Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Keçe Halı

Forte (750 g/m²)

Forte; keçe halı serimizin yapısındaki 759 g/m² özelliği sayesinde mekanlarda maksimum konfor hissi sağlar. Her m² için 3 milyonu aşan iğne dikişi ile son derece yoğun olan dokusu çekici görüntü ve yoğun trafik alanlarındaki kullanımlarda yüksek dayanıklılık performansını bir arada sunar. Forte göz alıcı 24 renk sunar.

  • Forte (750 g/m²)
  • Forte (750 g/m²)
  • Forte (750 g/m²)
  • 96008
    Forte

    Forte

    Forte'nin tekstil görünümü iç mekan tasarımlarında uyumlu bir bütünlük sağlıyor. Needlefelt keçe halılar yoğun ayak trafiğinin gerektirdiği pratik ve dayanıklılığı sunmakla beraber geleneksel halılara alternatif olarak uygun maliyetli sağlamaktadır.

Tasarım & Kalite

Forte | Markant | Akzent | Showtime

Forbo Keçe Halı farklı ihtiyaçlara göre tüm gereneksimleri karşılar; İplik ağırlıkları sırasıyla 750 g/m2 (Forte & Showtime), 600 g/m2 (Markant) ve 500 g/m2 (Akzent) şeklindedir.

Keçe Halı serisinde yer alan düz renklerin üzerine siyah baskı tekniği ile özel dizayn sunan bu koleksiyon kalite ve tasarımı bir arada sunar.

Showtime; canlı baskılı tasarım ve renkler ile esnek bir zemin kaplama konsepti sunar.

Teknik Özellikler

Needlefelt Technical Specifications

Broşür

Keçe Halı Broşürü

Keçe Halıhakkında daha fazla bilgi almak için lütfen broşürünü indirin. Keçe Halı Broşür

Needlefelt brochure

Zemin Bakımı

Forbo FloorCare method needlefelt

Keçe Halı hakkında

Yüksek Aşınma Performansı

Forbo keçe halıları dayanıklı zemin kaplama üretim ve tedariğindeki 40 yılı aşkın deneyimimizden ortaya doğmuştur. Günlük temizliği basitleştirecek şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli fiberlerden oluşan Needlefelt; kir ve kirlenmeye karşı ekstra koruma sağlar.

3 kalite bir arada
Forbo Keçe Halı 3 kalite seçeneğine sahiptir: 750 g/m2 fiber ağırlığı (Forte & Showtime), 600 g/m2 (Markant) ve 500 g/m2 (Akzent), her biri de farklı ihtiyaçlar için tasarlanmıştır.
Showtime ile canlı basılı tasarım ve renkli seçenekleri sunuyoruz.

Son derece sağlam
Tüm Keçe Halı koleksiyonlarımız 33. Sınıf olup EN 1470 gereği olarak maksimum dayanıklılık performansı sağlar. Forbo Keçe Halı Alman Halı Araştırma Enstitüsü tarafından "tüm kir testlerinden geçmiş olan tekstil zemin kaplama" olarak GUT onay mührüne sahiptir.

Yüksek Kaliteli Fiberler
Tüm keçe halılarımız için yüksek kaliteli poliamid fiber ve tam lateks emilim teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede kir ve kirlenmeye karşı ekstra koruma sağlamaktadır. Bu da günlük temizlikleri basitleştirip "bakımlı" görünümünü korumasına yardımcı olur.

Ses Yutma Özelliği
Forbo Keçe Halı 20dB ile 22dB arasında ses yutma özelliğine sahiptir. Böylelikle ortam gürültüsünü azaltır. Gürültü kaynaklı dikkat dağınıklığı gibi ortamlar için ideal olmasını sağlar.

Tekerlekli Koltuk Direnci
Keçe halılarımız, tekerlekli araçların kullanıldığı alanlar için geleneksel halılardan çok daha idealdir.

Yerden Isıtmasına Uygun
Keçe Halı üstün ısı penetrasyonu özelliği sayesinde yerden ısıtmalı odalar için son derece uygundur.

Hard-wearing needlefelt flooring