Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Barevné ladění PRVNÍ sezóny

Barevné ladění sezóny | Forbo Flooring Systems
Barevné ladění sezónyn | moodboard | Forbo Flooring Systems

Pikantní a hřejivé barvy

Výběr našich produktů Forbo v prvním barevném ladění sezóny je kombinací různých textur, hmatových vjemů a funkčnosti. Bohaté a příjemné materiály navozují pocit pohody, komfortu a sounáležitosti. Hra textur a odstínů, umocňující materialitu se střídáním světla a stínů.

Barvy jsou hřejivé a lehce pikantní v zelených, fialových, červených nebo okrových barevných tónech, které sousedí s vybranými čtyřmi barvami NCS.

Textury a vzory odkazují na historickou atmosféru s moderním nádechem: podlahy se strukturou rybí kosti, výrazné mramorové textury a sametové látky v kombinaci s kontrastními materiály ze skla a mědi.

Lákavé materiály

Textilie řady Tessera jsou produkty, které v našem širokém portfoliu nejvíce cílí na hmatový vjem. Tyto kolekce jsou známé pro svůj estetický styl a vynikající funkčnost i v těch nejnáročnějších prostředích s vysokým provozem.

Náše první barevné ladění obsahuje dvě barvy z řady Tessera Infused : 4510 wistful walk a 4506 coffee cream. Tento design je unikátní směsicí přírodou inspirovaných prvků a ukazuje organické vzorování s přírodními strukturami. Výběr dvanácti přirozených a trendových barevných odstínů je navržen tak, aby se tónově prolínal s ostatními a také úzce ladil s ostatními řadami Tessera.

Produkty Tessera se dokonale kombinují s vinylovými dílci Allura Flex a odpovídají na potřebu flexibilních, praktických a adaptabilních řešení pro návrh pracovních prostorů.

Barevné ladění sezóny 1 | 4510 wistful walk | 4506 coffee cream | 50497 zircon | Forbo Flooring Systems
Barevné ladění sezóny 1 | 4510 wistful walk | 63664 sage ash | 63665 forest ash | Forbo Flooring Systems

Svoboda designu s modularitou

Modularita je hlavním trendem v podlahách. Designy v rámci našich řad Allura a Flotex nabízejí nekonečné možnosti vzájemného kombinování, takže jsou ideální pro oblasti vyžadující zónování nebo pro vytváření autentických podlahových vzorů.

Allura je odolný produkt se strukturovaným povrchem. Nabídka vzorů se skládá z největšího výběru v designu, barvě, velikosti a tvaru, od klasických dřevěných prken až po moderní betonové nebo mramorové dílce.

Flotex je měkký sametový vinyl s velmi matným vzhledem a příjemným textilním dojmem. Jedná se o unikátní textilní podlahovou krytinu, která kombinuje odolnost a trvanlivost spojovanou s pružnými podlahami s pohodlím a hřejivostí koberce.

Se všemi našimi modulárními produkty Allura a Flotex lze vytvořit podnětná a živá prostředí, například pomocí trendových klikatých motivů nebo klasických vzorů struktury rybí kosti, jak je uvedeno v našem barevném ladění. Všechny modulární kolekce vykazují malé opakování ve vzoru a vytvářejí zajímavé a krásné podlahy, i když je použita pouze jedna jediná barva.

Hladké povrchy materiálů v rolích

Kromě modulárních produktů náš výběr pro první barevné ladění obsahuje vinyly v rolích jako jsou: Eternal a Sphera a náš akustický produkt v rolí Sarlon: perfektní podlahové řešení pro snížení hluku.

Vybrané barvy ladí s atmosférou sytých odstínů, jako je vínově fialová, tmavě zelená nebo měděná. Tyto klidné a čisté návrhy podlah mají schopnost zapadnout do svého prostředí a doplňovat povrchové úpravy interiéru, jako je dřevo a kámen.

Náš výběr dřev má charakteristický napařovaný nebo pálený povrch, který zdůrazňuje texturu dřeva na prknech a zvyšuje rustikální dojem.

Barevné ladění sezóny 1 | 50487 axinite | 4506 coffee cream | 11952 steamed oak | Forbo Flooring Systems
Barevné ladění sezóny 1 | 546016 grape | 3353 eggplant purple | Forbo Flooring

Udržitelná volba

Jako udržitelné řešení jsme do výběru našího prvního barevného ladění sezóny začlenili přírodní linoleum Marmoleum. Marmoleum je vyrobeno z přírodních surovin a je nejudržitelnější volbou podlahy – přirozený vítěz!

Švestkové a šalvějové barvy jsou výběrem z naší kolekce Marmoleum Marbled, která nabízí největší barevnou paletu barev mezi pružnými podlahami. Mírný kontrast jeho rafinované mramorové struktury dodává jemný pocit, který připravuje prostor pro klidné a uklidňující interiéry.

Naše lahvově zelená a lilková barva představují jednobarevnou identitu řady Marmoleum Walton s jeho hladkým povrchem a minimálním, nenáročným vyjádřením materiálu samotného.

Dvě barvy nábytkového linolea doplňují barevné schéma podlahových krytin. Nábytkové linoleum je přírodní povrchový materiál, který dodává finální dojem všem špičkovým designům nábytku, jako jsou stoly, židle, stoličky, skříně, dveře a výstavní panely. Je proslulý svou elegancí a odolností, matným povrchem a hřejivou, měkkou texturou.

Pro dokončení nabídky materiálů byly přidány dvě barvy čisticí zóny Coral: produktu pro vstupní prostory, který je základem moderního designu budov. Tento materiál je dokonalým pohlcovačem vlhkosti a zabraňuje vnášení nečistot a vlhkosti do budovy. Prodlužuje tak životnost ostatních interiérových podlah používaných v jakékoliv budově.

Barevné ladění první sezóny | Forbo Flooring Systems
Barevné ladění první sezóny | Forbo Flooring Systems