Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Güvenli gezinme

Giriş bölümünden rahatlama alanlarına kadar, spor merkezleri özellikli spor zeminlerinden çok daha fazlasına ihtiyaç duyarlar.
Alanları çekici yapmak ama aynı zamanda farklı lokasyonlar için öncü olmak: Forbo Giriş Sistemleri

Linoleum sport
Coral Duo

Coral giriş sistemleri

Coral "clean-off" serimiz farklı lokasyonlara uygun belirli temizlik fonksiyonlarını gerçekleştirmek için dizayn edilmiştir.
Coral sayfasınızı ziyaret edin

Allura, lüks vinil karolar

Forbo Flooring Allura, lüks vinil karoları size realist, doğal ahşap ve taş zeminlerin estetiğini yaratmak için, yüksek teknoloji teknikler ve işlemler ile üretilen en üst seviyede gerçekçi, natürel ve soyut dizaynlar sunar.

Avrupa'da tasarım ve üretimi gerçekleşen Allura koleksiyonu alışılmışın dışında performans ve sürdürülebilirlik özellikleriyle göz alıcı mekanlar yaratmanızı sağlar.
Allura sayfasını ziyaret edin

Allura
Eternal general purpose vinyl

Eternal, kompakt heterojen vinil

Daha öncekilerden çok daha farklı olarak, yeni Forbo Eternal koleksiyonunda, en gelişmiş teknoloji ürünü tasarımların, güçlü, dayanıklı ve her türlü uygulama için amacına uygun serilerle mükemmel uyumunu keşfedeceksiniz.

Koleksiyon iç mekan dizaynınızı tamamlayıcı kapsamlı, modern renk paletinin yanında dengeli bir ahşap, taş ve soyut dizayn seçenekleri sunar.

Eternal sayfasını ziyaret edin

Flotex

Halıdan daha fazlası
Eşsiz hybrid zemin çözümü, tekstil ve esnek zemin kaplamalarının mükemmel birleşimi sayesinde ileri teknoloji halının konforu esnek zeminin dayanımı ile birleşti.
Flotex güçlü ve hijyenik yapısı ve su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun tek tekstil zemin kaplamasıdır.

Flotex sertliğini ve dayanımını, su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşatıyor . Naylon fiberler yalnızca ses absorbe etmek ve konfor sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda mekandaki ince toz ve alerjenleri yakalıyor, ıslak veya kuru temizleme sırasında da çaba harcamadan geri bırakıyor.
Flotex sayfasını ziyaret edin

Flotex colour