Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotex plangud

Elegantsed ja stiilsed moodulsüsteemid. Kuna põrandakattematerjalide seas koguvad populaarsust moodulsüsteemid, on Forbo töötanud välja sarja erilaadseid Flotex plangud mõõtudega 100 × 25 cm, mille abil saab kujundada kauneid põrandapindu. Kas olete kunagi näinud betooni meenutavat tekstiilist põrandakatet? Meie valikus on kuus põneva kujundusega varianti, mida saab kombineerida lugematul viisil ja mis sobivad kõikidesse ruumidesse.

 • Flotex plangud
 • Flotex plangud
 • Flotex plangud
 • Flotex plangud
 • Flotex plangud
 • Flotex plangud
 • Flotex Penang - p982020
  Flotex Penang

  Flotex Penang

  Flotex Penang annab igale moodsale keskkonnale vaimustava väljanägemises. Puitlaudisele vihjav kujundus tagab üsna neutraalse põrandakujunduse.

  Flotex Penang on müügil lehtede ja plaatidena.

 • Flotex Metro - Grey
  Flotex Metro

  Flotex Metro

  Flotex Metro on mitmekesine kujundus, mis hõlmab laia ja moodsat värvitoonide panka. Vaoshoitud muster tekitab kindla vormita tekstuuri, luues Flotexile omase originaalmulje.

  Kollektsioon sobib kontori- või kaubanduskeskkonda, kuid toimib igas asukohas, kus soovitakse peent tekstiili muljet. Flotex Metro on müügil lehtede ja plaatidena.

 • Flotex Calgary - p990010
  Flotex Calgary

  Flotex Calgary

  Flotex Calgary pakub valikut pehmetest ja looduslikest värvitoonidest, mida saab lihtsalt kombineerida muude Flotexi või plasti sarjadega. Flotex Calgary on sobib täiuslikult kasutusaladele, kus nõutakse vaikset ümbrust.

 • Flotex Colour Canyon - Limestone
  Flotex Canyon

  Flotex Canyon

  Canyon on tugevalt teraline poolühevärviline põrandakate, mis on inspireeritud looduslikust pinnasest ja kivimitest. Sellel on omanäoline tugev, keskmiselt kontrastne tekstuur. Selle mõjukas välimus toimiks hästi lihtsa, diagonaalse mustrijooksuga paigalduse korral, kus on kokku pandud kõik neli värvitooni, kas koridoris või samamoodi ka laiemal põrandapinnal.

 • Flotex Savannah 911005
  Flotex Savannah

  Flotex Savannah

  Flotex Savannah on peenejooneline, loodusest inspireeritud tekstuuri ja omanäolise heintaimedest mõjutatud joonemustriga. Kõigi paigaldusviiside korral on võimalik kombineerida kuut värvitooni ja saavutada ülimalt eripärane tulemus.

 • 111003 Flotex Seagrass tabletop
  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrass

  Flotex Seagrassi plangud koondavad endas püsivad kasutusomadused, elegantsi ja stiili. Tänu loodusliku ja soojana mõjuvale kujundusele sobib Seagrass hästi kodusust nõudvasse keskkonda, näiteks vanurite hooldekodusse või hooldusasutustesse.

  Flotex Seagrassi abil saate luua vapustava põrandakujunduse, olenemata sellest, kas valite paigaldusviisiks kalasaba-, tellise- või punutisemustri. Elegantselt ühevärviline või stiilselt kahes või enamas värvitoonis.

 • Refract 137004
  Flotex Refract

  Flotex Refract

  Selgelt eristuv muster, mis justkui moodustuks hoonetelt peegelduvast ja murduvast valgusest. Flotex Refractiga kaetud põrandast õhkub sügavust, liikumist ja energiat. Flotex Refracti plangud on kujundatud nii, et välimus näiks täiesti juhuslik. Nii on iga põrand rabavalt eriline vajaduseta seda kavandada.
  Flotex Refracti plangud saab paigaldada poolnihkes, kalasaba- või kudumismustri kujuliselt.

 • Flotex Frameweave 142003
  Flotex Frameweave

  Flotex Frameweave

  Rikkalikust kootud kangast inspireeritud ja graafilise paigutusega Frameweave’i plangud jätavad mulje sügavusest ja liikumisest, kui muidu vaevumärgatava kujunduse sees moodustuvad kujundid. Tänu suurele värvitoonide valikule on Flotex Frameweave väga mitmekülgne põrandakattevalik, mille abil saab kujundada vapustava põranda.
  Frameweave’i plangud saab paigaldada poolnihkes, kalasaba- või kudumismustri kujuliselt.

