Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Barevné ladění DRUHÉ sezóny

Mood of the Season Two | Forbo Flooring Systems
Mood of the season two | 3D moodboard | Forbo Flooring Systems

Obnovená svěžest

Náš druhý výběr barev a materiálů sezóny je inspirován jarním obdobím. Jaro je obdobím optimismu, růstu a obnovy. Je to období změn, šance těšit se a příležitost, osvěžit se nebo přinést novinky.

Barvy jsou povznášející a zprostředkovávají pocit harmonie a pohody. Je tu pocit přirozené svěžesti, protože se opět těšíme na pobyt venku.

Materiály jsou lehké, svěží a evokují čistý vzhled, díky čemuž se cítíme nabití energií a zároveň v pohodě.

Zelená je ve vzduchu

Na znamení začátku jara představujeme svěží barevnou paletu s širokou škálou zelených tónů. Barevná paleta, která reaguje na potřebý interiérů, které ve svém prostředí odrážejí přírodu a přinášejí venkovní prostředí dovnitř.

V tomto výběru se kombinují různé odstíny zelené a jemné růžové a vytvářejí příjemnou a osvěžující atmosféru. Pro chvíle klidu a pozitivity; pocit pohody a obnovy. Tato kombinace ukazuje překvapivou měkkost lamel Flotex spolu s barvou (50490 enstatit) z kolekce Sphera Elite, naší nejsofistikovanější řady homogenních vinylů.

Mood of the season two | 010076 limed wood, 50490 enstatite | Forbo Flooring Systems
Mood of the season two | 2125 tonic, 63841 calming sky | Forbo Flooring Systems

Organické vzory

Krásu přírody najdete také v designu Allura Sky Cloud s jemným organickým vzorem. Vzor mraků je moderní interpretací barevné zatažené oblohy.

Design je jako metafora prostoru a pozitivní myšlenky o budoucnosti. Odlesky a měkkost oblohy vytvářejí pokojnou, uklidňující atmosféru. Směrový efekt je pravoúhlý s délkou prken. Designy jsou dostupné v rozměrech 75x25 cm (jak je znázorněno), ale také ve velikosti 100x50 cm.

Přírodní textury

Design Twine z nové řady kolekce Allura má lineární 3D efekt, který dodává podlaze měkký vzhled. Charakter tohoto designu je hybrid mezi dřevem, kamenem a textilem. Velmi matná textura povrchu ještě více umocňuje přirozený vzhled.

Na tomto obrázku je vzor dřeva kombinován s jednou z nových barev Marmoleum Cocoa z naší nové řady cirkulární podalhy Marmoleum. Barvy jsou inspirovány přírodou, s přírodními minerálními tóny, které zdůrazňují přirozenost podlahy Marmoleum. Se zvláštním zaměřením na zelené tóny kolekce podporuje přírodní téma v interiéru.
 
Kakaové slupky na povrchu vytvářejí teplý, živý výraz materiálu se současným, přirozeným dojmem. Jeho moderní, pravá identita se dobře kombinuje s dalšími přírodními materiály, jako je dřevo, cihla a kámen.

Moods of the season two | 3593 matcha, 63659 shell twine | Forbo Flooring Systems
Moods of the season two | 63843 dreamy sky, 3405 sunset sky | Forbo Flooring Systems

Kvetoucí růžová

Pastelové růžové a fialové tóny, představující jemnost a radost, doplňují naši barevnou paletu. Tyto barvy energizují, revitalizují a ukazují probuzení jara.

Organické tvary a teplé barvy dodávají úroveň pohodlí a měkkosti, jak lze vidět na kombinaci materiálů: hladký povrch pružného produktu, jako je Allura, v kombinaci s hmatovou texturou Tessera.

LVT Allura Flex se dobře kombinuje všemi řadami Tessera, což umožňuje hladké a flexibilní přechody.

Mood of the season two | Forbo Flooring Systems
Mood of the season two | Forbo Flooring Systems