Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Forbo Dekoratif Ürünler

Bulletin Board

Bulletin Board, duvar duyuru panosu ve ofis mobilya sistemleri gibi belirli yüzeylerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel kaplama çözümleri sunar.
Bulletin Board’un içerdiği yüksek orandaki mantar unu, ürünü daha da dayanıklı hale getirir, aynı zamanda esneklik de kazandırır.
Bulletin Board mekanlardaki alanlarda dokunulası ve renkli dekoratif bir etki yüzeyi yaratır.

Bulletin Board linolyum duvar duyuru panosu insanların plan yaptığı, yarattığı ve üzerinde düşünce ve görüşlerin toplandığı pratik, basit bir çözüm sunar. Doğal malzemeden oluşan bu şık duyuru panosu dekoratif ve fonksiyonel yüzeylerde kullanılan bir duvar kaplamasıdır.

 • Bulletin Board
 • Bulletin Board
 • Bulletin Board
 • Bulletin Board
 • Bulletin Board
 • 2210_red_Bulletin_Board
  Bulletin Board

  Bulletin Board

  Fikirleriniz için... Bulletin Board, duvar duyuru panosu ve ofis mobilya sistemleri gibi belirli yüzeylerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel kaplama çözümleri sunar.

  Bulletin Board mantar pano koleksiyonu:
  • Elastik ve esnektir
  • Hijyenik ve bakteriostatiktir
  • Çok yönlü ve renklidir
  • Kullanışlı ve kolaydır
  • Sürdürülebilir ve dayanıklıdır

Belgeler

Bulletin Board

Mobilya Çözümleri

Mobilya Çözümleri

Bulletin Board: İç mekanlardaki duvarlarda duyuru panosu ve ofis mobilya sistemleri gibi belirli yüzeylerde kullanılan dekoratif ve fonksiyonel bir duvar kaplama malzemesi.

Bulletin Board furniture application

Çerçeve Çözümleri

Çerçeve Çözümleri

Çerçeveli Bülten Panosu, ihtiyaçlarınızı karşılayan renklerle veya çevrenizi zenginleştiren dekoratif kombinasyonlar halinde hazırlanabilir. Her biri çeşitli boyutlarda ve notlarınızı tutmak veya yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için idealdir.

Bulletin Board framed solutions

Bulletin Board hakkında

Bulletin Board, ilgi uyandırıcı ..

Doğal yardımcınız!
Linoleum Bulletin Board, iğnelediğiniz bir notu çıkardığınızda delik izi bırakmayan sıra dışı bir pano... Okside bezir yağı, reçine ve ince öğütülmüş mantar karışımından oluşan bu sürdürülebilir ürün, aynı zamanda dayanıklı ve esnek.

Kendini iyileştirici özellikler
Güçlü ve dayanıklı olması, Bulletin Board'u pin kartları, ilan panoları ve fikirlerin ve bilgilerin değiştirildiği diğer tüm yüzeyler için ideal bir materyal haline getirir. Plaka malzemesi kavrama kalır ve iğnelerin çıkarılmasından sonra iğne delikleri yakın olduğu için geleneksel yumuşak levhalar gibi parçalanmaz.

Pratik ve hijyenik
Bulletin Board kir barındırmaz ve bakteriostatik özelliklere sahiptir. Özellikle, dersliklerde pratik ve sağlıklı çözümler sunar.

Bulletin Board 2187 & 2211

Duvar Çözümleri

Duvar Çözümleri

Bulletin Board, 28 metre uzunluğunda ve 1,22 metre genişliğinde rulolar şeklinde üretilmektedir. Böylece konferans salonlarında veya koridorların duyurular ve bölme gibi birçok ihtiyaca yönelik çözüm sunmaktadır. 1.83m genişliğinde 3 renk de mevcuttur.

Wall solutions

Dekoratif Çözümler

Dekoratif Çözümler

Bulletin Board, büyüleyici dekoratif efektlerle işlevsel duvar süslemeleri oluşturmanıza olanak sağlayan, esnek, kolay uygulanabilir özelliklere sahiptir.

Bulletin Board decorative solutions

Uygulama