Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD ja puhasruumide põrandakatted

ESD ja puhasruumide põrandakatted

Kaitstes teie tehnoloogiat. Colorex on moodne tehniline põrandkattesüsteem, mis on ette nähtud staatilise laengu piiramiseks sellistel tundlikel aladel, nagu puhasruumid, operatsioonisaalid ja elektroonikatööstus.

Colorex pakub mitte üksnes moodsa tehnilise lahenduse, vaid on samas esteetiliselt meeldiv ning rikastab igasugust äriinterjööri alates tööstusruumidest kuni haridusasutusteni.

 • ESD ja puhasruumide põrandakatted
 • ESD ja puhasruumide põrandakatted
 • ESD ja puhasruumide põrandakatted
 • ESD ja puhasruumide põrandakatted
 • Colorex SD 150204 semicon
  Colorex EC

  Colorex EC

  Colorex EC on parim laboratooriumitele, IT-ruumidele ja puhasruumidele. Colorex EC vastab osakeste vallandumise kõige rangematele nõudmistele, mis aitab vähendada mis tahes saastumisohtusid.

 • Colorex SD 150201 everest
  Colorex SD

  Colorex SD

  Colorexi kollektsioonid pakuvad esindusliku kaubamärgi juhtivaid ja staatilist energiat hajutavaid suure tihedusega püsivate mõõtmetega plaate.

 • Sphera EC 450007 grey sky
  Sphera EC

  Sphera EC

  Sphera EC on Forbo elektrit juhtivate omadustega homogeensete vinüülpõrandakatete kollektsioon, mis on saadaval rullmaterjalina. Kollektsioon on välja töötatud spetsiaalselt elektrostaatiliste laengute ja osakeste kontrollimiseks kõige tundlikumates keskkondades, nagu farmaatsia-, meditsiinitehnoloogia- ja tervishoiuasutustes. Sphera EC tagab parimad hügieenilised omadused ja hoiab elektrostaatilised laengud pidevalt kontrolli all.

 • Sphera SD 550000 white | SD 550036 water
  Sphera SD

  Sphera SD

  Sphera SD on Forbo elektrit juhtivate omadustega homogeensete vinüülpõrandakatete kollektsioon, mis on saadaval rullmaterjalina. Kollektsioon on välja töötatud spetsiaalselt elektrostaatiliste laengute ja osakeste kontrollimiseks kõige tundlikumates keskkondades, nagu farmaatsia-, meditsiinitehnoloogia- ja tervishoiuasutustes. Sphera SD tagab parimad hügieenilised omadused ja hoiab elektrostaatilised laengud pidevalt kontrolli all.

 • Colorex SD 150207 quartz
  Colorex Plus

  Colorex Plus

  Colorex Plus is a high performance floor covering system consisting of adhesive free tiles for all applications areas where expensive sub floor preparation or downtime is an issue. Colorex Plus can be installed without disruption of activities and it can be used immediately after installation, even by fork lift trucks. Colorex Plus is available as electrostatic conductive (EC) option, a basic option and a slip resistant option (R10).

Kollektsioon

Colorexi süsteem

Valige oma kasutusala jaoks kõige paremini sobivam elektrijuhtivus. Colorexi saab kasutada kõikjal. Seda saab paigaldada vahetult betoonile liimituna, tõstetud põrandapaneeli osana või lahtiselt laotud plaadisüsteemina. Kõiki variante toodetakse kahe elektrijuhtivuse tasemega: EC Highperformance ja SD Performance. Kõrgtehnoloogiliste pakkumuste tarbeks on lahtiselt laotavast variandist olemas lisaks antistaatiline (Basic plus) ja libisemisvastane (R11 plus) variant.

High performance
Colorex EC ja Colorex EC Plusi puhul liiguvad staatilised laengud hõlpsalt mööda kogu plaadi paksust paiknevat peenikeste juhtide võrku. Laengud kogutakse juhtiva liimainega ja laaditakse vaskriba abil kindlalt maasse. See on täiesti looduslik süsteem, mis ei vaja juhtivuse parendamiseks mingeid lenduvaid keemilisi antistaatilisi lisandeid. Juhtivus on täiesti sõltumatu õhu niiskusesisaldusest.

Performance
Colorex SD võimaldab elektrostaatilise laengu ohutut maandamist läbi kogu plaadi paksuse. Juhtiv kattekiht moodustab peenikeste mustade juhtide tiheda võrgustiku.

Standard
Colorex Basic Plus on lahtiselt laotav Colorexi kattega piiratud juhtivusega põrandasüsteem. Sari pakub peale lahtiselt laotud tugevate plaatide eeliste kõiki Colorexi eeliseid, nagu suur tihedus, lihtne parandatavus ja määrdumiskindlus.

