Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

İngiltere Alerji Enstitüsü onaylı

Forbo Flotex ve Marmoleum koleksiyonları, saygın İngiltere Alerji Enstitüsü "Onaylı" olup, düzgün temizleme düzeninde olduğu gibi alerjen ya da ev toz akarlarını barındırmamaktadır.

En az 12 milyon kişinin olduğunun tahmin edildiği İngiltere'de Alerji Kurumundan son dönemde alınan bir rapor da hesaba katılacak olursa, daha iyi iç mekanlar yaratmada zemin kaplamalarının öneminin göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Eğitim, sağlık ve ofis kuruluşlarında ya da sosyal bakım kuruluşlarında aslında insanların uzun süreli vakit geçirmeleri muhtemel olan her yerde göz ardı edilmemesi gereken bir husustur.

BAF Seal of Approval
Marmoleum

Marmoleum

Sürdürülebilir zemin kaplaması çözümümüz Marmoleum, birçok renk seçeneği, aşınmaya karşı üstün dayanıklılık sağlarken hasarlı yüzeylerin tamir edilmesi imkanını da sunar.
Marmoleum ürünleri için tıklayın

Flotex

Metrekaresinde bulunan 80 milyon naylon 6.6 fiber, bir bambu yapısı kadar dayanıklı olmasına rağmen aynı zamanda bir yosun yüzeyi kadar yumuşak olan Flotex,kertenkelelerin kaymadan tırmalarına izin veren binlerce küçük tüyle kaplı ayaklarına benzetilebilir.

Flotex'in bu esnek yapısı kullannıcılara rahatlık hissi sunar. Yoğunluğu, tasarımı ve dayanımlılığı sayesinde orijinal hallerine dönebilirler. Bu dayanım, uzun ömürlülük ve özellikle sandalyeler karşısında aşınma ve kayma direncine karşı üstün dayanıklılık sağlar.
Flotex ürünlerİ için tıklayın

Flotex Vision