Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Barevné ladění TŘETÍ sezóny

Barevné ladění třetí sezóny | léto | Forbo Flooring Systems
Barevné ladění třetí sezóny | nástěnka letní nálady | Forbo Flooring Systems

Slunečné a energické odstíny

Náš třetí výběr barev a materiálů je inspirován létem. Barvy léta jsou živé, ale zároveň uklidňující. S pastelovými tóny, které naznačují atmosféru inspirovanou pláží, jenž uklidňuje a současně dodává energii. Žlutá vyzařuje pozitivitu; je to příjemná barva, která povznáší naši náladu a dodává energii. Začlenění odstínů žluté do prostoru dodává vizuální teplo a okamžitě zlepšuje náladu letní energií. A spojení žlutého odstínu s jemnou zelenou, šeříkovou nebo tyrkysovou vytváří barevnou paletu připomínající chutné sorbety a sladkosti.

Pokud jde o materiály, myslete hřejivě, poutavě a svěže. Textury jsou hladké a měkké, symbolizující spojení s přírodou.

Objímací křivky

Měkké křivky a plynulé kontury zažily ve světě interiérového designu mimořádný návrat.

Zakřivené linie nejen vyzařují nádech elegance a sofistikovanosti, ale také nabízejí vizuální pohodlí a relaxaci. Je vědecky dokázáno, že lidé mají přirozený sklon k zakřiveným tvarům.

V našem úchvatném designu podlahy jsme hladce zkombinovali dvě barvy vzoru zakřivených vln dekoru Sarlon vedle nového vzoru přírodního kamene naší kolekce Allura. Nově představený, velmi matný reliéf tohoto mramorovaného designu dále zdůrazňuje vlastní hebkost kamene.

Barevné ladění sezóny 3 | 4807 lilac stardust, 63691 pink natural stone |  Forbo Flooring Systems
Barevné ladění sezóny tři | 50067 straw, 3614 submarine, 3622 wisteria | Forbo Flooring Systems

Znovuobjevení šachovnice

Šachovnicový vzor má dlouhou a bohatou historii. Jeho vizuálně přitažlivý a snadno identifikovatelný design složený z jednotlivých čtverců v sobě nese smysl pro jednoduchost a eleganci. Zatímco samotný vzor má klasické a nadčasové kouzlo, získává rafinovaný a současný šmrnc, když je spárován s neočekávanými barevnými kombinacemi.

Abychom dosáhli této moderní reinterpretace, zkombinovali jsme dva prvky z řady Tessera Chroma vedle homogenního vinylu Sphera v barvě 'slámy'.

Pozitivní energie

Je dobře známo, že světlé barvy a teplé odstíny mají pozitivní vliv na naši pohodu, zatímco hravé vzory, jako jsou čtverce nebo pruhy, dodávají prostoru radost a osobitost.

Na tomto obrázku je zobrazena harmonická kombinace Flotex planks a Marmoleum. Modulární řady Flotexu poskytují nekonečné možnosti pro míchání a kombinování, což umožňuje vytváření různých půdorysů přizpůsobených různým prostředím.

Marmoleum Splash se svým moderním a hravým designem nabízí nádherné náznaky překvapivých barev, které hladce ladí s mnoha dalšími barevnými schématy v interiéru. To umožňuje doplnit a zlepšit celkovou estetiku prostoru.

Barevné ladění sezóny | 3617 botanical, 482006 penang sage, 3430 salsa verde | Forbo Flooring Systems
Barevné ladění sezóny tři | 3590 meringue, 3621 camisole | Forbo Flooring Systems

Přírodní dotek růžové

Nedávno uvedený vzor meringue Marmoleum Cocoa má živý materiálový výraz s přirozeným pocitem. Začlenění kakaových slupek vytváří jedinečnou texturu a vizuální přitažlivost a přináší pocit tepla a živosti do každého prostoru, evokující spojení s přírodním světem.

Kolekce koberců Tessera Chroma se vyznačuje téměr jednobarevnou texturou a nabízí řadu 27 sofistikovaných a trendových barev. Každý design obsahuje pečlivě složenou směs tří barev, což vede k jemné a „křídové“ paletě, která vytváří příjemnou rovnováhu odstínů.

Společně tyto produkty inspirované přírodou naplňují prostory nádechem klidu i harmonie a přispívají tak ke klidné a příjemné atmosféře.

Barevné ladění sezóny tři | Forbo Flooring Systems
Barevné ladění sezóny tři | Forbo Flooring Systems