Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
ohmex

Marmoleum Ohmex, elektriksel iletkenlik için daha yüksek gereksinimleri karşılayan bir linolyum zemin kaplamasıdır. Elektrik direnci < 1-108Ω'ye yükseltilmiştir ve EN1081 ile uyumludur.

Bu, kişisel güvenliği sağlar, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar gibi statik elektriğe duyarlı ekipmanı korur.

Ürünler

Marmoleum Ohmex

  Marmoleum Ohmex Hakkında

  Marmoleum Ohmex Hakkında

  Marmoleum Ohmex iletken linolyum, elektrik iletkenliği için daha yüksek gereksinimleri karşılamaktadır. Elektrik direnci, <1-10 8 Ω değerine (EN1081 uyarınca) geliştirilmiştir. Marmoleum Ohmex'in bu kondaktif özelliği onu bilgisayar ve sunucu odaları gibi hassas ekipmanların bulunduğu alanlarda kullanım için ideal hale getirir.

  Statik elektrik
  İki nesnenin sürtünmesi ve daha sonra ayrılması, metal nesnelere dokunurken elektrik çarpması gibi en bilinen statik elektriksel deşarj kaynağı tribo-elektrifikasyona neden olabilir. Deşarj, elektrikli ekipmana zarar verebilir.

  Elektrik direnci
  Düşük elektrik direncine sahip bir zemin kaplaması, elektrik yüklerini hızla dağıtabilir. Elektrik direnci Ohm (Ω) olarak ifade edilir. Marmoleum Ohmex'in elektrik direnci <10 8 Ω (EN1081)’dir. Bu direnç; kişisel güvenliği sağlar, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar gibi statik elektriğe duyarlı ekipmanları korur.

  Marmoleum Ohmex conductive linoleum flooring

  Çevresel Yaklaşım

  Marmoleum: doğal olarak muhteşem

  97% doğal hammade
  72% yenilenebilir hammade
  43% geri dönüştürülmüş malzeme

  Doğadan gelen yüksek performans

  Doğal ve yenilenebilir malzemelerden üretilen Marmoleum, mevcut olan en sürdürülebilir esnek zemin çözümüdür. Marmoleum; fatalat, plastikleştirici ve mineral yağ içermez.

  Marmoleum'u özel yapan hammaddeler:
  ● keten bitkisinden gelen 'keten tohum yağı'
  ● ormanlardan gelen 'odun unu'
  ● ahşap sanayiiden gelen 'jüt'ün kalenderlenmesiyle elde edilen 'jüt' taban

  Marmoleum, Blue Angel ve Nordic Swan gibi sürdürülebilir global kurumlar tarafından uluslararası ölçümlere tabi tutulmuştur.

  CO2 nötr zemin kaplaması
  Marmoleum'un benzersiz özellikleri, doğal içerikleri ve modern üretim süreci nedeniyle, Marmoleum CO2 nötr bir üründür. Beşikten Kapıya CO2 Nötr bölümünde Marmoleum'un sürdürülebilir karakteri hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Topshield2
  Marmoleum, çift UV katmanlı Topshield2 yüzey korumasıyla, maliyet ve performans açısından etkili çözümleri beraberinde getiriyor. Topshield2'nin doğal anti-bakteriyel özelliği sayesinde, daha az temizlikle daha hijyenik mekanlar sunar. Malzeme yapısı gereği anti-bakteriyel olan Marmoleum, sahip olduğu Topshield2 yüzey koruması sayesinde, minimum temizlik ve kimyasal kullanımı ile hijyenik mekanlar için en uygun zemin çözümü olarak öne çıkıyor.

  Marmoleum magnificent by nature

  Uygulama & Bakım

  Marmoleum floorcare