Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum Signature

Hem doğa dostu, hem de doğa kadar renkli: Marmoleum Signature

Hep hayalini kurduğunuz o özgün mekanı yaratmak için Marmoleum Signature’la tanışmanız yeterli.

Linoleumun klasik mermer renkleri algısını yıkan bu heyecan verici 4 karo seri, 300’ün üzerinde renk ve desen seçeneğiyle keşfedilmeyi bekliyor : Raw, Circle, Cube, Tattoo

Marmoleum Modular serileri

Marmoleum Signature

  • Marmoleum Signature CUBE
  • Marmoleum Signature TATTOO
  • Marmoleum Signature RAW
  • Marmoleum Signature CIRCLE

Marmoleum Signature Hakkında

Marmoleum Signature Hakkında

Karo ebatlardaki Marmoleum koleksiyonlarına bir yenisi eklendi!  Marmoleum Signature, hafif hareketli motiflerin modern şekilde işlenmesiyle oluşan heyecan verici bir seridir.

Lazer işlemeli baskı teknolojisi ile Signature karolar linolyumun doğal yapısına uyumlu şekilde materyalin tasarım hatları şekillendiriren bir diyalog sunar.
Desen gravürü, daha çarpıcı yer zemin tasarımları yaratmak için Marmoleum Modular karolarımızın keyifli kimliğinin özelliklerini arttırıyor. Hep hayalini kurduğunuz özgün mekanı yaratmak için lazer işlemeli 4 alt seriden oluşan Marmoleum Signature karoları ile tanışmanız yeterli.


Marmoleum Signature Raw
Marmoleum Signature Raw

Marmoleum Signature Raw

Raw serisi ile çapraz tarama çizim tekniği ile degrade yüzey dokusununun yarattığı diyaloga şahit olun. 50x25 cm ebatlarındaki seri, asimetrik akışkan uygulaması ile zeminlerinizi öne çıkarıyor.
Raw hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Marmoleum Signature Circle

Circle serisi Bauhaus ekolüne ait otantik ve zamansız retro hissi veren bu benzersiz tasarım eşsiz bir dokuya sahip. Büyüklü küçüklü dairesel şekillerden oluşan Signature Circle serisi 25x25 cm ebatlarında gravür yapısıyla iç mekan zeminlerinizde sınırsız tasarım özgürlüğü sunuyor.
Circle hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Marmoleum Signature Circle
Marmoleum Signature Cube

Marmoleum Signature Cube

Signature Cube serisi ince bir zekaya ve çağdaş minimal motiflerden oluşuyor. Tasarımıyla optik illüzyon yaratan klasik çini mozaiklere benziyor. Tasarımındaki kesik çizgilerle yumuşak doğallığı sunar ve eşine rastlanmayan bir iç mekan yaratmanıza olanak veriyor.
Cube serisi 50x25 cm ebatlarında ve 2 çeşit karo seçeneği sunuyor.
Cube hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Marmoleum Signature Tattoo

Marmoleum Signature Tattoo tıpkı vücut dövmeleri gibi zeminlerinizde de bireysellik sunmanızı sağlayan 3 kreatif figüre sahip.
Tattoo , 25x25 cm ebatlarında olan seri sadece malzeme açısından değil motif olarak da birçok yeniliği beraberinde getiriyor: Wave, Koi ve Lotus
Tattoo hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Marmoleum Signature Tattoo

Teknik Özellikler

Dijital Dergi

Video

Marmoleum Signature Video

Marmoleum Signature Video’suna göz atın, yeni karo tasarımlarımızla tanışın!

Blank 357x268 px