub mitut geomeetrilist ja graafilist kujundust. Ainulaadsed üle kogu põrandakatte kulgevad mustrid kaarte, kolmnurkade ja ruudukestega oskavad elegantselt olla ühtaegu trendiloov disain ja klassikaline stiil.

  Geomeetrilised ja graafilised mustrid lisavad visuaalset põnevust ja annavad sisekujundusele tänapäevase ilme. Iga kujundus on saadaval eri värvikombinatsioonides, et saaksite kujundada nii vabalt kui võimalik.

  Digitaalne teek

 • Flotex Linear 700006
  Flotex Linear

  Flotex Linear

  Forbo digitaalselt trükitud kollektsioon Flotex Linear pakub kordumatuid triibulisi kujundusi, igaüks oma iseloomuga, alates tagasihoidlikest ja elegantsetest värviskeemidest ning lõpetades väga keerukate ja mitmevärviliste tekstuuridega.

  Triibukujundused loovad lõputult korduva, kuid erksalt mõjuva mustri, mis sobib väga hästi haridusasutustesse ja kontoriruumidesse.
  Mõne meie parimatest põrandakattemustritest on loonud maailmakuulsad disainerid, näiteks Philippe Starck ja Ettore Sottsass.

  Digitaalne teek

 • Flotex Organic 990201
  Flotex Organic

  Flotex Organic

  Orgaanilised vormid on praegu sisekujunduses moes. Voolavate vormide kaari, nurki või jooni ei piira ei muster ega täpsed mõõtmed. Meie kollektsiooni Flotex Organic kujundused on loodusest inspireeritud ja need kajastavad looduses leiduvaid vorme.

  Forbo kõrglahutustrüki tehnoloogia pakub orgaanilisi kujundeid ja motiive, mille abil luuakse kordumatud tänapäevased kogu pinda katvad mustrid, mis aitavad muuta siseruumi meeldivamaks ja tervislikumaks. Kõik flokeeritud põrandakatete kollektsiooni Organic kujundused on saadaval eri värvikombinatsioonides.

  Digitaalne teek

 • Flotex Textile - Check
  Flotex Textile

  Flotex Textile

  Forbo digitaalselt trükitud flokeeritud põrandakatete kollektsioon pakub mitmeid tekstiili meenutavaid kujundusi, millega saate tuua sisekujundusse tviidi või lina sooja ilme. Tekstiilimustrid sobivad suurepäraselt kokku looduslike värvitoonide ja materjalidega.

  Enamik kollektsiooni Flotex Textile kujunduslahendusi on saadaval mitmekesistes värvikombinatsioonides. Tänu sellele saate valida kodusesse keskkonda, näiteks vanade- või hooldekodusse soojad toonid ja kasutada kontoriruumide põrandal õhkõrnu varjundeid.

  Digitaalne teek

 • Flotex Small scale pattern - Arrow
  Flotex Small scale pattern

  Flotex Small scale pattern

  Selle digitaalselt trükitud Flotexi kollektsiooni kaval võrkude ja mustrite mäng loob ainulaadse tekstuuriga suunavabu põrandakujundusi. Suurepärastelt määrdumist varjavate omadustega kujundused flokeeritud põrandakattel, mis pakub ühtaegu soojust ja mugavust ning väga head löögimüra summutust.

  Enamik selle kategooria kujundusi on saadaval mitmekesistes värvikombinatsioonides.
  Neile, kes armastavad väikese mustri lihtsat, kuid elegantset ilmet.

  Digitaalne teek

 • Flotex flocked textile carpet vinyl flooring - Pink Lines
  Flotex Statement

  Flotex Statement

  See digitaalselt trükitud Flotexi flokeeritud põrandakatete kollektsioon sisaldab laia valikut fotosid, millest on saanud huvitavad ja ainulaadsed põrandakatted. Rohi, lehed, veetilgad või sebranahk on vaid mõned laia pildivaliku võimalused.

