Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

bulletin board

Fikirleriniz için... Bulletin Board, duvar duyuru panosu ve ofis mobilya sistemleri gibi belirli yüzeylerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel kaplama çözümleri sunar.

Bulletin Board mantar pano koleksiyonu:
• Elastik ve esnektir
• Hijyenik ve bakteriostatiktir
• Çok yönlü ve renklidir
• Kullanışlı ve kolaydır
• Sürdürülebilir ve dayanıklıdır

Ürünler

Bulletin Board

  Bulletin Board Hakkında

  Fikirleriniz için

  Doğal ve dayanıklı
  Linoleum Bulletin Board, iğnelediğiniz bir notu çıkardığınızda delik izi bırakmayan sıra dışı bir panodur. Okside bezir yağı, reçine ve ince öğütülmüş mantar karışımından oluşan bu sürdürülebilir ürün, aynı zamanda dayanıklı ve esnektir.

  Kendini iyileştirici özellik
  Güçlü ve dayanıklı olması, Bulletin Board'u pin kartları ve ilan panoları ile fikirlerin ya da bilgilerin değiştirildiği diğer tüm yüzeyler için ideal bir materyal haline getirir. Malzemesi gereği açılan delik kendi kendine kapanır ve geleneksel mantar panolar gibi parçalanmaz.

  Pratik ve hijyenik
  Bulletin Board kir barındırmaz ve bakteriostatik özelliklere sahiptir. Özellikle, dersliklerde pratik ve sağlıklı çözümler sunar.

  Bulletin Board 2187 & 2211

  Duvar Çözümleri

  Duvar çözümleri

  Bulletin Board, 28 m. uzunluğunda ve 1,22 m. genişliğinde rulolar şeklinde üretilmektedir. Konferans salonlarında veya koridorlarda duyuru alanı oluşturmak ya da bölümleme yapmak gibi birçok ihtiyaca yönelik çözüm sunmaktadır. Koleksiyon 15 renkten oluşur, palet içindeki 3 renk 1.83m genişliğinde de mevcuttur.

  Duvar Çözümleri

  Çerçevelenmiş Çözümler

  Çerçevelenmiş çözümler

  Çerçevelenmiş Bulletin Board ihtiyaçlarınıza uygun tek renklerle veya ortamınızı geliştiren dekoratif kombinasyonlarla yapılabilir. Hepsi çeşitli boyutlarda, fikirlerinizi unutmamak ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için idealdir.

  Bulletin Board çerçevelenmiş çözümler

  Dekoratif Çözümler

  Dekoratif çözümler

  Bulletin Board, büyüleyici dekoratif efektlerle işlevsel duvar süslemeleri oluşturmanıza olanak sağlayan, esnek, kolay uygulanabilir özelliklere sahiptir.

  Bulletin Board dekoratif çözümler

  Mobilya Çözümleri

  Mobilya Çözümleri

  Bulletin Board mantar panolar iç mekan duvarlarında duyuru panosu olarak, ofis mobilya sistemlerinde ise seperatör amaçlı dekoratif çözümler sunan fonksiyonel bir duvar kaplama malzemesidir.

  Bulletin Board furniture application

  Uygulama

  Belgeler

  Bulletin Board belgeleri