Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Toitlustusalad

Toitlustusaladele sellise põrandakatte leidmine, mis oleks hõlbus puhastada, kuid siiski esteetiliselt meeldiv, võib tihtipeale olla keeruline ülesanne.

Alates meie üldotstarbelisest vinüülikollektsioonist kuni imitatsioonkatete sarjadeni ei tähenda optimaalne teostus enam järeleandmist välimuses või stiilis.

Toiduvalmistusalade jaoks, kus on vajalik täiendav libastumiskindlus, pakub meie Stepi ohutu vinüülikollektsioon valikut HSE-le vastavaid põrandakatteid.

Step safety flooring
Step safety vinyl

Stepi ohutu vinüül

Forbo Stepi ohutu vinüül on kasutatav kõikjal, kus inimesed töötavad, õpivad, mängivad või teevad oma igapäevaseid asjatoimetusi, sest libastumiskindlus on põhitegur ohutu töö-, elu- ja avaliku keskkonna loomisel.
Uus Forbo Stepi kollektsioon ühendab väljapaistva libastumiskindluse diferentseeritud esteetikaga ning uue Step Crystalsi kasutamise kaudu pakub iga värvivalik puhast värsket väljanägemist ja parandatud puhastus- ja hooldusomadusi.

Külasta meie Stepi kollektsiooni

Eternal

Rohkem kui kunagi varem avastate uue Forbo Eternali üldotstarbelise vinüüli kollektsiooni poole pöördudes ülima kombinatsiooni ajastukohastest, tugevatest, kestvatest ja eesmärgikohastest kujundustest ükskõik mis kasutusvaldkonnale.
Kollektsioon esitleb tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab sinu sisekujundust.

Külasta meie Eternali lehele minekuks

Eternal wood
Allura

Allura

Forbo Allura kollektsioon esindab ehtsa naturaalse ja tehisliku kujunduse ülimaid peensusi, mis on loodud ajastukohaste tootmistehnikate ja -meetoditega, et luua imitatsioonkatetega kõige loomutruumana ja naturaalsemana näiv materjal.
Olles toodetud ja kavandatud Euroopas, pakub Allura pilkupüüdvaid kujundusi koos erakordsete omaduste ja säästlikkuse soovitustega.

Külasta meie Allura lehele minekuks

Marmoleum

Marmoleum, meie säästlik põrandakattelahendus, pakub värvivalikute rikkust, ülimat lohistus- ja kriimustuskindlust koos võimalusega rikutud pindade taastamiseks.

Külasta meie Marmoleumi lehekülgi

Marmoleum Modular