  Meie kollektsioon Statement pakub ka mitmeid värvikaid graafilisi mustreid, mis sobivad suurepäraselt kordumatu käekirja saavutamiseks sellistes kohtades nagu hotellid, kinod ja teatrid.
  Et põrand räägiks iseenda eest.

  Digitaalne teek

 • Flotex Junior World - Text
  Flotex Junior world

  Flotex Junior world

  Põrandakate peab tulema toime igapäevase segaduse ja sagimisega, eriti kui seda kasutatakse lastele mõeldud ruumides. Forbo kõrglahutustrüki tehnoloogia suudab luua fotona tõetruid flokeeritud põrandakatteid, millel on lisaks muljetavaldavalt head helisummutusomadused ja libisemiskindlus, aga ka väiksemad hoolduskulud.

  Meie flokeeritud põrandakatete kollektsioon Junior World pakub võimsaid erksavärvilisi graafilisi kujundusi. Lapsed on nendest põrandatest vaimustuses.

  Digitaalne teek

 • Flotex Wood 010074 shadow plank
  Flotex Wood

  Flotex Wood

  Forbo kõrglahutustrüki tehnoloogia võimaldab meil luua hämmastavalt tõetruult puitu imiteerivaid põrandakatteid, millel on lisaks muljetavaldavalt head helisummutusomadused ja libisemiskindlus, aga ka väiksemad hoolduskulud.

  Flotex Woodi sarjas pakume mitmekesiseid värvitoone ja lauakujulisi plaate. Nii saate luua eriilmelisi ruume – nii moodsaid ja nüüdisaegseid kui ka ehtsalt maalähedasi.

  Digitaalne teek

 • Flotex stone 010048 Roman spa
  Flotex Stone/Ceramic/Concrete

  Flotex Stone/Ceramic/Concrete

  Forbo kõrglahutustrüki tehnoloogia võimaldab meil luua hämmastavalt tõetruid kiviga sarnanevaid põrandakatteid, millel on lisaks muljetavaldavalt head helisummutusomadused ja libisemiskindlus, aga ka väiksemad hoolduskulud.

  Põrandakujunduste valikus on kõike alates klassikalistest nurgakividest ja lõpetades trendikate terratsopõrandatega, et saaksite luua eriilmelisi ruume. Või astuge raamist päris välja ja valige kivikestega kaetud põrand.

  Digitaalne teek

 • Flotex Designers/Artist Mix & Match
  Flotex Disainerite kollektsioonid

  Flotex Disainerite kollektsioonid

  Forbo Flooring Systemsil on olnud tõeline au teha koostööd selliste maailmakuulsate disaineritega nagu Phillipe Starck, Tibor Reich ja Ettore Sottsass. Paljud kunstnikud ja disainerid on saanud innustust meie nüüdisaegsetest tootmismeetoditest, mis võimaldavad vaimusilmas ees olnud kujunduse täpselt teoks teha.

  Flotexi flokeeritud põrandakate on disaineritele ja kunstnikele ideaalne tühi lõuend, millele luua ahhetama panevaid põrandakatte kontseptsioone.

  Digitaalne teek

 • Flotex Natural world - bubbles
  Flotex Natural world

  Flotex Natural world

  Looduse tuppa toomine ei piirdu üksnes taimede kasutamisega. Selle flokeeritud põrandakatete sarjaga saate luua siseruumis loodusmaailma. Alates paksust värviliste sügislehtede kihist ning lõpetades jõesängi ja koguni jalutuskäiguga kosmoses. Kõik on võimalik!

  Forbo kõrglahutustrüki tehnoloogia võimaldab luua loomulikule keskkonnale omased heaolueelised ning muuta siseruumi meeldivamaks ja tervislikumaks.

  Digitaalne teek

Flotex digital

Flotexi digitaalne maailm

Digitaalne kõrglahutustrükk
Sileda sametise pinnaga Flotex, mis näeb välja ja tundub nagu vaip, on täiuslik tekstiilalusmaterjal erksatele mustritele ja elutruudele piltidele, mida on võimalik toota fotograafialähedase kõrglahutusega. Kõik soovitud värvivarjundid ja -toonid on võimalikud.

