Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

4. Dlouhá životnost a snadná údržba

Vysoce odolná a účelná řešení

Prozkoumejte níže

PODLAHY NAVRŽENÉ S URČITÝM ÚČELEM

VYSOCE ODOLNÁ A PRO DANÝ ÚČEL VHODNÁ ŘEŠENÍ

Theme 4 intro image

VYSOCE ODOLNÁ A ÚČELNÁ ŘEŠENÍ

Udržitelnost a dlouhá životnost jdou ruku v ruce: čím méně energie vynaložíme na vytváření, instalaci, odstraňování, opravy a recyklaci produktů, tím méně energie celkově spotřebujeme. Nabízíme široký výběr podlah, které jsou navrženy s určitým účelem. Od podlah vyrobených pro krátkodobé použití až po podlahová řešení, která jsou navržena tak, aby fungovala déle než 25 let.

Seznamte se s cirkulární ekonomikou

Podlahy pro rychlou pokládku

Fast Flooring je kolekce podlahových krytin Forbo instalovaných skutečně bez lepení, včetně vstupních čisticích zón a řad interiérových podlah, ve formátu pásů, dílců a prken pro maximální flexibilitu. Rychlé, snadné a ekonomické. Díky tomu jsou rychle instalovatelné podlahy ideální, aby vyhovovaly potřebám cirkulární ekonomiky.

Podívejte se na naši řadu Fast Flooring

Řešení podlah pro rychlou pokládku

  • 50 %

    Rychlá instalace podlahy může ušetřit více než 50% prostojů, pokud není potřeba nová podlaha. To vám ušetří značné peníze.

  • 48 hodin

    Podlaha je připravena k okamžitému použití po instalaci, není třeba čekat 48 hodin před použitím při vysokém zatížení.

  • 1 milion m²

    Osvědčený systém s více než 1 milionem m² instalovaných podlahovin z řad Fast Flooring, jako je Modul'up.

Podlahy na zakázku

Vhodné pro daný účel a omezený odpad

Chápeme, že některé podlahy potřebují designové řešení s osobním přístupem. S naším programem Custom Flooring můžete navrhnout podlahu třeba s potiskem zebry, vytvořit podlahu s logem společnosti ladícím s korporátními barvami nebo vyřezat do podlahy speciální vzory. Vlastní podlaha, která je navržena tak, aby ladila s dokonce může snížit odpad z instalace.

Nabízíme velkou knihovnu vzorů, z nichž některé lze dokonce přebarvit dle vašeho výběru. Kromě toho vám nabízíme možnost řezat tvary a vytvořit tak jedinečný design podlahy, například s nápisy, zónami, směrovkami a zábavnými prvky. Pokud chcete něco skutečně osobního, můžete si také vytvořit svůj vlastní design. Společně s námi si můžete vybrat a navrhnout podlahu snů v mnoha typech podlah.

Abyste měli představu o všech možnostech, vytvořili jsme náš magazín věnovaný podlahám na míru. Klikněte na odkaz níže a podívejte se na časopis.

Přečtěte si více o podlahách na míru
Podlaha Allura

Lepší podlaha po delší dobu

Všechny naše produkty mají nízké emise a podporují dobré vnitřní klima. Je důležité dodržovat několik jednoduchých zásad, které pomohou zachovat krásu vaší podlahy déle.

Důležitým prvkem v trojůhelníku Forbo je řešení vstupní čisticí zóny. Když používáte vysoce kvalitní vstupní rohože, jako jsou naše vstupní systémy Coral, budete mít na podlaze méně nečistot, a proto můžete potenciálně snížit náklady na čištění a údržbu o 65 %.

Když můžete zvážit všechny prvky trojúhelníku, podlahové krytiny Forbo se postarají o zbytek.

Zjistit více

Transparentnost na každém kroku

Včetně EPD recenzovaných třetí stranou pro textil, vinyl a linoleum

Být transparentní je jedním z klíčových prvků naší strategie udržitelnosti, a proto bychom rádi měli důkaz, že naše podlahy jsou skutečně udržitelné, a to jak pro planetu, tak pro naše zdraví. Za tímto účelem bylo vytvořeno několik zpráv.

LCA
Posouzení životního cyklu měří environmentální výkonnost produktu.

EPD
Environmentální prohlášení o produktu obsahuje LCA pro jeden konkrétní produkt.

HPD
Prohlášení o zdravotních vlastnostech produktu specifikuje dopad našich produktů na zdraví.

Zjistěte více o LCA, EPD a HPD
Vytváření lepších prostředí

JAK SE VYPOŘÁDÁME S VÝZVAMI VE STAVEBNICTVÍ

FAQ

Máte dotaz ohledně použití a údržby?

Podívejte se na naše často kladené otázky