Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Budování výzev a naše cesta

Splnění výzev ve stavebnictví

Prozkoumejte níže

Výzvy v podlahářském průmyslu

Kde se musíme posunout dál

Podlaha je klíčovým stavebním materiálem a správná volba může výrazně snížit celkovou uhlíkovou stopu budovy a spotřebu zdrojů. Přečtěte si více o pěti tématech, na která se zaměřujeme, abychom čelili výzvám v podlahářském odvětví.

Theme unlhighlighted

Naše cesta vstříc výzvám

POHYBUJEME SE VPŘED

Od odpadu k produktu Od odpadu k produktu

Vývoj a design produktu

Máme na paměti cirkularitu a uživatele. Většina podlah má pouze jednu životnost, naše o několik víc.

Přečtěte si více
Linoleum suroviny Linoleum suroviny

Zdroje a suroviny

Cirkulárnost začíná transparentností od vzniku ke kolébce prohlášením o dopadu na životní prostředí.

Přečtěte si více
Recyklované linoleum připravené na nový produkt Recyklované linoleum připravené na nový produkt

Uhlíkově neutrální a bezodpadová výroba

Příliš mnoho podlah má uhlíkovou stopu, snažíme se vyrobit podlahy bez zanechání stopy.

Přečtěte si více
Dynamika budovy - volba produktu Dynamika budovy - volba produktu

Vysoce odolná a účelná řešení

Abychom se chovali skutečně cirkulárně, nabízíme široký výběr podlah, které jsou navrženy účelně.

Přečtěte si více
Recyklovaný vinyl Recyklovaný vinyl

Obnovení hodnoty na konci

Abychom položili základy pro lepší budoucnost, musíme do podlah navrhovat recyklované materiály.

Přečtěte si více

    Vývoj a design produktu

    Zdroje a suroviny

    Uhlíkově neutrální a bezodpadová výroba

    Vysoce odolná a účelná řešení

    Obnovení hodnoty na konci

Vývoj a design produktu

Vyvíjíme a navrhujeme podlahová řešení, abychom vytvořili hodnotu během používání i po něm, přičemž máme na paměti jak životní prostředí, tak uživatele. Zaměrujeme se na navrhování podlah z obnovitelných a recyklovaných materiálů. To nám umožňuje dodávat produkty, které pomáhají pečovat o životní prostředí a vás.

Naším cílem je vytvořit řešení se snadnou demontáží, která jsou ekologicky i lidsky bezpečná ve všech kategoriích produktů a zároveň přispívají k recyklačním programům po celém světě. To znamená, že získáte produkty, které se snadno instalují a odstraňují – což umožňuje hladký proces recyklace.

Přečtěte si více
Akustická vinylová podlaha Sarlon

Zdroje a suroviny

Abychom se ujistili, že naše produkty jsou zcela udržitelné, nastavujeme nejvyšší standardy pro zdroje a materiály. Naše produkty jsou ověřeny třetími stranami s ekologickými prohlášeními, jako jsou LCA, EPD a HPD.

Naším cílem je používat pouze 100% nezávadné a sledovatelné suroviny a zvyšovat množství prodávaných plně biologických produktů. To znamená, že získáte produkty, které jsou zcela bez toxických látek i ftalátů a pocházejí z přírodních surovin, aby spolupracovaly s životním prostředím, nikoliv proti životnímu prostředí.

Přečtěte si více
Marmoleum podlaha z přírodních surovin

Uhlíkově neutrální a bezodpadová výroba

Naším cílem není pouze používat pro naše produkty jenom udržitelné materiály. Naším cílem je také, aby naše produkty byly co nejudržitelnější. Proto pracujeme na výrobním cyklu s nulovým odpadem a na produktech vyrobených za použití co největšího množství recyklovaného materiálu. .

Vyrábíme podlahová řešení, která jsou co nejekologičtější od návrhu až po konec životnosti a jsou vyráběna, kde je to možné, ze 100% obnovitelných zdrojů energie a rychle obnovitelných surovin. Takto vyrábíme produkty, které jsou skutečně CO2 neutrální bez nutnosti kompenzací.

Přečtěte si více
Sphera homogenní vinylová produkce bez odpadu

Vysoce odolná a vhodná řešení

Udržitelnost a dlouhá životnost jdou ruku v ruce – čím méně energie vynaložíme na vytváření, instalaci, odstraňování, opravy a recyklaci produktů, tím méně energie celkově spotřebujeme. To je důvod, proč jsou naše podlahová řešení vyrobena tak, aby kromě snadného čištění odolávala i stresujícímu prostředí, čímž se výrazně snižují vaše náklady na čištění.
Nabízíme také krátkodobá řešení, která lze používat znovu a znovu.

Přečtěte si více
Bezpečnostní vinyl Step

Obnovení hodnoty na konci

Abychom se stali skutečně udržitelnými, musíme uzavřít kruh. Děláme to neustálým vylepšováním našich modulárních nabídek a hledáním způsobů, jak je recyklovat na konci jejich životnosti, a pracujeme s místními recyklačními schématy. Navrhujeme také podlahy, které jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, takže vaše staré podlahy mohou být znovu použity dnes – a zítra.

Naším cílem je zajistit, aby podlahové materiály byly plně recyklovatelné a pomáhat při zavádění ekonomicky životaschopných schémat zpětného odběru, protože ne všechny materiály lze recyklovat donekonečna. To znamená, že získáte produkty s až 37% recyklátu ze zdrojů, jako jsou rybářské sítě a spotřebitelský odpad.

Přečtěte si více
Volně položitelná podlaha Modul´up

Kontakt

Chcete se dozvědět více o naší strategii udržitelnosti, našich podlahových řešeních nebo jakémkoliv jiném tématu? Jsme tu, abychom vám pomohli!

Kontaktujte nás