Fantastilised efektid
Digitrükk pakub lõputut hulka kujundusvõimalusi alates keeruka värvispektriga abstraktsetest mustritest ja lõpetades tõetruude piltidega looduslikest materjalidest, nagu liiv, rohi ja vesi. Võite luua põrandale sügava ruumilise või trompe-d’oeil’-efektiga kujutise. Võite ka valida sügislehtede või lilledega põrandakatte ja tuua tuppa looduse.

Piiramatud kujundusvõimalused
Digitrükk sobib väga hästi ka nende kollektsioonide puhul, mis nõuavad tavatrükiga raskesti saavutatavat täpsust ja efekte. Meie tellimusel tehtavate Flotexi põrandakatete kollektsioon sisaldab üle 500 üksiktoote.

Värvige ise
Kujundus meeldib, kuid ei leia soovitud värvitooni? Paljusid kujundusi saab lasta üle värvida, et need sobiksid täpselt teie värvieelistustega.

Tellitud kujundus
Võite ka luua tellitud kujunduse, et saada tõeliselt individuaalne lahendus. Saame töötada teie soovide kohaselt, olgu selleks siis fotod, kaubamärk või konkreetsed Pantone viited. Pakume tellitud kujunduse teenust nõudmisel. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku müügiesindajaga.

custom flooring

Flotexi eelised

Flotex: kõrgtehnoloogiline tekstiil

Teiste tekstiilpõrandakatetega võrreldes on Flotex ainulaadne oma kiulise ülesehituse tõttu. Pannes kokku ülitiheda flokeeritud pinna ja vastupidava elastse alusmaterjali, pakub Flotex kasutusomaduste ja mugavuse poolest mõlema variandi parimat.

Mugav ja vaikne
• Tihedalt paiknevad kiud moodustavad sooja ja mugava pinna.
• Ruumisisest löögimüra vähendavad omadused ja ühtlasi löögimüra hea summutus (20 dB) tagavad vaiksema keskkonna.
• Tänu suurele kujunduste valikule saab luua meeldiva põrandapinna igasse ruumi.

Turvaline ja kindel
• Flotex vastab ka töötervishoiu ja ohutuse valdkonnas rõht- ja kaldpindadel kasutamise kohta kehtestatud nõuetele, mis puudutavad libisemise takistamist märjal ja kuival pinnal.
• Flotexi põrandakatte hea haarduvusega pind tagab kindla jalgealuse.
• Narmendamist takistav ülesehitus hoiab ära komistamisohu.
• Flotex on ftalaadivaba ja sellest eralduvad heitkogused on üliväikesed.

Hügieeniline ja pestav
• Nailon-6,6-kiud püüavad õhust kinni allergeenid ja peentolmu, mille saab seejärel tolmuimejaga vaevata eemaldada.
• Mahavoolanud ainetest saab Flotexi puhtaks teha vee ja harjaga.
• Suure määrdumise korral saab kasutada ka aurpuhastust või sügavamat mehaanilist puhastamist vähese pesuainega.
• Korrapärane puhastamine taastab Flotexi algse ilme seda kulutamata ja pleegitamata.
• Flotex on kõige kiiremini kuivav tekstiilpõrandakate ja tänu sellele on puhastamise järgne ooteaeg tavalisest lühem.
• Tänu oma tehnilistele ja bakteriostaatilistele omadustele ennetab Flotex hallituse ja ebameeldiva lõhna teket.

Flotex by Starck

Pildid ja videod

Flotexi pildid ja videod

Siit leiate erinevate Flotexi kujunduste pilte ja videoid lisateabega tellimusel tehtavate põrandakatete ning Flotexi flokeeritud põrandakatte kohta.

Lisainnustust

Flotex custom flooring

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiiduga
Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Allergy approved flooring

Tehnilised andmed

Flotex Technical Specifications

Paigaldamine ja põrandahooldus

Flotex cleaning & maintenance instructions