Wybierz kraj

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Segment wypoczynkowy - Wellness Relaks i przyjemność

Stwórz relaksujące otoczenie

 Safestep Aqua 180052 & 180352

Zwiększ bezpieczeństwo

Chodzenie boso w strefach Wellness wymaga czystej i bezpiecznej podłogi. Nasze wykładziny Step spełniają te wymagania a ponadto są dostępne w atrakcyjnych wzorach i kolorach dopasowanych do wnętrz Wellness i SPA. Istnieje kilka poziomów antypoślizgowości podłogi w zależności od wymaganych norm bezpieczeństwa, stąd oferujemy różne kolekcje dopasowane do potrzeb!

Bezpieczeństwo, design i pewność

Produkty do zastosowania:

 • Forbo Surestep Laguna 81482 Greige

  Wykładziny antypoślizgowe Step

  Bezpieczeństwo. Projekt. Pewność

  Wykładziny antypoślizgowe Step

  Wykładziny PCV antypoślizgowe Forbo Step to specjalistyczne rozwiązanie podłogowe zarówno do pomieszczeń ogólnego zastosowania, jak również do obszarów o podwyższonym ryzyku poślizgu takich jak np.: kuchnie przemysłowe, pomieszczenia mokre (również pod bosą stopę) czy zakłady przemysłowe.

 • Sphera Element Aquajet 50051-50053

  Wykładziny personalizowane

  Wykładziny na specjalne zamówienie klienta

  Wykładziny personalizowane

  Nie możesz znaleźć odpowiedniego projektu? W Forbo oferujemy możliwość realizacji zamówienia na specjalne życzenie klienta. W ramach poszczególnych kolekcji na wykładzinach Flotex, PVC oraz na matach wejściowych Coral istnieje możliwość nadruku cyfrowego według projektu Klienta. Natomiast technologia Aquajet pozwala na wycinanie dekoracyjnych wstawek, logo i innych elementów nadających podłodze indywidualny charakter.