Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Önce Güvenlik ..

Yaşlı bakım tesislerinde, su ya da döküntü cisimlerin ayak kaymasına neden olabileceği alanlarda kayma önleyici özellikte zemin çözümleri çok önemli rol oynar.
Burada yaşayan insanlar için, banyoları düşme ve kayma derdi olmadan kullanabileceklerini bilmek önemli bir rahatlıktır.

1156277_small_242
wetroom

Islak Mekan Zeminleri

Bu yeni ve eşsiz dokusal forma sahip modern, organik tasarım çıplak ayakla (ve yumuşak tabanlı ayakkabılarla) gezilen alanlar için tasarlandı. Islak zeminlerin özel gereksinimlerini karşılayacak, kolay kuruluma sahip esnek bir ürün. Bu temiz modern koleksiyon, banyolar ve havuz alanların hijyenik ve estetik gereksinimlerini karşılar.

Özellikler:
Sınıf C R10, ESb, TRRL≥36, Rz≥20
Islak zemin kaplamaları için tıklayın

'Step' Kaymaz Zemin

Güvenli çalışma, yaşama ve kamu ortamlarının oluşturulmasında kaymaya karşı dayanıklılık önemli bir konu olduğundan Forbo'nun Step Safety vinilleri, çalışma, eğitim, oyun ya da günlük hayat alanlarının hepsinde kullanılabilir.

Yeni Forbo Step koleksiyonu, mükemmel kayma direnci özelliği ile farklı estetik unsurları bir araya getirir ve yeni 'Step Crystals'ın kullanımıyla, tüm renker temiz, taze bir görüntü ve üstün temizleme ve bakım özellikleri sunar.
Step safety vinilleri için tıklayınl

Safety flooring