Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

WOKÓŁ OBIKETU

W przestrzeniach w budynku, które są intensywnie użytkowane przez personel oraz odwiedzających gości, niezwykle istotna jest trwałość i wytrzymałość podłogi, łatwość czyszczenia oraz estetyczny wygląd.

1115499_small_p18-B
Allura premium wykładziny podłogow w budynkach użytecznosci publicznej

Allura

Kolekcja Allura to najwyższa jakość wykładzin
w formie płytek i paneli stworzona przy użyciu
najnowocześniejszych procesów i technologii
produkcyjnych, dzięki czemu uzyskano wrażenie
bardzo realistycznego i naturalnego wyglądu
drewna, kamienia oraz wzorów abstrakcyjnych.
Produkowana w Europie zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i przyjazna środowisku naturalnemu, kolekcja płytek i paneli Allura oferuje przyciągające spojrzenia wzory oraz charakteryzuje się wyjątkową trwałością.
Zobacz więcej

Marmoleum

Wykładzina Marmoleum, produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, to bogata kolorystycznie wykładzina o niezwykłej trwałości i wysokiej jakości. Jest odporna na zarysowania i łatwa w naprawie.
Zobacz więcej

Linoleum  wykładziny podłogow w budynkach użytecznosci publicznej
Sarlon acoustic  wykładziny podłogowe akustyczne w budynkach użytecznosci publicznej

Wykładziny akustyczne Sarlon

Coraz częściej dążymy do wyciszenia otoczenia i redukcji poziomu hałasu, który może mieć niekorzystny wpływ na organizm ludzki w postaci zaburzeń snu, stresu, bólu głowy, utraty pamięci, agresji i trudności w koncentracji. Wykładziny akustyczne od Forbo to obszerna kolekcja oferująca kompleksowe rozwiązania podłogowe w wielu miejscach aplikacji.
Zobacz więcej

Wykładziny ogólnego zastosowania Eternal

Kolekcja wykładzin PVC Eternal to najnowocześniejsze wzornictwo oraz doskonałe parametry użytkowe: trwałość, wytrzymałość oraz możliwość zastosowania w wielu miejscach aplikacji.
Kolekcja prezentuje zbalansowaną gamę gatunków drewna, kamienia i wzorów abstrakcyjnych we współczesnej palecie kolorystycznej odpowiadającej potrzebom i życzeniom dekoratorów wnętrz oraz użytkowników.
Zobacz więcej

Eternal