Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nemocniční podlaha ve zdravotnických zařízeních

S miliony metrů čtverečních našich podlahových krytin Marmoleum instalovaných v nemocnicích po celém světě je společnost Forbo v čele, pokud jde o porozumění potřebám a obavám trhu zdravotní péče.

Nemocnice těží z používání krytiny Marmoleum jako hygienického řešení podlahové krytiny, které se snadno čistí a udržuje, stejně jako je odolné, bezpečné a pohodlné pro pohyb pěších i zařízení na kolečkách. Marmoleum je voleno jako žádané podlahové řešení pro nemocnice a další zdravotnická a léčebná prostředí.

Pokud jde o kontrolu infekce a zastavení nemocničních infekcí (HAI), jaké je lepší místo kde začít, než od podlahy? Bylo prokázáno, že výrobky Marmoleum potlačují růst a šíření infekcí, jako jsou MRSA, Norovirus a C Difficile, a pomáhají tak přispívat ke zdravějšímu a hygieničtějšímu prostředí v jakékoliv oblasti nemocnice.

✔ Potlačení infekcí
✔ Bez ftalátů
✔ Zabraňuje růstu bakterií

✔ Schváleno pro alergiky
✔ Nízké emise
✔ Lze kombinovat s jinými typy podlah

Zdravá podlaha v nemocnicích

Health Care Without Harm (HCWH), identifikoval některé z nejhorších chemikálií a materiálů v podlahách a vytvořil kritéria, která pomáhají zdravotnickým institucím vyhnout se chemickým látkám vzbuzujícím obavy spolu se seznamy produktů, které tato kritéria splňují. Kritéria se zaměřují na konkrétní materiály, chemikálie a třídy chemikálií k eliminaci z důvodu řady obav, včetně karcinogenity, reprodukční a vývojové toxicity, perzistence, bioakumulace a ekotoxicity. Kritéria také usilují o větší transparentnost obsahu podlah a přinášejí nejúplnější zveřejnění informací.

Níže si můžete stáhnout dokument HCWH. Tento dokument poskytuje pokyny pro výrobce, kteří chtějí splnit kritéria zdravé podlahy podle Health Care Without Harm (HCWH). Kritéria platí pro všechny podlahy kromě koberců, litých podlah a betonu. Kritéria se nevztahují na vyrovnávací směsi nebo podklad.

Stáhnout zprávu Health Care Without Harms

Health Care Without Harms
Kontrola infekce

Infection control

V citlivých nemocničních oblastech, jako jsou operační sály, jednotky intenzivní péče a zobrazovací diagnostická zařízení, je podlaha vystavena každodenním výzvám. Je prokázáno, že naše produkty Marmoleum potlačují růst a šíření infekcí, jako jsou MRSA, Norovirus a C Difficile, a pomáhají tak přispívat ke zdravějšímu a hygieničtějšímu prostředí v jakékoliv oblasti nemocnice. Antibakteriální vlastnosti jsou neodmyslitelnou charakteristikou produktu Marmoleum a se časem nesnižují, což poskytuje klid a neustálou ochranu od okamžiku instalace.

Topshield pro

Topshield pro je vysoce účinný UV vytvrzený povrch vyvinutý společností Forbo Flooring, který se nanáší na všechny podlahové krytiny Marmoleum. Topshield pro zabraňuje tvorbě skvrn, otěru a poškrábání pro dlouhotrvající uchování vzhledu. Umožňuje snadné čištění a údržbu při delších intervalech. Naše povrchová úprava Topshield pro posouvá odolnost našich podlah Marmoleum do nové dimenze.

Topshield pro logo

Topshield pro - vlastnosti

✔ Žádná počáteční údržba nebo nanášení polymeru
✔ Méně znečištění a ulpívání nečistot
✔ Zabraňte růstu bakterií
✔ Odolný vůči dezinfekčním prostředkům
✔ Celková vylepšená odolnost vůči skvrnám

✔ Efektivní a snadné suché čištění
✔ Jednoduchá údržba
✔ Méně škrábanců a ulpívání nečistot
✔ Povrch lze opravit
✔ Povrch lze obnovit

Podlaha Marmoleum v nemocnicích

Trvalá funkčnost

Zároveň má Topshield pro jedinečnou vlastnost, že povrch lze opravit nebo obnovit v případě poškození nebo po letech intenzivního nešetrného používání, a vytvořit tak nemocniční podlahu, která v průběhu času prokáže trvalou funkčnost.

Topshield pro byl navržen tak, aby vytvořil Marmoleum „připravené ihned k použití“, které nevyžaduje žádnou počáteční údržbu ani aplikaci polymeru a je ještě odolnější vůči ulpívání nečistot, méně náchylné k opotřebení a má zlepšenou odolnost vůči poškrábání a skvrnám.

Vytvořte osobní prostředí

Díky výjimečné moderní digitální technologii může společnost Forbo nabídnout možnost vytvořit si vlastní podlahovou krytinu vhodnou pro nemocnice. Neexistují prakticky žádná omezení toho, čeho lze dosáhnout, pokud jde o estetický design, barvu a složité detaily.

Naše technika řezání vodním paprskem Aquajet nabízí sofistikované vzory, které jsou ideální pro vytváření vlastních návrhů na vaší podlaze: logo, text nebo umělecké dílo, možnosti jsou nekonečné. Vyberte si laserové gravírování na míru, pomocí kterého bude možné na Marmoleum vygravírovat váš vlastní design.

Zdravotnictví

Kolekce Marmoleum

Přirozeně krásná, odolná, udržitelná a zdravá! Naše podlaha Marmoleum je přírodní krytina spojená s udržitelností, trvanlivostí, vysokou kvalitou a inovativním designem. Naše kolekce Marmoleum nabízí v podstatě řešení pro jakékoliv oblasti použití. Objevte přírodní krásy podlah Marmoleum s více než 300 barvami a vzory, od mramorovaných po lineární a betonové, dostupné v rolích, dílcích a prknech.

Objevte kolekce Marmoleum

Marmoleum Fresco 3271 & Splash 3430

Žijte pro budoucnost

Za posledních 125 let jsme byli na inspirativní cestě k Marmoleu. Se vzestupy, pády a nejúžasnějšími barvami a strukturami. CO2 neutrální cesta díky milionům budov po celém světě. Cesta, která se stále odvíjí, protože nedosáhla plně udržitelné budoucnosti. Proto vás zveme, abyste se k nám připojili ... vyberte si svědomitě...
Kráčejte po skutečně CO2 neutrální cestě

Přidejte se k naší cestě