Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Partnerlus ja sertifikaadid

Avastamiseks kerige

Koostöö

Forbo teeb koostööd usaldusväärsete partneritega

Forbo Flooring Systems teeb koostööd rahvusvaheliste ühenduste ja asutustega katseprojektide ja liitude loomisel, mille raames saab katsetada ja tutvustada uuendusi ning uusi arendustöid. Need on eriti väärtuslikud, kui tegu on ringmajandusele suunatud arendustegevusega.

Me teeme koostööd Euroopa institutsioonidega, näiteks Euroopa elastsete põrandakattematerjalide tootjate instituudi (European Resilient Flooring Manufactures Institute), mitmekihiliste moodulpõrandakatete ühenduse (Multilayer Modular Flooring Association), Euroopa vaibatootjate liidu (European Carpet and Rug Association) ja muude selle valdkonna liidritega, näiteks ehitustööstuse rohelise nõukogu (Green Building Council), ülikoolide ja uuendusmeelsete idufirmadega. Kõik selleks, et meie ettevõtte ja tootevaliku keskkonnaprofiili pidevalt paremaks muuta.

Ettevõtte_lugu_kestlikkus

Sotsiaalne vastutus

Standard SA8000 väljendab meie kindlat tahet saavutada töötajate tagatult õiglane kohtlemine.

Meie tarnijanõuete kavas kehtestatakse õiguslikult siduva dokumendina nõuded meie tarnijatele. Meie käsitus hõlmab ka tihedat koostööd iga tarnijaga. See viiakse ellu kokkusaamiste, tegevuskohtade külastuse ja tarnijate hindamise abil, mis hõlmavad meie ostjate ja vastutavate juhtide läbiviidavaid auditeid.

Nende hindamistega tagatakse, et meie tarnijad järgivad oma igapäevases äritegevuses nõuetekohaselt töötajate ja inimõigusi, töötervishoiu- ja tööohutusnõudeid, keskkonnatoime eesmärke ning vastutustundlikku äritava.

SA8000_raw materials

Ökomärgised

Ökomärgised ja sertifikaadid

Kooskõlas meie säästvusstrateegiaga kasutame mitmesuguseid läbipaistvaid üleilmsete sõltumatute kolmandate isikute sertifitseerimissüsteeme, et lasta oma põrandakatteid regulaarselt kontrollida ja hinnata.

See on Florbo Flooring Systemsi jaoks positiivne, kuna see aitab meil juhtida tähelepanu oma säästvusstrateegiale ja tuvastada arenguvõimalusi. Teisest küljest on see ka kinnitus meie klientidele, sest ökomärgised tõendavad, et ka keskkonnaeksperdid on veendunud, et meie põrandakatted on turu ühed kestlikumad ja võimsamad.

Lugege lähemalt meie toodetele antud ökomärgiste kohta.

Loe lähemalt ökomärgiste kohta
Eco labels

Kontakt

Kas soovite rohkem teada meie partnerlussuhetest, säästvusstrateegiast, põrandakatetest või mõne muu teema kohta? Võtke meiega ühendust!

Kontakt