Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

En alttan başlayarak yukarıya doğru

Konut binalarında gürültü kirliliğini minimum düzeyde tutmak çok önemlidir.
En alttan başlayarak en üste doğru olan, yani zeminden başlamak en kolay çözüm yollarından biridir.

Flotex vision naturals
Sarlon acoustic

Sarlon Akustik Vinil

Çalışan ya da öğrenen kişilerin refah, konfor ve verimliliğini artırmak ve streslerini azaltmak için, gürültü kirliliğini azaltmak en önemli ihtiyaçtır. Yalnızca Forbo’da, geniş kaspsamlı tek bir akustik vinil zemin kaplaması koleksiyonu içerisinde, her tür uygulama için en uygun akustik zemin çözümü bulacağınız en geniş ürün yelpazesini bulacaksınız.

Sesi azaltmanın en iyi yolu kaynağından geçmektedir. Bu nedenle, bina içerisindeki gürültüyü azaltmak söz konusu olduğunda, akustik zeminler önem kazanır. Forbo Zemin Kaplama Sistemleri akustik vinil çözümlerinde sahip olduğu 30 yıldan fazla deneyimiyle akustik zeminler konusunda uzmandır. Akustik vinil ürün serimizde 15, 17, 19 dB ses indirgeme özelliğine sahip zemin kaplaması alternatiflerini bulabilirsiniz.
Akustik koleksiyonlarımıza göz atın

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex fibres are flexible and comfortable under foot and, just like moss and bamboo, their density, design and strength means they return to their original shape. Such strength creates durability and a surface which is exceptionally resistant to wear, especially from the likes of castor chairs.
Flotex' göz atın

Flotex vision