Colorexi 7 väärtust
ESD põrandakate, puhasruumid ja farmaatsialaborid, operatsioonisaalid, tööstus või andmekeskus – Colorex on õige põrand õigete omadustega, eriti nendeks otstarveteks. Colorexi võimalused:
1. Kõikide ESD ja puhasruumide standardite täitmine ning ületamine.
2. Eluaegne juhtivuse garantii.
3. Parimal tasemel hügieenilised omadused, suur tihedus ja poorivaba.
4. Erakordne mõõtmete püsivus.
5. Väike plastifikaatorisisaldus, mis tagab ülimalt väikese emissiooni.
6. Täielikult parandatav ja puhastatav.
7. Raskete koormuste taluvus.

Colorex overview

Brošüür

Brošüür

Loe veel Colorex kohta.
Kas soovid Colorex kohta rohkem lugeda? Palun laadige alla meie brošüür.
Colorex brošüür

Colorex brochure cover

Standard

Standard

Colorex Basic plus
Lahtiselt laotav Colorexi kattega, piiratud juhtivusega põrandasüsteem. Sari pakub peale lahtiselt laotud tugevate plaatide eeliste kõiki Colorexi eeliseid, nagu suur tihedus, lihtne parandatavus ja määrdumiskindlus.

Otstarbekus
Vastupidav/parandatav

Kirjeldus
Suurepärane keemiline vastupidavus; põrand on raskete kahjustuste korral parandatav.

Kasutusvaldkonnad
Kauplused, kaubahallid, laohooned. Suure liikumiskoormuse tõttu põhjalikku igapäevast puhastust nõudvad alad.
Colorex Basic on kättesaadav tellimuse alusel.

R11 Plus
Tänu tugeva pinna sisse pressitud struktuurile on saavutatud parendatud libisemiskindluse klass R11.

Otstarbekus
Libisemiskindel

Kirjeldus
Mustust varjav libisemiskindel põrand

Kasutusvaldkonnad

Tööstusalad, autopargid, laohooned. Sobib seisuaegade ja niiskusesisalduse piirangute korral.

Standard

Toote projekteerimine

Me alustame sealt, kus teised lõpetavad

Me valmistame plaate selleks, et tagada püsivad ja head omadused ning kõrvaldada eluohtlikke probleeme, nagu emissioon, kokkutõmbumine või juhtivate omaduste vähenemine. Plaate saab paigaldada palju kiiremini ja lihtsamalt ning vähemate jäätmetega kui lehti, eriti väikestes ja keskmistes või ebakorrapärase kujuga ruumides.
Colorex pakub kõiki tavaliselt ESD lehtedest toodetega seostatavaid omadusi koos ülalnimetatud lisaeelistega, mida annab paigaldus plaatidena. ESD lehtedest tooted vajavad suuremat plastifikaatorisisaldust, mis võib põhjustada emissiooni. Seevastu Colorexi plaatidel on väga väike plastifikaatorisisaldus ja seetõttu väga väike emissioon.

Colorexi ehitus:
1. Vasklint
2. Juhtiv liim
3. Aluspõrand
4. Juhtivad juhid

Colorex construction

High performance

"High performance"

Colorex EC
Staatilised laengud liiguvad hõlpsalt mööda kogu plaadi paksust paiknevat peenikeste juhtide võrku. Laengud kogutakse juhtiva liimainega ja laaditakse vaskriba abil kindlalt maasse. See on täiesti looduslik süsteem, mis ei vaja juhtivuse parendamiseks mingeid lenduvaid keemilisi antistaatilisi lisandeid. Juhtivus on täiesti sõltumatu õhu niiskusesisaldusest.
Otstarbekus
Alaliselt juhtiv
Kirjeldus
Alaliselt juhtiv põrand, plaadid ühendatud omavahel juhtiva liimainega ja maandatud vaskriba vahendusel. Vastab inimeste jalatsite ja põrandasüsteemi nõuetele.

Kasutusvaldkonnad:
ESD rajatised, puhasruumid, farmaatsialaborid, tootmiskohad ja operatsioonisaalid.