 • Converge 141007
  Flotex Converge

  Flotex Converge

  Mustrialad kohtuvad, liitudes eri nurkade all ja luues mitmesuguseid varjundilt või värvitoonilt eristuvaid tahkusid ning moodustades juhuslikult abstraktseid kujundeid. Tänu ühistele elementidele on kõik Flotex Converge’i värvitoonid kooskõlas ja seega sobib see kollektsioon täiuslikult põrandakujunduseks suurte pindade korral, mille osi on vaja üksteisest eristada.
  Converge’i plangud saab paigaldada poolnihkes, kalasaba- või kudumismustri kujuliselt.

 • Montage 147004
  Flotex Montage

  Flotex Montage

  Mitmesugused tekstuurid koos segunevate struktuuridega moodustavad elegantse ja nüüdisaegse ilmega keeruka mustri. Flotex Montage’i plangud saab kasutada kas eraldi või koos Ombré plaatidega, et luua põrandapinnale eristuvaid tsoone.
  Flotex Montage’i plangud saab paigaldada poolnihkes, kalasaba- või kudumismustri kujuliselt.

 • Ombre 149004
  Flotex Ombré

  Flotex Ombré

  Meenutab väga tekstiilmaterjali, selle tekstuur on vaevumärgatav ja värvitoone leidub tumedast heledani. Kujunduselemendid segunevad ja lõpptulemusena tekitab plaatvaiba muster imelise kontrasti. Koos sobivate Montage’i värvikombinatsioonidega saab Flotex Ombré värvitoonidest kergesti kombineerida kauni põrandakujunduse.
  Ombré plangud saab paigaldada poolnihkes, kalasaba- või kudumismustri kujuliselt.

 • Marble 143001
  Flotex Marble

  Flotex Marble

  Klassikaline ja šikk, ent samas veidi lõbus. Flotex Marble’i plangud saab kasutada segamini või üksikult, et lisada iseloomu või lihtsalt meeli ergutada. Flotex Marble’i põrand toob kaasa midagi uut, väliselt tuttavat, ent tekstuurilt teistsugust. Selle eesmärk on panna taju proovile ja avardada piire.
  Marble’i plangud saab paigaldada poolnihkes, kalasaba- või kudumismustri kujuliselt.

 • 133002 Flotex Box-cross tabletop
  Flotex Box-Cross

  Flotex Box-Cross

  Flotex Box Crossi plangud võite ruumi täiesti teiseks muuta. Iga Box Crossi plaat on kordumatu. Selle mustris muutuvad ristid sujuvalt kastideks, hajudes kogu plaadi pikkuses üksteise sisse, ristisuunas aga mängib diagonaalne tekstuur, mis plaadid visuaalselt kokku sulandab.

  Box Crossi plangud võib paigaldada kas täiesti või pooljuhusliku paigutusega.

 • 151003 Flotex Wood
  Flotex Wood

  Flotex Wood

  Puidumuster tekstiilkattega põrandal? Selle välimus, tunne ja kasutusomadused panevad teid hämmastuma. Jalge all mõnusalt soe, ei kulu ega lase kosta kontsaklõbinal. Ideaalne põrandakate kontoris, hotellitubades ja vanurite hooldekodus.

  See on muudab mõtteviisi. Saate tõelise puitpõranda välimuse koos mugava tekstiilpõrandakatte eelistega. Flotex Woodi puhul on võimalikud kõik paigaldusmustrid. Kasutage oma kuajutlusvõimet!

 • Flotex Concrete 139001 tabletop
  Flotex Concrete

  Flotex Concrete

  Flotex Concrete'i plngud annavad põrandale betooni välimuse, mis on põrandakatte puhul seninägematu. Ülimalt detailirikas, soe ja katsudes meeldiv, vastupidavuselt aga võrreldav päris betooniga.

  Eksperimenteerige Concrete'i nelja värvitooniga ja looge elegantseid ajatu välimusega kombinatsioone.

 • 131008 Flotex Triad tabletop
  Flotex Triad

  Flotex Triad

  Flotex Triadi plangud on põneva graafilise kujundusega ning pakuvad teile loomingulist vabadust kombineerida ja sobitada, ühendades hõlpsalt värvitoone ja paigaldusviise, et põrandat oma tahtmist mööda kohandada.

