Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Rullmaterjali disainerisarjad

Forbo Flooring Systems teeb koostööd maailmakuulsate disaineritega, et luua uusi, ainulaadseid põrandakattelahendusi, mida saab kasutada mitmes keskkonnas. Ühendades meie enda disainerite loomingulisuse ja kogu maailmas tuntud disainerite asjatundlikkuse, pakub Forbo Flooring Systems pidevalt uusi erilisi põrandakujundusi.

 • Rullmaterjali disainerisarjad
 • Rullmaterjali disainerisarjad
 • Rullmaterjali disainerisarjad
 • 980513 Tweedy Petrol
  Flotex Tibor

  Flotex Tibor

  Teedrajav tekstiilidisainer Tibor Reich – Tibori looja – oli üks Briti sõjajärgse tekstiilitööstuse väljapaistvamaid kujusid. Uue põneva tootesarja Flotex loomisel ühendas Forbo jõud selle Briti disainilegendiga. Enamik kujundusi on tuletatud Tibori pöördelisest kollektsioonist Fotexur, mis toodi välja 1957. aastal. Eredais värvitoonides Forbo Flotexile trükituna jätavad Tibori uuenduslikud Fotexuri kujundused aegumatu mulje, ehkki pärinevad 70 aasta tagant.

 • 990607 Sottsass Wool
  Flotex Sottsass

  Flotex Sottsass

  Pöördeline nii esteetiliselt kui ka tehniliselt. Flokeeritud põrandakate Flotex Sottsass on Forbo Flooringu ja eelmise sajandi lõpu kuulsa Memphise disainitrendi rajanud Itaalia disainistuudio Sottsass Associati loomingulise koostöö tulemus. Sottsassi kujundused toovad teie ette ainulaadsed orgaanilised vormid ja korrapäratud, näiliselt juhuslikud mustrid.

 • Artist 322010 umber | terracotta B2
  Flotex by Starck

  Flotex by Starck

  Philippe Starck lõi kollektsiooni, mis koosneb kolmest süsteemist nimega Vortex, Artist ja Twilight. Igaüks neist koosneb neljast eraldi osast, mida saab vabalt ümber paigutada, et luua projekti jaoks teie vajadustele ja eelistustele vastavad mustrid.

  Starcki kollektsioon pakub ainulaadseid mustreid, mis on Flotexi flokeeritud põrandakatte tihedakiulisele pinnale kantud kõrglahutusega digitaaltrüki tehnoloogia abil. Mängides mastaabi ja üleminekutega, esitavad kõik kolm süsteemi traditsioonidele väljakutse ning loovad uue keele siseruumide tajumise ja põrandakatete kujunduse tarvis.

Teave disainerisarjad

Disainerisarjad

Forbo Flooringu disainerisarjad luuakse koostöös erinevate disaineritega kogu maailmast. Flotexi flokeeritud põrandakate on dünaamiliste graafiliste kujunduste jaoks täiuslik kandja. Nüüdisaegne digitaaltrüki tehnoloogia annab uue elu kõigile kütkestavatele mustritele, mille on loonud meie disainimeeskond koostöös teiste disaineritega.

Tuntud disainerid – näiteks Phillipe Starck, Tibor Reich ja Ettore Sottsass – on teinud koostööd Forbo Flooring Flotexi disainimeeskonnaga uute Flotexi põrandakattekujunduste loomiseks. Igal disaineril on omad eelistused ja seetõttu on igal disainerisarja kaubamärgil oma ainulaadsed omadused.

Philippe Starck

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiiduga
Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Allergy approved flooring

Fotod ja videod

Flotexi pildid ja videod

Klõpsake allpool olevatel piltidel, et saada mulje erinevatest rullmaterjali disainerisarjadest meie Flotexi flokeeritud põrandakatete kollektsioonis. Pakume teile ka mõningaid videoid Flotexi kohta üldiselt ja Flotexi paigaldamisjuhiseid.

Brošüür

Brochure Flotex by Starck

Tehnilised andmed

Paigaldamine ja põrandahooldus

Flotex cleaning & maintenance instructions