Colorex EC Plus
Tööstuspõrandate renoveerimine võib olla väga kulukas ja töömahukas ettevõtmine. Raskete tootmisseadmete liigutamiseks või lahtvõtmiseks vajalik seisuaeg ja keeruka aluspõranda renoveerimise maksumus võivad hakata suurenema juba enne uue põranda paigaldustööde alustamist. Colorex EC Plus on lahtiselt laotavatest plaatidest koosnev väga vastupidav põrandakattesüsteem. Sobib kasutusaladele, kus kulukad ettevalmistusmeetmed ja seisuaeg ei ole vastuvõetavad; selle saab paigaldada töökatkestusteta ja see on kohe kasutatav. Puudub vajadus aluspõranda eritöötluse või ettevalmistuse järele. Plaadid ühendatakse omavahel ainulaadse kalasabasüsteemiga, mis jääb varjatuks. Tänu plaatide tõelisele Colorexi pinnale saate kõik selle järeleproovitud omadused ja eelised.
Otstarbekus
Alaliselt juhtiv
Kirjeldus
Alaliselt juhtiv põrand; plaadid on ühendatud omavahel kalasabatappidega ja maandatud vaskriba vahendusel. Vastab inimeste jalatsite ja põrandasüsteemi nõuetele.   

Kasutusvaldkonnad:
ESD asutuste, puhasruumide, farmaatsialaborite ja tootmiskohtade renoveerimine. Sobib seisuaegade ja niiskusesisalduse piirangute korral.

High performance

Performance

"Performance"

Colorex SD
Võimaldab elektrostaatilise laengu ohutut maandamist läbi kogu plaadi paksuse. Juhtiv kattekiht moodustab peenikeste mustade juhtide tiheda võrgustiku.
Otstarbekus
Alaliselt staatilist energiat hajutav
Kirjeldus
Alaliselt staatilist energiat hajutav põrand; plaadid on ühendatud omavahel juhtiva liimainega ja maandatud vaskriba vahendusel.
Kasutusvaldkonnad
Uued ehitatavad laboratooriumid, puhasruumid, farmaatsialaborid, tootmiskohad ja operatsioonisaalid.

Colorex SD Plus on kättesaadav tellimuse alusel.

Colorex SD

Normid & sertifikaadid

Normid ja sertifikaadid

Meie klientide parima ohutuse nimel mõõdame ja salvestame kõikide tootepartiide juhtivuse. Selle kvaliteedijuhtimistoimingu alusel koostame mõõtetulemuste aruande, kus on näidatud iga partii juhtivusväärtuste hajuvus. Need aruanded on klientide jaoks tellimisel kättesaadavad.

Colorex SD/EC ühtlane struktuur koos tiheda juhtivate voolujuhtide võrgustikuga on eluaegse juhtivuse garantii. Juhtivus on püsiv ega sõltu õhuniiskusest või temperatuuritingimustest.

Koos asjakohaste ESD jalatsitega on Colorex EC täielikult kooskõlas standardites IEC 61340-5-1 ja ANSI/ESD S20.20 ESD kaitstud aladel (EPA) inimeste maandamise kohta kehtestatud nõuetega.

- Süsteemi inimene/jalats/põrandasüsteem takistus < 35 MΩ
- Keha pinge < 100 V

Fraunhofer logo

Teave Sphera SD|EC kohta

Hoidke ümbritsev keskkond kontrolli all

Forbo Sphera SD|EC kollektsioon koosneb kahest alamkollektsioonist: Sphera SD (staatilist elektrit hajutav) ja Sphera EC (staatilist elektrit juhtiv). Mõlemad põrandakatted on usaldusväärne lahendus kõige nõudlikumatesse kontrollitud keskkondadesse.

Sphera on toodetud Forbo uues, spetsiaalselt selleks otstarbeks ehitatud Euroopa tehases. See tähendab, et nutikate ja uuenduslike lahenduste loomisel on kasutatud uusimaid teadmisi ja tehnoloogiat, andes tulemuseks esmaklassilise põrandakatte.

Sphera SD|EC eelised
• Uuenduslik tootearendus ja hoolikalt kontrollitud tootmisprotsessid tagavad püsivalt elektrit juhtivate omadustega põrandalahenduse, mis vastab kõigile elektrostaatilisi laenguid kontrollivate põrandakatete standarditele.

• Põrandakatte optimaalne toimivus säilib kogu selle kasutuskestuse jooksul, olenemata keskkonnatingimustest (nt niiskustasemest).

• Sphera SD|EC aitab kaasa tervisliku sisekliima loomisele, sest selle tootmisel ei ole kasutatud ftalaate ja see on väikese saasteainete heitkogusega.

• Sphera SD|EC ainulaadne SMART-viimistlus kaitseb plekkide ja kriimustuste eest ning tagab vastupidava ja hügieenilise lahenduse.

• Tänu elektrit juhtivale aluskihile ei ole materjali all vaja kasutada elektrit juhtivat liimi, kinnitada tuleb vaid vasklint. See vähendab paigalduskulusid ja paigaldusvigade ohtu.

• Sphera SD|EC tootmisel ei tekitata jäätmeid, seega on see tõhus ja säästlik.

Sphera ESD product construction EC 450008 silver grey SD 550008 silver grey