  See näeb suurepärane välja tellise-, kalasaba- või punutisemustrisse seatuna ja on saadaval mitmesugustes põnevates värvitoonides, esiletõstuvõimalustega ja ainulaadse reljeefse versioonina, millega saate lisada põrandale tekstuuri, muutes selle katsumisel kombitavamaks.

Lähemalt Flotex plangud

Flotex plangud: elegantsed ja stiilsed

Flotex ei ole läbi ja lõhki tekstiilmaterjal ega ka elastne põrandakate. Tänu erilaadsele tihedalt asetsevatest kiududest ülesehitusele on selles parimal moel ühendatud mugavus ja vastupidavus.
Flotex pakub põrandakatteid ruumidesse, kus on esikohal ohutus, puhtus ja heaolu.


Kuna moodullahendused on muutumas aina populaarsemaks, oleme välja töötanud uue Flotex plangud sarja, kuhu kuulub kuus erilaadse kujundusega varianti (plaatide mõõdud 100 × 25 cm). Igale maitsele vastavate moodsa välimusega plaatide abil saab luua muljetavaldavaid põrandapindu.

Paigaldamine ja kasutamine
Mitmekülgsed Flotex plangud sobivad ühtviisi hästi nii moodsa või klassikalise ilmega kontoriruumide kui ka näiteks lennujaama ootesaalide, konverentsikeskuste, restoranide ja hotellide põrandapinna kujundamiseks.

Puidu- või meriheinamustriga plaadid, mis jätavad looduslähedase ja sooja üldmulje, sobivad suurepäraselt ka eluruumidesse, näiteks vanadekodudesse ja hooldusasutustesse.

Elegantne ja stiilne
Flotex plangud pakuvad ühe variandi raames lõputult värvide kombineerimise võimalusi. Moodustades plaatidest erinevaid mustreid, näiteks siksak- või kalasabamuster, on tulemuseks meelierutavad ja särtsakad pinnad. Flotex plangud mustrikordused on harvad, tänu millele tekib põnev ja kaunis üldmulje ka siis, kui kasutatakse ainult ühte värvi.

Flotex planks Lava

Flotex plangud eelised

Flotex plangud: vastupidavad ja mugavad

Flotexi põrandakatted, mis on peale lehtede ja ruudukujuliste plaatide nüüd saadaval ka uude sarja kuuluvate piklike plaatidena (plaatide mõõdud 100 × 25 cm), võimaldavad siseruumides luua ja kujundada elegantseid põrandapindu.

Mugav ja vaikne
• Tihedalt asetsevad kiud (kuni 80 miljonit/m2) tekitavad sooja ja mugava pinna.
• Flotex paistab silma esmaklassilise helineelduvusega, tänu millele kuulub see heli summutavate põrandakatete hulka (klass A, summutab >20 dB löögimüra).
• Flotex on mugav ja sellel on mõnus kõndida.
• Tänu laiale valikule saab kujundada meeldiva põrandapinna igasse ruumi.

Ohutu ja vastupidav
• Nailon-6,6 kiust Flotex on purunemiskindel tekstiil.
• Flotex loob ohutu keskkonna igas vanuses inimestele, kuna ennetab komistamis- ja libisemisohtu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
• Flotex vastab ka rõht- ja kaldpindadel kasutamise kohta töötervishoiu ja ohutuse valdkonnas kehtestatud nõuetele, mis puudutavad libisemise takistamist märjal ja kuival pinnal.

Hügieeniline ja pestav
• Nailon-6,6 kiud püüavad kinni peentolmu, mis eraldub tavapärasel puhastamisel kergesti.
• Flotex on tekstiilmaterjal, mis ennetab hallituse ja ebameeldiva lõhna teket tänu oma tehnilistele ja bakteriostaatilistele omadustele.
• Flotexi puhul piisab igapäevasest tolmuimejaga või nakkunud mustuse korral auru ja veega puhastamisest, mis taastab alati põrandakatte esialgse väljanägemise.

Flotex Planks construction

NCS & LRV

LRV ja NCS-i koodid

LRV ja NCS-i koodid

Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.
Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

LRV and NCS values

Brošüür

Flotex plangud brošüür

Flotex planks Converge

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiiduga
Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Allergy approved flooring

Tehniline ja puhastusteave

Tehniline ja puhastusteave

Laadige alla Flotexi plangud tehniliste näitajate kirjeldus Flotex planks

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt Allalaadimine

Technical Specifications